MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA nar- Id-RH - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA nar- Id-RH (/temat-electronica-nar-id-rh)



nar- Id-RH - NAR - 12.10.2016




RE: nar- Id-RH - PROTONE - 12.10.2016

Mroczny klimat? - ok rozumiem... pozbawiony harmonii? - nie rozumiem (nie czuję tego)... O co chodzi z wokalem? - se tam brzynczy. (1:05) Clap? = jeb!
Próbowałem (odtwarzając 3 razy i coś wykminić z wałka) ale poległem.
Kolego - proponuję puścić sobie w jakimś skromnym radyjku - gdzieś niech tam w tle sobie "hula" i zająć się czymś innym...
Po kilku minutach dojdziesz pewnie do wniosku że coś tu nie gra.
Jest to demo czy gotowy produkt?
Jeśli znalazło by się w dziale "Dema" było by inaczej.
Niemniej szanuję Twój wysiłek i proponuję wstrzymać się odrobinę z publikacją utworów a skoncentrować się na analizowaniu podobnych klimatów i spojrzeć obiektywnie na swoją produkcję.
Jeśli preferujesz mroczne klimaty przyjrzyj się podobnym - może nawet Marilyn Manson - Cryptorchid
Nie jestem żadnym wybitnym ultra Uber producentem - baa nawet nim nie jestem, ale bądź wstrzemięźliwy i próbuj dopracować troszkę choć by harmonię a będzie git - gwarantuję :)
Życzę powodzenia i mam nadzieję że niebawem usłyszę utwór z zachwytem :)
Trzymam kciuki.
Na tym etapie ocena 2
Pozdrawiam


RE: nar- Id-RH - CaffeineMC - 12.10.2016

sporo ciekawych dźwieków, ten clap na 1:06 jakby przypadkiem w projekcie został, nie pasuje, niebanalny utwór, chaotyczny, psychodeliczny, podoba mi sie ten rytm po 2 minucie na prawym uchu, podrasowany vocoderem zdaje sie, koncówka niedopracowana, daje 4 bo nawet mi sie podoba ;]


RE: nar- Id-RH - Abigail Noises - 13.10.2016

Track wrzucony do ''electronica/inne'', więc ja nie mam zarzutu do zbytniej chaotyczności. Wyszedł dość pokręcony instrumental/experimental... Aranż także całkiem mi się podoba – śpiew wprowadza jakby inny wymiar, przez to, że zawodzi nie do rytmu i nadaje specyficzny ''urojony'' klimat... Zarzut mam niestety do zbyt płaskiego miksu, wszystkie dźwięki niezbyt wyciągnięte i przydałoby się popracować nad tym, bo w takiej pozycji głębia musi być, co da poczucie jeszcze większego wtopienia w ten dziwny klimat.

''Zagubiony clap'' do usunięcia.


RE: nar- Id-RH - abyssMB - 14.10.2016

Bardzo ciekawy temat, tyle wątków wrzuconych do jednego worka jakby klatka schodowa w psychodelicznym bloku- ciekawy aranż i jest to słuchalne intryguje, denerwuje, ale ciekawość każe słuchać dalej daję 4.


RE: nar- Id-RH - NAR - 14.10.2016

Dzięki za uwagi i (konstruktywną ;) )krytykę.

(13.10.2016, 7:16)AdamWax napisał(a): Zarzut mam niestety do zbyt płaskiego miksu, wszystkie dźwięki niezbyt wyciągnięte i przydałoby się popracować nad tym, bo w takiej pozycji głębia musi być, co da poczucie jeszcze większego wtopienia w ten dziwny klimat.

Możesz wyjaśnić, co masz na myśli pisząc o "wyciąganiu" dźwięków? :)


RE: nar- Id-RH - Shabboo Harper - 15.10.2016

Hey NAR. Według mnie; technicznie: zbyt skromnie w kwestii "soczystości" czy też intensywności brzmienia; panorama, przy tak eklektycznie złożonym, wręcz "surrealistycznym" Sound Design'ie, potraktowana zbyt "niepewnie". Aranż przedziwny, intrygujący. Aura? Twórcza aberracja. Jest "inaczej" (!)... Lubię tak. ;D


RE: nar- Id-RH - prometeusz - 19.10.2016

Cholernie dziwny utwór . Myślę że świetnie nadawałby się jako utwór wywołujący paranoidalne halucynacje . Ale daję 2 za pomysłowość