MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Patorecydywa - Polémica electronica - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Patorecydywa - Polémica electronica (/temat-techno-patorecydywa-pol%C3%A9mica-electronica)



Patorecydywa - Polémica electronica - patorecydywa - 11.10.2016




płyn do naczyń

Źle wstawiony Player - Poprawiam
RaNi/Works



RE: Patorecydywa - Polémica electronica - tomaszp - 11.10.2016

Ciężki, mroczny kawałek. Robisz mega klimat, bardzo ciekawie to brzmi. Może ja bardziej wyeksponowałbym dół. W sumie to dół wg mnie troszkę się gryzie, może przez to, że stopa jest dość cicho.

Ogólnie masz swój styl, który bardzo mi się podoba. Jest to Twój kolejny dobry utwór, który ma swój klimat od początku do końca.

Czekam na więcej i pozdrawiam,

Tomek


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - patorecydywa - 12.10.2016

dzięki za opnię. Z tym basem to trafiłeś. Pierwsza wersja pewnie by ci podeszła. Sprawdziłem ten utwór w takim pseudo klubowym, głośnym setupie i stwierdziłem, że brzmi beznadziejnie właśnie przez ilość i charakter basu. Kawałek to niestety taka harmoniczna kluska i ze dwa wieczory zajęło mi zdejmowanie basu.

A co do playera, to nie wiem co zrobiłem źle.


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - Devv - 12.10.2016

Strasznie mi sie to podoba daje 5/5 XD
Podoba mi sie sound design, synthy brzmią strasznie leciutko, to tworzy swój unikalny klimat :3


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - CaffeineMC - 12.10.2016

dobry klimat, to przejście na 1:35 nie bardzo, te nagłe ściszenia są zbyt drastyczne, to na 2:04 jest pro, chwytliwy motyw daje 4/5


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - abyssMB - 14.10.2016

Poza momentami 2:06 i 4:12 haty wydają się za głośne, kiedy wchodzą - reszta mega 5.


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - Shabboo Harper - 16.10.2016

W tym projekcie wyjątkowo podoba mi się barwa Twego wokalu; matowy, zmysłowo ciepły... "Cięcia" owego przy końcu efektowne. Pomimo nader ubogiej liryki; pewnego ironicznego charakteru przewodniej myśli; "coś" jest w takowej, jakże Tobie bliskiej, prostocie. Temat sui generis. Nie wszystko podoba mi się, np. zbyteczne "wyciszenie"; ton a'la Cow Bell czy też fakt, iż w moim odczuciu Kick "topi się" w Bass'ie. Czasem "krócej" nie męczy, nie zniechęca... to tak a'propos długości całości. ;D


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - patorecydywa - 19.10.2016

dzięki za feedback, towarzysze

(12.10.2016, 22:43)CaffeineMC napisał(a): to przejście na 1:35 nie bardzo

No, jak najbardziej. Mocno flakowaty ten fragment jak tak teraz słucham.


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - niedzwiedz444 - 24.10.2016

Zawsze jak widzę Twój utworek w tematach to już wiem że będzie cos fajnego i klikam w ciemno - tym razem też gitara, choć nie jest to najlepszy Twój kawałek, mimo to dalej świetny. Lubię ten ciężki styl. Podejrzewam że bez wokalu brzmiało by to jak dla mnie tak samo świetnie. 5


RE: Patorecydywa - Polémica electronica - kangadesc - 1.11.2016

klimat miazga, jest mocno ale bez takiego polotu