MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Maciek - Night Brings Them - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Maciek - Night Brings Them (/temat-hip-hop-maciek-night-brings-them)



Maciek - Night Brings Them - Maciek - 23.10.2016

Z kilka ładnych miesięcy nic nie wrzucałem... Ostatni projekt




RE: Maciek - Night Brings Them - adamma25 - 23.10.2016

Twarde i ostre.


RE: Maciek - Night Brings Them - Castiel - 23.10.2016

Sam beat jest ok bas ma za mało dołu :E Aranżacja jest w porządku nie nudzi :)Jak dla mnie 4 jak najbardziej.


RE: Maciek - Night Brings Them - Zirds - 23.10.2016

Pudełkowaty werbel mi nie pasuje. Brakuje mi jakiejkolwiek stereofonii, która jedynie jest zauważalna w tym "flecie w tle".

3/5


RE: Maciek - Night Brings Them - Shabboo Harper - 24.10.2016

Hey Maciek. To co przeważa w Twym temacie to oldschool'owy wydźwięk większości tonów w stylu Garage. Reverb, w moim odczuciu, zbyt mocny; Bass skromnie istnieje; Fx wokalny frapujący; Synth/Pad "tajemnie" surrealistyczny; prosty. Wyczuwalny jest "chłód", "srogość" w tym jakże powściągliwym Sound Design'ie... Lekko "spartański" acz oryginalny to utwór; potraktowany śmielej w swym "entourage'u" i po drobnej korekcie miksu (w kwestii przestrzeni) byłby to świetny "ciąg dalszy" "Walk Of The Living Dead". Tak myślę... ^^


RE: Maciek - Night Brings Them - funkyfella - 24.10.2016

Perka bardzofajny groove i feeling, brzmi dość żywo. I jak lubie poteżne brzmienia
to tu wg mojego odsłuchu perkusja wybija sie sporo ponad całą reszte.
Dla mnie ciute monotonnie, surowo - ale tak zapewne miało być.
Zgodzę się z przedmówcami odnośnie bassuteż jakoś niknie pod tą perkusją.
Hmmm ajkbym mógłto podsumować ? :D
super brejk, który przykrył reszte dzwięków :D


RE: Maciek - Night Brings Them - MariQ - 24.10.2016

Tutaj potrzeba wokalu, jak na samodzielny kawałek jest troszkę zbyt ascetycznie. Może nie mój klimat, ale "nie urwało mi" :) a bardzo podobały mi się niektóre twoje produkcje (a może i wszystkie, dawno cię nie było :D).


RE: Maciek - Night Brings Them - Maciek - 24.10.2016

Dziękuję wszystkim za komentarze. Fakt - dość długo mnie nie było i chyba lekko z obiegu wypadłem. Kilka błędów już widzę (paradoks szewca, który bez butów chodzi), pozostaje mi tylko nie popełnić ich przy kolejnym wrzucie, na który już nie będzie trzeba czekać tak długo.


RE: Maciek - Night Brings Them - tks21 - 25.10.2016

A mnie się całkiem podoba. Dźwięki są ciekawe i oryginalne :) Perka brzmi jakbyś nagrał ją bezpośrednio i brzmi bardzo naturalnie(takie mam wrażenie). Jest ciężka tak jak lubię w takich beatach. Kick... no cóż... Wydaje mi się że jest taki trochę oddalony, ale to też na korzyść. Ogólnie klimat ma ten kawałek :D Pozdro i ode mnie 4/5


RE: Maciek - Night Brings Them - GY4 - 28.10.2016

Perka a'la "Garage",jak Ania ujela,najmocniej przyciaga uwage.Pasuje do takiego stylu.Czego mi brakuje,to jakiegos dolu,ktory tam z nia powalczyl troche.No i moze jakiegos leadu,albo cos tam.Na chwile obecna uwazam ze jest mocny fundament,ktory warto dopelnic jakims brzmieniem.Pozdroo


RE: Maciek - Night Brings Them - Rumush - 28.10.2016

Perka brzmi solidnie, super mi siedzą oldschoolowe smaczki. Co prawda podbiłbym bass w stopie i do bassline'u wrzucił parę wyższych nut jak fill. Ale ogólnie to dla mnie 4/5. Buja!


RE: Maciek - Night Brings Them - AndrzejKosa - 14.01.2017

Dobry.numer.lekko.szorstki.4/5/;)