MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luźne rozmowy o życiu codziennym - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Luźne rozmowy o życiu codziennym (/temat-luzne-rozmowy-o-zyciu-codziennym)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 26.04.2012

No, także tego.

Ostatnio miałem doła, ale wszystko się wyprostowało.Ze sprawami łóżkowymi oboje daliśmy sobie spokój, także rozumiem :D

A takto se studiuje, ciezko jest, a ja sobie pije, pale i dzien mi przelatuje :P


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Yes I Am - 26.04.2012

beznadziejny temat;P.
Kończę jutro szkołę, jeszcze tylko matura i egzamin zawodowy...
Jutro zapewne będę miał mega doła, kiedy dowiem się, że mnie nie chce :D.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 26.04.2012

Na początku tez tak kazdy mowil na innym forum, ze beznadziejny, a dzis ma 70 stron :D


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - NeoN - 26.04.2012

Huh, z dziewczyną nie jestem od 3dni... Ale mniejsza z tym, Połamałem słuchawki :(
W poniedziałek prawdopodobnie kupuje nowy sprzęt. Herbate wypiłem.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - sowa - 26.04.2012

nie mam pracy... nie mam kasy... nie mam za co pić... nie mam dziewczyny... znowu przytyłem.... nic mi się nie chce... w ten weekend znowu posrane studia... ale trzeba myśleć pozytywnie... ktoś pewnie ma jeszcze gorzej ode mnie... fuck yeahh


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Muri - 26.04.2012

(26.04.2012, 10:06)sowa napisał(a): ktoś pewnie ma jeszcze gorzej ode mnie... fuck yeahh

Tak, to ja...




RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - ZOOn'r - 26.04.2012

No co tu dużo pisać.

5 dni w tygodniu - szkoła, 2 gimnazjum, bezsensowne marnowanie młodości. Przesrane jak zwykle, wracam do domu, włączam fl'a i kiszę kawałki dubstep'owe. Ostatnio dają belfry więcej luzu więc jest spokojnie. Robi się ciepło - rowerek i okrążamy Warszawę ;P. Dziś posłałem kawałek do kanału promotorskiego, mam nadzieje, że coś się zmieni. Laski jeszcze nie mam, mam na to czas. Tyle :).

Będe tu pisał jak coś mi się przydarzy, pozdro :).


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - BioMechanic - 26.04.2012

hehe. .. c o Wy tak..szaro. . >
ja pije yerbe. ..dłubie w abletonie. ..czekam na kuriera, bo ma mi przywiezc sluchawki i mam w dupie. ..wszystko. .i zarazem nic. ..
rozkminiam powolutku jak tu przejac wladze nad swiatem, bo jakbym zaczal inaczej patrzec to tez bym sie mogl zdolowac.. .
ale jest pięknie >>


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 26.04.2012

Mój tato słucha trensu, od zawsze słuchał Kraftwerka, Jarra.W sumie on mnie tym zaraził do tego stopnia, że zacząłem tworzyć.Ostatnio przestał się interesować muzyką w ogóle.No w sumie się nie dziwię, skoro ma się ponad 40 lat to się coraz bardziej potrzebuje wyciszenia..

Właśnie teraz przeglądam stare płyty, które nagrałem mu to autka w 2007-2008 roku.Ale wspomnienia wracają :)


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - MDKW - 26.04.2012

tak czytam i no offence, ale ciesze sie, ze oprocz stracenia 1 z 3 prac to wszystko mi sie ulozylo lepiej, niz na to liczylem ;d


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Yes I Am - 26.04.2012

Chciałbym cofnąć czas o jakieś 5 lat...


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Basic 64 - 26.04.2012

ale temat xD u mnie jakoś tez leci powolutku dziś sobie skoczyłem do Elektronika po XLR'a i po przejściówkę Jack 6,3 - 3,5 i będę naprawiał kabel od mikrofonu kumpla. Koniec roku się zbliża wielkimi krokami ciepło jest fajnie i wróciłem o 2 lekcje na chatę tak więc jestem o 2 godziny zegarowe do przodu ;] no i sobie rozmawiam tu z wami a na słuchawkach http://pumba100221994.wrzuta.pl/audio/96zXTcCJFrP/wawa_-_jukebox_radio_edit_feat._nicco
Pozdórwka :)
PS: myślmy pozytywnie panowie ;) a jak nie to chociaż się starajmy hehe


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Peter O'ski - 26.04.2012

5 gołych jedynek z matematyki, zapierdziel w szkole, ale za to wena dopisuje i jakoś sobie tworzę. Ładna pogoda, ciepło na dworze, żyję już trochę wakacjami :)


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 26.04.2012

Jak można nie lubić matematyki xDDDDD


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Muri - 26.04.2012

(26.04.2012, 21:24)SecretRank napisał(a): Jak można nie lubić matematyki xDDDDD

W końcu muzyka i jej produkcja to sama matma.
Cały nasz świat to jedna wielka całka.




RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - The Timbrer - 26.04.2012

Jutro znów szkoła w weekend praca. FL wieczorami.
Pracuje nad nowymi projektami. Dobijajacy brak weny na melodie i dobijajacy brak powera w kicku.
W najblizszym czasie zmieniam monitory za rok moze dwa, a sluchawki zostaja moje stare poczciwe HD201 ;)


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 26.04.2012

e tam całka, a nasze życie to całka oznaczona, przy granicach od urodzenia do smierci,.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Muri - 26.04.2012

(26.04.2012, 22:18)SecretRank napisał(a): e tam całka, a nasze życie to całka oznaczona, przy granicach od urodzenia do smierci,.

Żebyś wiedział. Określa na ile wykorzystałeś życie - jeśli jest ujemna tzn. że coś Ci nie poszło.
W roli ścisłości mówi się w granicach.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 27.04.2012

nom, a u góry NARODZINY bo zaczynamy od górnej :P

Wole całki potrójne, wymierne :D


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - closeinsounds - 27.04.2012

temat służący za internetowy pamiętnik, z tą różnicą do tradycyjnego, ze wszyscy mają do niego wgląd :P

dobra, to co mi teraz siedzi w głowie... taa, ja dzisiaj też kończę szkołę, cholera jaka już stara jestem.