MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA MOQHA - BLUE (live video) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA MOQHA - BLUE (live video) (/temat-electronica-moqha-blue-live-video)



MOQHA - BLUE (live video) - Phattcut - 1.10.2016

Jak w temacie. Zapraszam do sprawdzenia :)



5!


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Dav3m - 1.10.2016

Link nie działa mi :c


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Phattcut - 1.10.2016

nie działa podgląd, dlatego wrzuciłem sam link do yt


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Royal Cartel - 1.10.2016

Utwór bardziej zaliczył bym do Liquid Drum&Bassu, ze względu na charakterystyczną dla tego gatunku perkusję.
Cała kompozycja dosyć melancholijna - bardzo dobrze. Miks niestety nie tak dobry. Bardzo dużo elementów wydaje się być słabej jakości, ale mimo to są słyszalne. Aranżacja świetna, jest klimat :D

To ty tam na scenie się bujasz Fat? :D

P.S.
W kodzie piszesz tylko "mpa59tCLFn4" ;)


RE: MOQHA - BLUE (live video) - barthus - 1.10.2016

Zgodzę się z przedmówcą, też bym podpinał po Liquid DnB i też uważam iż jest klimat :D Fajne! Artystyczne takie. Podoba mi się ten rim shot w miejscu werbla. Brakuje mi tylko build upu pod szybszą perke, mianowicie 1:26 - 1:47 jest spoko, jest taki jakby breakdown, ale w 3:36 nie podoba mi się przejście. Tyle ! 5 :)


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Shabboo Harper - 1.10.2016

Łukaszu, kolejny "fine live". Niepowtarzalna Pola plus dwóch gentlemen'ów :); jest monolitycznie, harmonijnie, klarownie. Taaak bezsprzecznie "mruczący" Liquid... Gratuluję.
PS. Przesłuchałam "coś" jeszcze i...? Wolę "Water Gun" z piękną trąbką Michała. [Ciiii...]. ;)


RE: MOQHA - BLUE (live video) - GY4 - 2.10.2016

Fajny vibe.Taki drumowo-jazzowo-soulowy.Generalnie w deche.Glos wokalistki swietny,plynie sobie po tym podkladzie po prostu.5


RE: MOQHA - BLUE (live video) - DMNSound - 2.10.2016

Zarąbisty wokal. Jedyne co bym zmienił w tym kawałku to ten dziwny werbel.


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Phattcut - 3.10.2016

Dzięki za odsłuch i komentarze! cieszymy się, że się podoba :)

(1.10.2016, 17:51)Royal Cartel napisał(a): Cała kompozycja dosyć melancholijna - bardzo dobrze. Miks niestety nie tak dobry. Bardzo dużo elementów wydaje się być słabej jakości, ale mimo to są słyszalne. Aranżacja świetna, jest klimat :D
To ty tam na scenie się bujasz Fat? :D

Dźwięk jest prosto ze stołu, bez żadnej edycji.. Drzymek jest zdecydowanie za cicho, stąd parę rzeczy gubi się w miksie.. na pewno zwrócimy na to uwagę przy kolejnych koncertach :)
Tak, to ja się bujam na scenie :D

(1.10.2016, 23:04)Shabboo Harper napisał(a): Łukaszu, kolejny "fine live". Niepowtarzalna Pola plus dwóch gentlemen'ów :); jest monolitycznie, harmonijnie, klarownie. Taaak bezsprzecznie "mruczący" Liquid... Gratuluję.
PS. Przesłuchałam "coś" jeszcze i...? Wolę "Water Gun" z piękną trąbką Michała. [Ciiii...]. ;)

Dziękujemy :) Jedno zastrzeżenie - zmienił nam się skład.. bardzo długo szukaliśmy nowej wokalistki, ale wreszcie się udało. Polę zastąpiła Patrycja aka "Papusz" (śpiewa również w zespole Follow Rivers) :)


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Sajga - 3.10.2016

Pierwszy raz dam 5 gwiazdek (chyba pierwszy, może kiedyś przez pomyłkę dałem coś innego) Za ładny utwór, za granie live, za emocje i klimat. Panie Phattcunt (sorki, nie mogłem się oprzeć), dla mnie jesteś pan numer jeden na forum.

Przyczepie się tej perki. W wolnej wersji na początku jest super. W wersji dnb dla mnie troche kaszana. Brzmi jak pierwszy lepszy "my first drum and bass track". Swoją drogą dla mnie świetnie by tu brzmiała perkusja jak w Sorrow - Qualm. Wolny kick i snare jak w breakbeacie ale haty, cykacze i grzechotki jak w garażu.


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Mocade - 5.10.2016

Świetny występ, świetna organizacja, świetny głos. Szanuję za bezbłędnego live'a. Pozdrawiam.


RE: MOQHA - BLUE (live video) - Shabboo Harper - 7.10.2016

Cytat:Dziękujemy :) Jedno zastrzeżenie - zmienił nam się skład.. bardzo długo szukaliśmy nowej wokalistki, ale wreszcie się udało. Polę zastąpiła Patrycja aka "Papusz" (śpiewa również w zespole Follow Rivers) :)

Ha ha... a wiesz, czułam, że „coś jest nie tak”. Już odmienna nazwa grupy wydała mi się... „podejrzana”. :) Jednakże, pomyślałam sobie, że Pola... „changed her look”; wokal zbliżony w swej interpretacji... Ty nic nie piszesz "w tym temacie" więc... Nic to. ^^ Wszelako, Łukaszu gratuluję przedsięwzięcia; życzę Wam serdecznego „good luck & perfect vibe”. A Pati szczególnie pozdrawiam. Beer