MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Unified - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Unified (/temat-techno-ta-deck-unified)



Ta_Deck - Unified - tomaszp - 25.10.2016

Witam Was ponownie !

Po krótkiej przerwie wypuszczam mój najnowszy kawałek. Coś pomiędzy Techno a Tech Housem jednak bardziej z nastawieniem na ten pierwszy styl.

Mam nadzieję, że się spodoba !

Liczę na konstruktywne opinie !!



Genre : Techno / Tech House
BPM : 126
Lenght : 5:54
Project hours : 10:04
Key : CMinor

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Unified - Mocade - 26.10.2016

Przeważnie utwory z tego gatunku ciężko jest mi oceniać bo taką muzykę trzeba naprawdę czuć, ale ze względu na pewną rzecz jakoś spróbuję. Początek zapowiadał się jak kolejna cichutka jednostajna bezbarwna łupanka, ale za to od 30 sekundy..

[Obrazek: Bez_nazwy-1477436634.png]

O żesz! Srogie wejście.
Pomimo że gatunek jest mi totalnie obcy to jednak jestem pod wrażeniem. :-)
Ode mnie 5, Pozdrawiam.


RE: Ta_Deck - Unified - Rumush - 27.10.2016

Klimat kawałka mi siedzi bardzo. Nie jestem bardzo osłuchany by gatunkowo nazwać to poprawnie ale przypomina mi trochę Goa/Psychedelic doborem syntków. Na pewno głowa sama się buja i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyne czego się czepiam to bassu i stopy, gryzą się a to jednak ważne. Ode mnie leci 4.


RE: Ta_Deck - Unified - Abigail Noises - 27.10.2016

Większa pompka pomiędzy stopą a basem załatwi sprawę. Track bardzo dobry. Ładnie ''kręcisz'' stopę – to ważne w techno. Kawałek z dobrym dołem a i góra klarowna, bez przesadnego wyostrzenia. ''Ciemne'' dobre techno z elementami, tak jak napisał Rumush, psy i tym podobnymi gatunkami, w którym mamy synthy ''wgryzające'' się w czaszkę. Tak trzymaj – masz ''głowę'' do techno...


RE: Ta_Deck - Unified - GY4 - 28.10.2016

Chyba najlepszy track jaki slysze od Ciebie.Fajny,mroczny klimat.Koncepcja elegancka.Od poczatku do konca czuc,ze wiesz co robisz.Wokalne wstawki siadaja+ten bardzo dobry mix.5 leci.Pozdrawiam


RE: Ta_Deck - Unified - ldvk - 29.10.2016

o korba.
Trochę mnie zatkało. Ten kawałek koi moją duszę i serce. zajebiste.
Próbuję się doszukać czegoś złego, ale nie znajduję. Miks profeska, aranż zacny, eq idealnie. Miejscami mocno techno, miejscami przejścia bardziej techhouse, drop bardziej edmowy
o korba dobre to.
Btw tracę słuch, psują mi się słuchawki, czy rzeczywiście minimalnie bass jest przesunięty na lewo?
5/5 piona z przyjemnością


RE: Ta_Deck - Unified - kangadesc - 1.11.2016

pozniejszy motyw uratowal kawalek, fajnie sie komponuje z perkusja


RE: Ta_Deck - Unified - Shabboo Harper - 11.12.2016

Myślę, iż nie do końca wykorzystany jest potencjał tego utworu. Beat, w moim skromnym odczuciu, potrzebuje większej pasji/impulsu; obok sprytnie „wplecionych” pierwiastków w odcieniu Psy i klimatycznego Sample'a wokalu, projekt intensywniej okraszony w „halucynogenny” w swej ekspresji Sound Design byłby jeszcze bardziej pociągający. ;D Naturalnie jest to Twój koncept Tomku, który w pełni szanuję; wszelako więcej „dziarskości” w przestrzeni tematu (wyrazisty Bass; peryferyczne Fx'y/Glitch'e...) nie tylko upiększyłyby (krztynę powtarzalny w swej urodzie) aranż, lecz także, tak czuję, uczyniłyby z „Unified” perłę w swym gatunku. :)

PS. Gratuluję Ci obecności w Top7 listopada... Beer