MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NARA - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: NARA (/temat-nara)



NARA - Hellish - 27.09.2016

Te forum to jakiś przypał ... Zwijam się stąd ;)


RE: NARA - Kveon - 27.09.2016

Przyszedłeś tylko po pomoc i nic więcej nie wniosłeś
Szerokiej drogi


RE: NARA - In-Tegral - 27.09.2016

Zebraliśmy się tutaj... by... pożegnać producenta światowej klasy... Jest to dla naszego forum wielki żal, smutek i ból... Będziemy wspominać tą całą masę przydatnych rzeczy, którą wniosłeś na forum... Te cudownie rozwinięte i zarazem konkretne opinie... Coś wspaniałego... Będziemy tęsknić Raven... yyy... tzn Hellish :E.


RE: NARA - Maciek - 27.09.2016

Stosownie pożegnam kolegę jak tylko wrócę z pracy... Chyba że ktoś inny mnie ubiegnie ;)


RE: NARA - Foortic - 27.09.2016

Jest to dla mnie wielki cios ze odchodzisz... Bardzo dużo wnioslem z Twoich wypowiedzi w progi mego skromnego studia...
Nie wyobrazam sobie dalszej pracy bez Ciebie. Nauczyles mnie zbyt duzo aby teraz tak znienacka odchodzić m.in
-jak zaj**ać kick
- jak zrobic żeby zaj***ny kick był nie do poznania...
I mase innych rzeczy ktorych nie jestem w stanie wymienić...
Nie wiem jak długo nie pogodzę sie że mój sensei właśnie odchodzi z miejsca w którego rozbudowanie włożył tyle pasji, tyle wysiłku aby było lepsze...
Szkoda mi tylko ze po otrzymaniu tej zawrotnej liczby punktów reputacji i tej ogromnej liczbie napisanych postów które wytrwale budowały forum poprostu odchodzisz...
Będę płakał ;(


RE: NARA - OProject - 27.09.2016

Szkoda że odchodzisz.... chociaż dawałeś odrobinę radości xd xd


RE: NARA - John Horizon - 27.09.2016

Paolo Koalo - "Pożegnanie"

,,Już Nas nie nauczy obsługi Nexusa,
Nie pokaże jak używać na stopie chorusa

Nikt tak jak on, nie udzieli Ci opinii
Jak poprawić miks i wydać go w Spinnin

Potrafił on także wyrywać laski
bo wiedział jak tworzyć, by miks nie był płaski

A teraz żegnam Cię Raven wielce wszechwiedzący
Wypierdalaj stąd.. i zabierz stąd swój odbyt bolący


Na zawsze w Naszej pamięci [*]


RE: NARA - Hellish - 28.09.2016

(27.09.2016, 12:56)Foortic napisał(a): Jest to dla mnie wielki cios ze odchodzisz... Bardzo dużo wnioslem z Twoich wypowiedzi w progi mego skromnego studia...
Nie wyobrazam sobie dalszej pracy bez Ciebie. Nauczyles mnie zbyt duzo aby teraz tak znienacka odchodzić m.in
-jak zaj**ać kick
- jak zrobic żeby zaj***ny kick był nie do poznania...
I mase innych rzeczy ktorych nie jestem w stanie wymienić...
Nie wiem jak długo nie pogodzę sie że mój sensei właśnie odchodzi z miejsca w którego rozbudowanie włożył tyle pasji, tyle wysiłku aby było lepsze...
Szkoda mi tylko ze po otrzymaniu tej zawrotnej liczby punktów reputacji i tej ogromnej liczbie napisanych postów które wytrwale budowały forum poprostu odchodzisz...
Będę płakał ;(

