MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO GY4-Who knows - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO GY4-Who knows (/temat-techno-gy4-who-knows)



GY4-Who knows - GY4 - 29.09.2016

Nowy traczek
Zapraszam do odsluchu.Mile widziane uwagi:)
Pozdro



RE: GY4-Who knows - tomaszp - 30.09.2016

Spokojny, klimatyczny. Podoba mi się, perkusja ładnie stuka, super to ułożyłeś.

Do tego klimatyczny lead.

Jeśli miałbym się czegoś przyczepić to ja bym uciął trochę wysokich częstotliwości z niektórych dźwięków perkusji. Jeszcze może mogłeś bardziej podzielić ten utwór na przynajmniej dwa breaki i 2 dropy (ale to kwestia gustu).

Jest super ! Trzymasz poziom !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: GY4-Who knows - ldvk - 1.10.2016

zgadzam się z tomkiem, mega klimatyczny kawałek, strasznie niepokojący, całkiem mroczny, wprowadza taką tajemniczą atmosferę, szczególnie mi się podoba około 3:00. Aranż dla mnie bardzo przyzwoity, wciągnął mnie. Chociaż po intro perkusyjnym bym się spodziewał czego innego. Drumy są ciut za głośne, zbyt wybijają się na przód, po pierwszym odsłuchu zwróciłem uwagę że pomimo fajnego groovu są lekko monotonne.

Powiem Ci Marcinie że bardzo trafiają do mnie Twoje kawałki, masz fajny styl, będę śledził na bieżąco ;) 5/5 high five


RE: GY4-Who knows - KAMERDYNER DRUGI - 1.10.2016

według mnie jako słuchacza to z techno ten kawalek nie ma nic wspólnego, bardziej ambient, industrial etc ale to tylko moje zdanie, ogolnie spoksik ale myslalem ze to z gatunku techno


RE: GY4-Who knows - Royal Cartel - 1.10.2016

Mroczny, tajemniczy, ciekawy klimat. Co do miksu za bardzo nie mam zastrzeżeń. Jedynie mogę się doczepić tego transientu na co którymś kicku. Cokolwiek to jest, brzmi jakby było mocno przesterowane i dosyć przeszkadza.

Co do aranżacji, to perkusja zdecydowanie gra za dużą rolę w utworze. Gra praktycznie przez cały utwór, co sprawia, że staje się monotonny.
Poza tym jest dobrze :)


RE: GY4-Who knows - Shabboo Harper - 1.10.2016

Hipnotycznie, tajemnie, niemalże mistycznie... Świetny Minimal, z rysem Techno. Urzekł mnie Bassline; wyrafinowany, słusznie „zgłębiony”. Tenże ton „unosi” Twój „Who Knows”. Pad'y (w delikatnym Distortion) pierwszorzędne; to gwarant
pewnej mroczności. Hi Hat'y krztynę zbyt foniczne, „w górze”. Efekt harfy (?) prima... Jest, przy końcu, nużąco i jednolicie; lecz by „przystroić” track w klimatyczne „smaczki” i poczynić kilka drobnych korekt w miksie to nietrudna „rzecz”. Marcinie, w tej chwili to mój #1 w Twojej kolekcji. ^D


RE: GY4-Who knows - Mat.Mor.Raw - 3.10.2016

Pierwsze wrażenie - 5 - Jasne, selektywne brzmienie, zapowiada się soczyste techno
Kompozycja - 3 - Kompozycja co prawda jak na minimal techno tradycyjnie monotonna, ale w takim razie więcej uwagi należało włożyć w brzmienia, przejścia, dynamikę
Brzmienie - 4 - Solidna perkusja (ona robi ten utwór właściwie), bas i plucked trochę zbyt zachowawcze i bez wyrazu, pady brzmią ciekawie, mogłoby być ich więcej
Ocena - 4


RE: GY4-Who knows - Mocade - 5.10.2016

Słuchając tego czuję się jakbym znajdował się w samym środku jakiegoś nocnego klubu wypełnionego przyćpanymi neonazistami. Niby jest względnie spokojnie ale i tak odczuwa się silną niepewność czy uda się wyjść z tego miejsca w jednym kawałku. Taki właśnie jest twój utwór. Spokojny a zarazem pełny napięcia. Dobra robota, pozdrawiam.


RE: GY4-Who knows - kangadesc - 1.11.2016

Dobra aranzacja, siwtny klimat, tajemniczo i ciekawie mozna sie wkrecic, jedyny minusik to delikatne niedociagniecia techniczne ale przy takim klimacie mozna wybaczyc