MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kim jesteś? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Kim jesteś? (/temat-kim-jestes--19653)

Strony: 1 2


Kim jesteś? - devil's infection - 13.10.2016

Na forum chyba każdy jest producentem muzycznym lepszym, gorszym, wydającym w dobrych wytwórniach,początkującym itd. ,ale ciekawi mnie kim jesteście na co dzień skąd bierzecie hajs na sprzęt itd. zacznę oczywiście od siebie:
devil's infection- murarz, glazurnik- codziennie zapieprzam na budowie :D


RE: Kim jesteś? - Zirds - 13.10.2016

Jestem magazynierem w hurtowni spożywczej.


RE: Kim jesteś? - STLKR CLL - 13.10.2016

Technik informatyk, druga klasa dokładniej, zawodowy waligrucha i takie tam :v


RE: Kim jesteś? - hudson462 - 13.10.2016

Student pierwszego roku biotechnologii, ale chyba zrezygnuję i pójde pracować w biedrze/ macdonaldzie bo przynajmniej będę miał więcej czasu na produkcję, a finansowo może jakoś będę wiązał koniec z końcem.


RE: Kim jesteś? - RaNi/Works - 13.10.2016

Jestem ogólnie przegrywem naukowym. Nie zdałem trzech klas (dwa techniczne i zawodowa). Aktualnie jestem "Ochroniarzem" i planuję jak tu roztrwonić kolejną wypłatę. Byłem na "niby" badaniach wzroku na prawko i okazało się że mam w cholerę marny wzrok (mimo że nigdy na taki nie narzekałem). Chciałbym coś osiągnąć w życiu ale każdy dzień uświadamia mi że robienie postępów i tych "małych" kroczków jest bardzo trudne. To jestem ja. Michał lat 21, mów mi Żwirek albo Żwir XD. Po za tym, podobnie jak u CLL'a jednakże mam czarny pas w waleniu qnia, mój fapcontent przekracza ilość swojego zajętego miejsca o co najmniej kilkaset gigabajtów (w porównaniu z Normalnymi, niedzielnymi gruchaczami).


RE: Kim jesteś? - Zirds - 13.10.2016

(13.10.2016, 20:26)hudson462 napisał(a): Student pierwszego roku biotechnologii, ale chyba zrezygnuję i pójde pracować w biedrze/ macdonaldzie bo przynajmniej będę miał więcej czasu na produkcję, a finansowo może jakoś będę wiązał koniec z końcem.
Skończ studia, bo po takim kierunku dostaniesz pracę w swoim fachu. I będziesz zarabiać 10 razy tyle co w biedronce..


RE: Kim jesteś? - hudson462 - 13.10.2016

(13.10.2016, 21:03)Zirds napisał(a):
(13.10.2016, 20:26)hudson462 napisał(a): Student pierwszego roku biotechnologii, ale chyba zrezygnuję i pójde pracować w biedrze/ macdonaldzie bo przynajmniej będę miał więcej czasu na produkcję, a finansowo może jakoś będę wiązał koniec z końcem.
Skończ studia, bo po takim kierunku dostaniesz pracę w swoim fachu. I będziesz zarabiać 10 razy tyle co w biedronce..

Tylko, że wolałbym związać swoja przyszłość z muzyką, a nie siedzeniem za biurkiem i liczeniem ( od podstawówki nie nawidze matematyki, a jak dostane prace po tych studiach to na 90% główne zajęcie jakie będę tam miał to liczenie...). Nie żebym był wielkim fanem, ale Calvin Harris zaczynał w supermarkecie, a teraz to każdy wie gdzie jest.


RE: Kim jesteś? - Shutara - 13.10.2016

Student drugiego roku Logistyki Międzynarodowej (domyślnie - nie pracuję) oraz koneser kobiet. So close


RE: Kim jesteś? - OProject - 13.10.2016

Zwykły klient biedronki... Pepe


RE: Kim jesteś? - Ixipe - 13.10.2016

A ja rok temu rzuciłem budowlankę i mimo 30 lat z groszem, postanowiłem wyuczyć się na drukarza.. i teraz już drukarz jestem..
Ktoś by chciał płytę wydać, lub koszulki reklamowe ze swoim logiem artystycznym, to sitodrukiem mogę zrobić :)


RE: Kim jesteś? - Mocade - 14.10.2016

Uzależniony od kawy i internetu bezrobotny maniak komputerowy, z zawodu jakiś tam marny kucharzyna. Poszukałbym roboty ale nie mogę się oderwać od komputera bo chcę dłubać w muzyce ale jestem zbyt leniwy by włączyć fl'a więc ostatnimi czasy przegrywam w życie dość mocno. Wiem że w końcu się ruszę, ale póki co piję kolejną kawę pisząc ten post.


