MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Rumush - Dust In The Air - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Rumush - Dust In The Air (/temat-hip-hop-rumush-dust-in-the-air)



Rumush - Dust In The Air - Rumush - 27.10.2016

Jak PiH by na forum zawitał to by krzyczał, że to nie Hip-Hop ale dla mnie to Hip-Hop. Co prawda kawałek zacząłem kleić bardzo dawno temu, więc coś bym zmienił tu i tam. Lecz starałem się wydobyć to co najlepsze z sampli jakie wtedy dobrałem, mam nadzieję że brzmi przyjemnie. Ciekaw jestem co sądzicie.




brak prefiksu
Maciek




RE: Rumush - Dust In The Air - bigpush - 27.10.2016

Werbel moim zdaniem troszkę się nie siedzi, mógłby grać szerzej i głębiej. Sam klimat jest ok dobrze się tego słucha 4/5.
;)


RE: Rumush - Dust In The Air - Hola Flavio - 27.10.2016

Jakby Pih zawitał na forumku to bym krzyczał "wiecie co z nim zrobić"

>po intro to nawet nie wiedziałem czego się spodziewać
>wjechała perka to musiałem zbierać szczenę z podłogi
>wszystko ze sobą tak miodzio siedzi
>1:13 Heart
>2:15 za duży bigos się robi
>fajniutko to brzmi ogólnie
>aranż też nie muli

no, no


RE: Rumush - Dust In The Air - MariQ - 27.10.2016

Ciekawy początek, po którym wchodzi sensowne rozwinięcie. Ogólnie bit z pomysłem. Zgodzę się co do dania narodowego w 2:15 :D Zbyt fałszujący build up po którym nic się nie dzieje... Czwóreczka


RE: Rumush - Dust In The Air - Rumush - 27.10.2016

@bigpush
Akurat ja nie byłem pewny co do stopy, a werbel jest jednym z moich ulubionych tu dźwięków! :D Ale cieszę się, że klimat pasuje.

@Hola Flavio
To fajnie, że siedzi. Nie byłem pewny co do bassu ale jak nie ma żadnych uwag to raczej nie jest źle. 2:15 mimo iż bigosu nie lubię to do tego w kawałku mam sentyment, pomijając fakt że lubię chaotyczne wstawki.

@MariQ
To prawda, że nic się nie dzieje. Ale w tej części mój mózg wziął coś od Cage'a.

Dziękuję za ocenę!


RE: Rumush - Dust In The Air - Abigail Noises - 27.10.2016

Bardzo ciekawie rozwinięty track, z intrygującym tłem i dźwiękami ''texture''. Break jest ok, nie czuję tu chaosu, raczej celowość i wprowadzenie industrialnego elementu, który ładnie siedzi w miksie. Muszę pochwalić za bas – docięty i pracuje ''w swoich rejestrach''. Dałbym więcej ciepła i pogłosu na pierwszy plan (bit) ale rozumiem, że to kwestia względna, tak chciałeś i tak zrobiłeś... Dla mnie bardzo dobry kawałek.


RE: Rumush - Dust In The Air - Rumush - 27.10.2016

A no break ma industrialny klimat. Cieszę, że się podoba.

Tak swoją drogą, sprawdziłem po łebkach EP jakie masz w sygnaturze i muszę powiedzieć Seeking Compasion mnie urzekło klimat. Świetna głębia.


RE: Rumush - Dust In The Air - GY4 - 28.10.2016

Rozwaliles mnie tym biciorem.Swietny poprostu.Ten wjazd w 1.13 trafiony mocno.Podobaja mi sie te rozne "prykawki",w takim industrialnym klimacie ktorych tu napakowales. 5 ode mnie


RE: Rumush - Dust In The Air - Shabboo Harper - 29.10.2016

Hey M :). Dziś w telegraficznym skrócie [i jednocześnie a'propos "S" ;)]; S.S.S.: Special; Synthetic; Subject...


RE: Rumush - Dust In The Air - Maciek - 29.10.2016

Bardzo fajna dynamika i w aranżu i technicznym aspekcie kawałka. Solidny, eksperymentalny numer o ciekawych elementach. Każda ścieżka dobrze skonstruowana - zarówno w wersji solo, jak i w wersji z pozostałymi. Ode mnie 5