MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella (En-Sample) - She's So Spainful - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella (En-Sample) - She's So Spainful (/temat-hip-hop-funky-fella-en-sample-she-s-so-spainful)



Funky Fella (En-Sample) - She's So Spainful - funkyfella - 29.09.2016

Nie wiem czy Rust tu wrzucał temat ale sampelek od niego :)
oo ten...


A tu mój flip, chory jestem wiem :D ale ta końcówka zostaje !



RE: Funky Fella(En-Sample) - She's so Spainful - Rust - 29.09.2016

Zgłaszam to do prokuratury i widzimy się w sądzie Panie Funky Fella. :E

No co mam powiedzieć, z dobrego shitu zrobiłeś jeszcze lepszy. Żeby się czegoś czepić i nie było idealnie to... Ahhh nie ważne. :V Nie spodziewałem się niczego innego tylko sztosu więc... chylę czoła (schylam czoło?). Teraz tylko czekam na jakiś ficzuring :D Propsy Beer


RE: Funky Fella(En-Sample) - She's so Spainful - Shabboo Harper - 30.09.2016

Cytat:"Nie wiem czy Rust tu wrzucał temat ale sampelek od niego..."

Rust "wrzucił"... [Dział Remix'y]. :)


Yhmhmm... Mocny "experimental"; coś a'la oldschoolhiphopwesternblues. ^D Track "gęsto pocięty", w Twoim (typowo) "tęgim" Beacie i krztynę uciążliwym riff'ie gitary; Clap'y w stylu "unplugged show". Funky, jest specyficznie... "She's so Spainful". She? ;)


RE: Funky Fella(En-Sample) - She's so Spainful - MariQ - 2.10.2016

Jak ten bit wjechał, to cisnęły mi się na myśl jedynie słowa powszechnie uznawane za wulgarne. Ale w pozytywnym kontekście :) To jest po prostu obrzydliwie dobre. Końcówka to taka świeżość której ci czasem brakuje, niech zostaje! :D


RE: Funky Fella(En-Sample) - She's so Spainful - Ypsilon - 2.10.2016

troche chore jak mowisz troche przekombinowane da sie wytrzymac ale by do tego wrocic to nie wiem? ta probka z czego to zrobiles jest jakas normalniejsza he he he xD


RE: Funky Fella(En-Sample) - She's so Spainful - Hola Flavio - 2.10.2016

pierw twój flip
>mocno siedzi
>motyw na końcu to potężne bowdowny
>nic więcej nie dodam

po sprawdzeniu coveru
>co za sampel Heart
>troszkę mogłeś inaczej to zrobić, bo faktycznie coś jakby przekombinowane
>motyw na końcu nadal potężne bowdowny

wincyj


RE: Funky Fella(En-Sample) - She's so Spainful - funkyfella - 2.10.2016

(29.09.2016, 1:59)Rust napisał(a): Zgłaszam to do prokuratury i widzimy się w sądzie Panie Funky Fella. :E

No co mam powiedzieć, z dobrego shitu zrobiłeś jeszcze lepszy. Żeby się czegoś czepić i nie było idealnie to... Ahhh nie ważne. :V Nie spodziewałem się niczego innego tylko sztosu więc... chylę czoła (schylam czoło?). Teraz tylko czekam na jakiś ficzuring :D Propsy Beer

"Dawaj, walczymy na kosy??? !! " :D

(30.09.2016, 22:54)Shabboo Harper napisał(a):
Cytat:"Nie wiem czy Rust tu wrzucał temat ale sampelek od niego..."

Rust "wrzucił"... [Dział Remix'y]. :)


Yhmhmm... Mocny "experimental"; coś a'la oldschoolhiphopwesternblues. ^D Track "gęsto pocięty", w Twoim (typowo) "tęgim" Beacie i krztynę uciążliwym riff'ie gitary; Clap'y w stylu "unplugged show". Funky, jest specyficznie... "She's so Spainful". She? ;)

She bo moja wyimaginowana Muza z przestrzeni astralnej :)
nie twierdze, że nie może być He :D
no to już pozostawiam do interpretacji dla każdego indywidualnie :D

Na pewno He bo Rust, kawał dobrej roboty. Biorąc pod uwage też, to co niał pod ręką to
wyszło to naprawdę nieżle :D ale to drepczę na remixy coś naskrobać

(2.10.2016, 10:24)MariQ napisał(a): Jak ten bit wjechał, to cisnęły mi się na myśl jedynie słowa powszechnie uznawane za wulgarne. Ale w pozytywnym kontekście :) To jest po prostu obrzydliwie dobre. Końcówka to taka świeżość której ci czasem brakuje, niech zostaje! :D

No kończówka dosyć gwałtownie skręca. Myślałem przez chwile czy drugeigo tracku nie zrobić w takim stylu ale koniec końców poszło na "zaskakujące zakonczenie". Będę kombinował cały czas, żeby jednak było jak najciekawiej jeśli chodzi o "instrumental". No bo bity robie pod nawijanie, dlatego często jest powtórzenie zwrotki i refenu z lekkim aranżem, co by ktoś mógłod razu sobie ściagnać i nawijać. Dzięki i ciesze się, że tak "wgniotło" :D

(2.10.2016, 12:53)Ypsilon napisał(a): troche chore jak mowisz troche przekombinowane da sie wytrzymac ale by do tego wrocic to nie wiem? ta probka z czego to zrobiles jest jakas normalniejsza he he he xD

a no bo dwa rózne klimaty, jest duzo spokojniejsza przede wszystkim :D
po drugie też nie chciałem, żeby to było bardzo podobne
ale no może faktycznie w swoim "szaleństwie" troche popłynąłem z wariacjami :D

(2.10.2016, 13:19)Hola Flavio napisał(a): pierw twój flip
>mocno siedzi
>motyw na końcu to potężne bowdowny
>nic więcej nie dodam

po sprawdzeniu coveru
>co za sampel Heart
>troszkę mogłeś inaczej to zrobić, bo faktycznie coś jakby przekombinowane
>motyw na końcu nadal potężne bowdowny

wincyj

no obawiałem się o ta "specyficzną" końcówkę, że nie siądzie nikomu :)
co do przekombinowania może przez to że są dwie 8-ki "refrenowe",
takie potężniejsze , no i potem "zwrotka" z gitarką gdzietez sa dwie rózne 8-ki,
może za dużo sie tam "zmienia" i to rpzez to