MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Pytanie dot. Wytwórni - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Pytanie dot. Wytwórni (/temat-pytanie-dot-wytworni)



Pytanie dot. Wytwórni - themiiram - 25.10.2016

Witam. Nie wiedziałęm gdzie dać to pytanie, więc daję tutaj.
Otóż na soundcloudzie napisał do mnie przedstawiciel wytwórni muzycznej z włoch Cadilac Records. Pierwsze co to radość jak cholera ale zacząłem się zastanawiać czy to nie Fake jakiś
dlatego wolę się zapytać co o tym sądzicie.
ich strona to www.cadillacrecords.net aczkolwiek mi się ona za długo buforuje i przeglądarka wyrzuca błąd. Mają swojego beatporta itd.
Chcą abym napisał w mailu czy jestem chętny, i wtedy drogą mailową chcą mi wysłać kontrakt.


RE: Pytanie dot. Wytwórni - Deonite - 25.10.2016

Witaj

No mi też stronka nie chce się włączyć. Chodzi o to?:

https://soundcloud.com/cadillac-records


RE: Pytanie dot. Wytwórni - Knifeman - 25.10.2016

Fanpage trochę mi śmierdzi, zaczęli ostro kupować lajki. Można próbować ale uważaj :E


RE: Pytanie dot. Wytwórni - Zirds - 26.10.2016

(25.10.2016, 22:59)Knifeman napisał(a): Fanpage trochę mi śmierdzi, zaczęli ostro kupować lajki. Można próbować ale uważaj :E

Bla bla bla


RE: Pytanie dot. Wytwórni - themiiram - 26.10.2016

Dobra stronka po mekach mi sie wczytała i tak Deonite chodzi o to


RE: Pytanie dot. Wytwórni - K - 26.10.2016

Lajki pod postami oraz odsłuchy na SC kupione. Chcą sprawiać wrażenie "dużych" żeby przyciągnąć jak najwięcej osób. Skoro proponują, naturalnie możesz coś u nich wydać, ale tylko jeżeli umowa będzie w porządku i będą za nią stali prawdziwi ludzie. :D

Tyle że nic Ci ona nie da. Takie puste wydanko, jakich miliony.


RE: Pytanie dot. Wytwórni - themiiram - 26.10.2016

Taa, ale w sumie takie puste wydanko to zawsze forma jakiejś promocji :P


RE: Pytanie dot. Wytwórni - K - 26.10.2016

Absolutnie. ;)


RE: Pytanie dot. Wytwórni - hudson462 - 26.10.2016

(26.10.2016, 14:05)K napisał(a): Tyle że nic Ci ona nie da. Takie puste wydanko, jakich miliony.

A jakie wydanko będzie nie puste, a pełne?


RE: Pytanie dot. Wytwórni - In-Tegral - 26.10.2016

(26.10.2016, 19:55)hudson462 napisał(a):
(26.10.2016, 14:05)K napisał(a): Tyle że nic Ci ona nie da. Takie puste wydanko, jakich miliony.

A jakie wydanko będzie nie puste, a pełne?

W labelach, którymi ludzie na prawdę się interesują i mają jakiś ruch na swoich Social media, bez sztucznego "powiększania sobie penisa" przez kupienie lajków. To tak po części bo są jeszcze inne ważne rzeczy.


RE: Pytanie dot. Wytwórni - KNAAF - 30.10.2016

Ja bym chyba zaryzykował, najwyżej jeśli dadzą Ci głupią (czyt. kompletnie nieopłacalną dla Ciebie) umowę to wysyłaj swoje dema do lepszych wytwórni.

Powodzenia :)


RE: Pytanie dot. Wytwórni - Marteere - 31.10.2016

Do mnie też pisali, właśnie miałem się pytać o to samo :D


RE: Pytanie dot. Wytwórni - KBK - 31.10.2016

Też ostatnio dostalem propozycję wydania w "kupo-labelu"... niestety kolega In-Tegral sprowadził mnie na ziemię, ponieważ co z tego jak wydamy taki utwór, skoro i tak nikt w życiu go tam nie znajdzie... Chyba faktycznie lepiej promować się na własną rękę, a z kolei można też samemu wydawać utwory, trohę to bardziej skomplikowane ale nie niemożliwe.


RE: Pytanie dot. Wytwórni - themiiram - 1.11.2016

Dobra nie ma co xd Chcą, żebym im zapłacił 80 Euro za "wypromowanie"


RE: Pytanie dot. Wytwórni - piral - 1.11.2016

(1.11.2016, 13:55)themiiram napisał(a): Dobra nie ma co xd Chcą, żebym im zapłacił 80 Euro za "wypromowanie"

Label nigdy nie chce od autora pieniędzy za promocję, bo sam powinien mieć na to środki.


RE: Pytanie dot. Wytwórni - KBK - 24.05.2017

Odgrzeję kotleta, do mnie też napisał ten Cadillac :) Zleję ich, lae z ciekawości sprawdzę, czy też będą chcieli ode mnie $$ za promocję :D


RE: Pytanie dot. Wytwórni - Zirds - 24.05.2017

Ja ci wydam na płycie CD-R i zrobię Ci okładkę w Paint'cie. Nie obiecuje, że sprzedam coś na targu na lewo, ale jak chcesz ze mną współpracować to musisz mi zapłacić. Przecież za darmo tego nie zrobię.


RE: Pytanie dot. Wytwórni - KNAAF - 22.07.2017

(24.05.2017, 16:03)Zirds napisał(a): Ja ci wydam na płycie CD-R i zrobię Ci okładkę w Paint'cie. Nie obiecuje, że sprzedam coś na targu na lewo, ale jak chcesz ze mną współpracować to musisz mi zapłacić. Przecież za darmo tego nie zrobię.

Hahaha :D dobre :D