RE: Kim jesteś? - tomaszp - 14.10.2016

Od 9 lat kierownik magazynu :) najgorsze, w tym wszystkim jest to, że najlepsze pomysły na muzykę przychodzą jak jestem w pracy przed kompem z głośniczkami 2 x 5W i bez dostępu do DAW (wszytko na szczęście zapisuję w telefonie) :)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Kim jesteś? - Royal Cartel - 14.10.2016

Lat 18 - technikum informatyczne klasa trzecia. Szybko przyswajam wiedzę z tej dziedziny, przez co nie muszę się za wiele uczyć do szkoły. Mnóstwo czasu na produkcję.
Pieniądze? To dziwne, bo jakoś same przyszły :P

"Trzeba tak robić, żeby się nie narobić" ~ Andrzej Grabowski ;3


RE: Kim jesteś? - Jeykop - 14.10.2016

17 lat, 2Tw czyli technik wiatrak albo jak ktoś woli technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej xd Jednak szczerze to nie wiąże przyszłości z tym kierunkiem, jest to moja chyba dopiero 3 opcja... Pierwsza to produkcja muzyki i DJ'owanie, po prostu utrzymywanie się z tego xd Druga to praca w jakimś studiu, teatrze, czymkolwiek związane z dźwiękiem i po części z akustyką :D A trzecia to właśnie wiatrakowanie xd No ale wiadomo, wszystko życie zweryfikuje :D


RE: Kim jesteś? - Sajga - 14.10.2016

Yo Filip, lat 20 z małej wsi Myszkowice w Kędzierzynie dolnej koło Szpakowic Ustrzanych w Kapuścianych Sadach na Mazowszu. Skończyłem technikum informatyczne, na studia dostałem sie tylko na fizykę techniczną także zrezygnowałem bo chcę się uczyć web devu (front end i design z parciem na full stacka). W kwestii zawodu jestem pomiędzy złożeniem wypowiedzenia a przeprowadzką do UK. Lubie robić muze, rysować, czytać książki i słuchać podcastów o rozwijaniu siebie, marketingu, UX'ie, designie, psychologii, web devie, o entrepreneurship i autofellatio. Jazz i masło orzechowe moim bogiem. Szukam dziewczyny.


RE: Kim jesteś? - Deonite - 20.10.2016

18 lat, liceum ogólnokształcące na profilu mat-geo-wos. Trochę dziwna sytuacja, bo nie chcę zdawać matematyki rozszerzonej, tylko geografię, wos i historię. Jak się dobrze powiedzie, jadę do Poznania studiować prawo. Jeśli się powiedzie, to pragnąłbym wiązać swój przyszły zawód nie z prawem, tylko z muzyką. Ale będąc realistą wolę jednak prawo...


RE: Kim jesteś? - Recoil83 - 20.10.2016

Nikim zwykły szarak.


RE: Kim jesteś? - Amer - 20.10.2016

typowy lesser po potyczkach zyciowych ,ale nie prózniak
wcześniej zapierdał na budowie aż łeb odskaiwał i ryzkował zycie że za marne grosze przy akrobacjach dla tępych złodziejskich szefów.


RE: Kim jesteś? - In-Tegral - 20.10.2016

Marian, 42 lata, żona, dwójka dzieci - Brajanek i Karina, aktualnie jestem bezrobotny i żyje z zasiłków m.in. 500+


PS. Wybaczcie, musiałem...


RE: Kim jesteś? - KNAAF - 30.10.2016

Mam 15 lat, chodzę do 3 gimnazjum (o oceny lepiej nie pytać :D). Jestem wiernym słuchaczem muzyki od lat. Kiedyś posłucham utworu takiego jednego wykonawcy (DJ Raaban) i zobaczyłem, że on już nie tworzy muzyki (gatunek - techno, trance i hands up) i dodatkowo jest anonimowym artystą. Chciałem go zastąpić. Właśnie CHCIAŁEM, bo teraz jakoś bardziej przemawia do mnie House, Electro i Melbourne Bounce.

Dziękuję, jeśli ktoś to wszystko doczytał do końca :)