MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Bordi - Bright Waters - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Bordi - Bright Waters (/temat-deep-bordi-bright-waters)



Bordi - Bright Waters - Bordi - 25.09.2016

Jakiś czas temu wrzuciłem kawałek z gatunku Tropical House. Otrzymałem od Was kilka opinii, za które dziękuję. Poniżej przedstawiam moje inne nagranie utrzymane w podobnym stylu. Liczę na kolejne Wasze uwagi, które mógłbym wykorzystać w kolejnych utworach. Miłego słuchania ;)




RE: Bordi - Bright Waters - barthus - 25.09.2016

Bardzo podoba mi się melodia, od strony kompozycji jak i samego brzmienia :D Dobry dobór dźwięków. Druga część utworu nie urzekła mnie tak mocno jak pierwsza ale i tak jest wg mnie bardzo dobrze ;)


RE: Bordi - Bright Waters - Dav3m - 25.09.2016

Dobra aranżacja, panorama git, ale przy mało dźwięków czasami wydawałoby mi sie jakby melodia miała dopiero wejść.
No i ta stopa taka bez życia. Warto też pokombinować z perkusją w tropicalu. :D


RE: Bordi - Bright Waters - Pigu - 25.09.2016

Fajnie, odprężająco, miło dla ucha.


RE: Bordi - Bright Waters - Nyklas - 26.09.2016

Bardzo dobry początek , idealnie nakręca słuchacza do dalszego wejścia . Fajna melodia ,dobry dobór dźwięków spokojny klimacik :) w dalszej części utworu fajnie kołysze ale brakuje mi troszkę mocy w perkusji , mogłaby być odrobinę głośniej :) całość oceniam jak najbardziej na plus !


RE: Bordi - Bright Waters - skwarek - 27.09.2016

Od pierwszych sekund utworu czuć fajny klimat. Dobry dobór dzwięków, ładna ogólna kompozycja. Efekty pasujące do reszty. Melodie fajnie się komponują ze sobą. Od strony technicznej elegancja, aranżacyjnej- elegancja. Jak dla mnie ciekawy utwór. Moja ocena to 5! Trzymam kciuki za więcej takich produkcji! :)

Pozdrawiam, Dawid.


RE: Bordi - Bright Waters - e-max - 29.09.2016

Świetny klimat, bardzo przyjemnie się słucha. Ale... Ociepliłbym dół. Kick ma za mało mocy, basu - po prostu klika. Reszta super.


RE: Bordi - Bright Waters - eimear - 30.09.2016

Przewaliłem trochę tematów działów trance i house.
No i znalazłem coś sobie do słuchania.
Nie czepiam się.. po prostu nacieszę ucho :)


RE: Bordi - Bright Waters - Shabboo Harper - 30.09.2016

Uroczo, serdecznie, „ciepło”... Selekcja dźwięków trafiona (wdzięczne piano; głęboki Bass...) acz wstrzemięźliwa; dzięki czemu im bliżej finału tym jest nużąco. Całość brzmi klimatycznie, płynnie. Ładna panorama sprzyja zintensyfikowaniu przewodniej „myśli”: beztroski, zwiewny Tropical House mood :). Technicznie: wyczuwalna jest niezbyt dobrze dobrana głośność poszczególnych instrumentów. Kick zacny, choć pewniejsze „osadzenie w dole” byłoby gwarantem fajnego Vibe'u; lecz to kwestia gustu... Wszelako, tenże Kick, nie podoba mi się „z odcięciem” w Drop'ach. Zbyt „drażni” (jakby „pik” wybijał się poniżej 1kHz). Hi Hat'y dominują w P kanale. Mastering cichy... Bartku, generalnie, przy upiększeniu tła, Twój „Bright Waters" będzie „perełką”. :D


RE: Bordi - Bright Waters - 2to2 - 1.10.2016

Ciężko wyczuć motyw w głównej melodii. Przekombinowana czasami wręcz brzmi jakby to był jakiś random. Bass i background gra fajnie szczególnie słychać to po 3:34, ogólnie ta część mi się najbardziej podoba. ^^


RE: Bordi - Bright Waters - PROTONE - 1.10.2016

Z racji tego że uwielbiam klimaty Kygo kawałek natychmiast siadł mi w ucho :)
Można by się czepiać... ale tego nie zrobię, bo ogólne wrażenie jakie wywarł na mnie utwór zniechęca mnie do tego :)
Robota zacna.


RE: Bordi - Bright Waters - P3TE - 4.12.2016

Ło kurde na prawdę świetnie brzmi! Tak czysto i lekko :P Moim zdaniem master jest troche za cicho. Co do całego utworu to 10/10. Oby tak dalej! c: