MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) (/temat-trance-divine-frequency-the-eternal-ripple-extended)



Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Divine Frequency - 24.04.2012

Wersja extended mojego ostatniego dziecka... Troche tez poprawiona ale ogolnie przeslanie to samo :) Oczywiscie mozna sciagac :)



320kbs
16h pracy
9:01


'Stay Tuned'

edit. Ahh bym zapomnial, jesli ktos liczy na podrecznikowy traczek zapraszam do nacisniecia klawisza z podpisem backspace :)


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - cinekkk1 - 25.04.2012

Melodie jakby schowałeś na drugi plan w tym kawałku. Coś tam leci, ale cięzko to wyczuć. Jak dla mnie dobry miks, ale kawałek nieco monotonny. Główny motyw nie zrobił na mnie wrażenia, te melo średnio pasuje do trance, rób poważniejsze melodie.


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Stiopa - 25.04.2012

Cinekkk nie zawsze melodia musi w trance grac pierwsze skrzypce. Rożnego tranceu się nasluchalem.
Kawalek spoko, czysty ladne brznienia, bass kick ok, tylko szkoda, że perka w środku gra. Można by trochę
rozrzucić po kanałach.


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Intransitive - 25.04.2012

Podręcznikowy traczek to to nie jest rzeczywiście, ale to dobrze. Dużo tu dynamiki i to jest największa zaleta wałka, ale main part aż prosi się o jakieś piano lub przynajmniej pluck. Byłoby wtedy bosko;) Pozdro


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Divine Frequency - 25.04.2012

(25.04.2012, 7:20)cinekkk1 napisał(a): Melodie jakby schowałeś na drugi plan w tym kawałku. Coś tam leci, ale cięzko to wyczuć. Jak dla mnie dobry miks, ale kawałek nieco monotonny. Główny motyw nie zrobił na mnie wrażenia, te melo średnio pasuje do trance, rób poważniejsze melodie.

No kurcze to moze to trance nie jest tylko jakis progresiv house :P
Nie wiem jaka zabawe bym mial gdybym robil kawalki tak jak wszyscy...


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Yes I Am - 25.04.2012

A ja głupi czytałem 3 razy, żeby zrozumieć o co ci chodzi z tym ''backspace"...<głupek>

Dla mnie jest to baaardzo długie i nudne. Szkoda, że nie zrobiłeś chwytającej za serce melodii z pianinem jak kolega wyżej wspomniał. Jak już mam słuchać trance to chciałbym usłyszeć w nim emocje ot co...!
Produkcja na +.


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - Peter O'ski - 25.04.2012

Ciekawie, progresywnie. Nie zawsze trzeba iść głównym nurtem, jak komuś pasuje inaczej - dlaczego nie?
Fajny klimat - fakt, brakuje tu jakiegoś pianina. Na wyższej oktawie, z reverbem... No, tak czy siak jest dobrze - miks na poziomie. Urzekł mnie ten track, przyznam szczerze :)


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple (Extended) - K.o.N - 26.04.2012

Nie mam uwag ;D Fajnie ci to wszyło. Mi się nawet podoba czasem mocniejsze wejscie ;D Ale moim zdaniem za długie ;P