MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Mycelial Cords - Abandoned Robe - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Mycelial Cords - Abandoned Robe (/temat-hip-hop-mycelial-cords-abandoned-robe)



Mycelial Cords - Abandoned Robe - Rumush - 31.10.2016

Nowy instrumental ode mnie. Ciekaw jestem jak Wam się podoba. Dajcie też znać jak bass zgrywa się ze stopą.




RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - adamma25 - 31.10.2016

Wg mnie stopa trochę za słaba, powinno być trochę mocniejsze uderzenie, w raz z basem i werbel jakiś taki, że nie pasuje . Co do bitu to miał być jakiś psychodeliczny klimat? bo tak coś zalatuje. Ogólnie to jakoś tak dziwnie to brzmi.


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Rumush - 31.10.2016

O Ty zobacz. Ja się zastanawiałem, czy ciupkę nie za głośno dałem bass i stopę. A co do tego czy dziwnie brzmi, to chyba odbiorę jako komplement :P Tak jest to mroczny, psychodeliczny klimat. Na czym słuchałeś?


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - adamma25 - 31.10.2016

na głośnikach z tubą


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Rumush - 1.11.2016

Hmm, jakbyś miał chęć by podać model to będę wdzięczny. Ponieważ jeżeli chodzi o bass to u mnie brzmi dobrze (może ciut za głośno jak wspomniałem), a na innym forum nikt się nie skarżył.


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Maciek - 1.11.2016

No to z technicznego punktu widzenia poziom stopy jest ciut za wysoki jak na mój gust. Ciekawy, psychodeliczno-ambientowy numer z całą gamą oryginalnych brzmień. ja daję mocne 4


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Rumush - 1.11.2016

Dobrze to słyszeć, więcej mi mówi o moim sprzęcie. Adam mi zrobił zamieszanie w głowie, bo bardziej się właśnie spodziewałem że coś za głośno jest :D A co do oryginalności, to tylko mogę podziękować - męczę się i męczę, by coś brzmiało świeżo a jednocześnie nie męcząco.

Edit: A tak z ciekawości, czego na przykład brakuje do 5? Jest to kwestia niedopięcia - stopy, czy brakuje 'tego czegoś'? Jak jakaś odpowiedź nie przychodzi szybko do głowy to nie męczę :P


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Maciek - 1.11.2016

Do piątki brakuje mi hooka, czyli czegoś co by mi się wbiło w głowę i nie mogło z niej wyjść. No i stopa lekko poziom w dół


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Rumush - 1.11.2016

Czaje, miałem takie podskórne przeczucie. Zapamiętam, dzięki wielkie!


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Shabboo Harper - 2.11.2016

Hey M. W kwestii, o której piszesz; w moim odczuciu Bass zacnie "mruczy", z kolei Kick sugeruję, jedynie "wytłuścić" ;). To minimalny eksperyment; coś quasi Industrial-Garage Hip Hop. Niektóre tony zmyślnie, powłóczyście "przekręcone". Jest okeeey... ;)


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - MariQ - 2.11.2016

Fajny bass, ciekawe dźwięki, niektóre z nich jednak odrobinę męczą ucho. Ogólnie jest git :)


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - Rumush - 3.11.2016

@Shabboo
Ja właśnie się zastanawiałem, czy dół stopy nie walczy z bassem na samym końcu sampla ale zmienianie env'a zabierało moc. A z wytłuszeczniem to warto wiedzieć. To prawda, taki delikatny eksperyment.

@MariQ
Dzięki! A jakie dźwięki męczą?

Dziękuję!


RE: Mycelial Cords - Abandoned Robe - MariQ - 4.11.2016

Teraz ich nie mogę namierzyć ale chodziło o niektóre FXy :)