Jaki kurwa Raven POJEBIE ? W rodzinie nie wykryto jakiś psychicznych chorób ? Może warto się przebadać ;)
Wiem że was dupska bolą że nic nie potraficie zrobić ale to już wasz problem tępe chuje ;)
Albo się to ma albo się nie ma i się jebie latami żeby to mieć a dalej nie wychodzi co nie ;)
No cóż , wasze opinie tak bardzo mnie przejęły że chyba się powieszę :D Co za ciule ;D hahaah Jedziecie na pirackich dawach , pirackich pluginach , nie stać was nawet na porządne klawisze hahaha i w dodatku 99% mieszka dalej z rodzicami ^^ No cóż , typowe polskie cebulaki hahaha Piszcie sobie dalej dzieci , z miłą chęcią się po śmieję jeszcze bardziej :D btw , jak ja robiłem kicki to ty wisiałeś jeszcze w oliku za balkonem ;)
Ktoś napiszę krótki post a te szczeniaki się rzucają jak łysy na grzebień haaha To świadczy o waszej dojrzałości właśnie ;) Ostrzegali mnie przed tym forum , i widzę że mieli racje ;) W szczególności właśnie RAVEN o którym wspomnieliście ;) Oskarżacie wiecznie innych którym idzie lepiej od was że wszyscy kradną cudze produkcje haahaha Co wy kurwa możecie widzieć o produkcji jak nic w życiu nie wydaliście bo nikt was nie chce ! Mi przynajmniej odpisują z labeli a wam ? Pewnie nawet wasze emaile mają tak słabego skilla że nie dadzą rady wysłać dema do takiej wytwórni haha No cóż , Bawcie się dalej drogie dzieci ;) Wasze forum jak się sprawdziło to totalne dno , żenada i chała z kiłą ^^ Gratuluję odwagi żeby dalej prowadzić to ścierwo ;) Może kiedyś osiągniecie coś innego niż siedzenie przed monitorem i biciem konia ;) NARA COSNKI ^^


RE: NARA - Hellish - 28.09.2016

(27.09.2016, 10:56)Maciek napisał(a): Stosownie pożegnam kolegę jak tylko wrócę z pracy... Chyba że ktoś inny mnie ubiegnie ;)

Jak chcesz to możesz opierdolić kabla tylko przyjedz do Katowic ;) Znajdę ci kilku ciapatych bo słyszałem że to lubisz suko :D


RE: NARA - Hellish - 28.09.2016

Jeszcze jedno , ZIRDS pochwal się co pisałeś na temat kolegów na PW ;) To że jesteś fałszywy to wszyscy wiedzą , a kto to się dowiesz wkrótce ;)


RE: NARA - Foortic - 28.09.2016

Nie denerwuj sie tak kasztanie jeden bo Ci sie kick przesteruje za mocno i Ci labele nie odpiszą.
Mam zaburzenia równowagi psychicznej po pierogach... Dlatego wpierdalam ich jak najwięcej...
Boli nas to że nie mozemy sie juz uczyc od Ciebie Raven ;)
Mam legalny DAW mam klawisze firmy Nektar Impact Lx 49, mam interfejs Focusrite Scarlett 2i2 i słuchawki AKG k240 mkii i dalej mieszkam z rodzicami tak jak to robiłem przez ostatnie 15 lat swojego życia... I nie wsttdze sie tego.
Jak Ty robiłeś kicki... Kurde ziomuś... Juz w ostatniej kadencji pokazałeś jakie zajebiste kicki potrafisz zrobić... Normalnie jak profesjonalni producenci... Warstwa w warstwe... No jebaniutki... XD
Jeżeli Raven Cie ostrzegał... No to po jaką cholerę tu przylazłeś łysy kasztanie i sie tu panoszysz skoro Twoje tracki i tak brzmią nie koniecznie dobrze... No wytłumacz mi...
[Obrazek: IaeWJ5w.jpg]
Na foto widać ze chyba jednak Ty masz jakies zaburzenia mózgowe... Mowisz ze rozmawiałeś z Ravenem... A raven to Ty... XD
Gadasz do siebie? Odpowiadasz sobie chociaz czy masz sie w dupie jak inni? XD


RE: NARA - qnebra - 28.09.2016

Panowie, jakiś poziom dyskusji trzeba zachować.


RE: NARA - Zirds - 28.09.2016

Ciekawe, że nic w tym temacie nie napisałem, ale dostałem pocisk.. ciekawe...
Wszyscy wiedzą, że jestem chu.em więc Ameryki nie odkryłaś.

Nie mówi się, że się "łysy rzuca ba grzebień", ale powinno to brzmieć tak: "rzuca się jak wsza na grzebieniu".
Mam oryginalny Daw, 2 klawisze, 2 gitary, 3 sprzęty hardware, monitory studyjne. Dodatkowo mieszkam z żoną od prawie 10 lat. Od roku mamy swoje mieszkanie, a wcześniej mieszkaliśmy wynajmując.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.