MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP MariQ - Dark secret - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP MariQ - Dark secret (/temat-trap-mariq-dark-secret)



MariQ - Dark secret - MariQ - 24.09.2016


Takie coś sobie zrobiłem :) Miks wykonał Hola Flavio, jeszcze raz dzięki.


RE: MariQ - Dark secret - tks21 - 24.09.2016

Wyszedł Ci inny Trap :) Taki nietypowy ale to dobrze :) Jest oryginalny w swoim wydźwięku. Tak trzymaj ! Nie mam się do czego przyczepić stąd taka ocena (5/5) :) Pozdro :D


RE: MariQ - Dark secret - Dymek - 25.09.2016

Jak dla mnie ta stopa jest za głośna i może za bardzo w panoramie siedzi jest głośniejsza względem bassu przez to trochę męczy reszta w porządku. 4/5


RE: MariQ - Dark secret - ZaRaz2001 - 26.09.2016

Bardzo mi się podoba Twój podkład. Taki trap-nie-trap... Bardziej trip hop jak dla mnie. Jak zrobiłeś taki fajny EQ na grafice?


RE: MariQ - Dark secret - MariQ - 26.09.2016

(26.09.2016, 19:55)ZaRaz2001 napisał(a): Jak zrobiłeś taki fajny EQ na grafice?
Prosto z Fl'a, wtyczką Zgame Visualizer. Jak chcesz to podbij na PW, dam ci preset.


RE: MariQ - Dark secret - Maciek - 28.09.2016

Czysty miks to element na który zwróciłem uwagę w pierwszej kolejności. Co do poziomów - jak Dymek pisał wyżej, to już kwestia indywidualna twórcy - jeśli w miksie to brzmi dobrze to ja nie mam nic przeciwko.


RE: MariQ - Dark secret - Shabboo Harper - 1.10.2016

Hey Piotruś. A dziś "rzeknę" przekornie. Owy Sound Design, jeśli pozwolisz, "potraktowałabym"... odwrotnie; tak by "osiągnąć" głębszy, klarowny "power". Stworzyłabym "potężny" Kick, który "przebijałby się" przez równie rasowy Bassline plus "dorzuciłabym" parę "smaczków" w tle i urodziwe melo (Twoje piano czy też charakterne Synth'y/Fx'y)... W tej chwili, w moim skromnym odczuciu, jest przyzwoicie; lecz nie do końca wszystko przekonująco "toczy się". Utwór wydaje się być "niepełnym"; mianowicie jest "góra" i "środek", zaś "dół" to Bass, który swoiście rezonuje plus stopa w ok. 800 Hz (?). Aranż to już subiektywna kwestia. Klimat? Very... "Dark Secret". Gratuluję. :)
PS. Hola Flavio, "wykonał miks" czy mastering?


RE: MariQ - Dark secret - dejfdj - 1.10.2016

Brzmi profesjonalnie, Nadaj charakter.


RE: MariQ - Dark secret - MariQ - 2.10.2016

(1.10.2016, 22:30)Shabboo Harper napisał(a): PS. Hola Flavio, "wykonał miks" czy mastering?
Zaoferował miks i dostał ode mnie pojedyncze ścieżki. Zmasterowane to też na pewno choć trochę jest :)


RE: MariQ - Dark secret - Hola Flavio - 2.10.2016

bit jest git a co do kwestii mixu
>nie kryję się brakiem sprzętu, ale mój odsłuch zostawia wiele do życzenia
>też nie jestem jakimś kotem, jeśli chodzi o brzmienie
>ogólnie wydaje mi się, że jest ok całościowo i robotę zrobiłem na miarę swoich możliwości

Piotruś, czekam na nowe rzeczy :D


RE: MariQ - Dark secret - Shabboo Harper - 2.10.2016

Cytat:Shabboo Harper napisał(a):
PS. Hola Flavio, "wykonał miks" czy mastering?

Cytat:"Zaoferował miks i dostał ode mnie pojedyncze ścieżki. Zmasterowane to też na pewno choć trochę jest :)"

Cytat:"... ogólnie wydaje mi się, że jest ok całościowo i robotę zrobiłem na miarę swoich możliwości"

Gentemen, to ewidentnie "porządny" track; z wyrazistym kolorytem; według konkretnej wizji i... już. Dobry "collab.". Beer

Cytat:"Piotruś, czekam na nowe rzeczy".

Me too... ^D