MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Kangadee - Night Train (Orginal Mix) (/temat-techno-kangadee-night-train-orginal-mix)



Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - kangadesc - 1.11.2016



Genre : Techno
BPM : 125
Lenght : 2:41

tam w polowie nic sie nie dzije, zasnolem sory, jak bede mial chwile czasu to zrobie rearanzacje
pozdrawiam


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - ldvk - 1.11.2016

nabicie 10 bezwartościowych postów, podejrzewam że nawet bez słuchania zawartości arystycznej i jazda. średnie zachowanie, bo widzisz, każdy tu się stara, każdy się czegoś chce nauczyć. Domniemam jednak, że jesteś bardzo początkujący i młody, sądząc po Twoich wypowiedziach, mentalności, ortografii oraz na podstawie tego co wrzuciłeś.
Jesteś zarejestrowany od 20 minut więc nie sądzę że poświęciłeś czas na regulamin, więc tylko napomnę że od wrzucania kawałków nieskończonych jest dział 'demo'. Wracając do Twojego kawałka
Obiektywnie, jest słaby, pod każdym względem. Miks leży, kick który w techno powinien napędzać utwór jest gdzieś za wielką ścianą innych instrumentów, chaotyczny clap niezmiksowany, jakieś horny w złej tonacji, perkusja nierozłożona w panoramie, aranż jest po prostu nudny, coś ala break 1:40 wreszcie coś zmienia, jest nawet niezły. Motyw pompującego bassu na breaku jest fajny, podoba mi się.
Nie będę oceniał utworu żeby Cię nie zniechęcać, ale ma potencjał fajny. Poświęć trochę czasu, poszperaj na forum bo jest dużo informacji nt miksu, aranżu, masteringu, pokombinuj, poświęć trochę czasu, i wrzuć potem efekt końcowy bo chętnie usłyszę.

Btw witaj na MP forum


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - kangadesc - 1.11.2016

Dzieki za krytyke
Co dotych postow moich to sluchalem wszystkiego,
Teraz strzelam sobie w stope i twierdze ze malo na techno sie znasz jesli chodzi o te "chaotyczny clap" i "kick który w techno powinien napędzać utwór jest gdzieś za wielką ścianą "

Co to reszty krytyki sto procent racji, Pozdrawiam i dzieki za rady :>


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - piral - 1.11.2016

Kick moim zdaniem nie jest zły i w miarę dobrze siedzi (mógłby nieco lepiej). Widać, że wiesz co nieco, teraz więcej praktyki. Open hat za bardzo wariuje, mógłby dłużej grać offbeatowo jak w 1:00. Clap nie jest chaotyczny.


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - tomaszp - 2.11.2016

Rytm, perkusja (poza) clapem w sumie jest ok. Clapa wg mnie jest po prostu za dużo.

Na pewno trochę miks kuleje, separacja + duużo EQ. Dobór intrumentów i perkusji jak najbardziej pasuje do tego utworu.

Mi tam się podoba :) Popraw miks i będzie dobrze.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - Abigail Noises - 5.11.2016

Zgadzam się – faktycznie tylko separacja do porawy (EQ + kluczowanie zależne) i to wszystko. Bo stopa, hihaty i clap są ok. Porządne techno, które wymaga szlifu.


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - GY4 - 5.11.2016

Mi wpadlo w ucho przyznam.Powtorze Adama,wydaje mi sie ze wymaga szlifu koncowego.Pozatym brzmienie typowo techniczne.Niby wydaje sie ze niewiele sie dzieje tam muzycznie,ale gdzies ta glowa podaza za bitem.Pod tym katem uwazam-dobra robota.


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - RaNi/Works - 5.11.2016

Fajny techniczny feeling kick może dla mnie trochę za mocno dudni i ma dla mnie nieodpowiednie brzmienie ale ogółem jest całkiem spoko. Idealne pod długawy Original Mix i do różnych setów. 4 leci bez bicia.


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - qnebra - 5.11.2016

Coś tam bardzo buczy w tle, jakby obok klubu w którym odbywa się impreza lokalny Seba rozgrzewał silnik lotniczy kupiony na OLX za swoje BMW i zestaw płyt z Kękę. Tak poza tym to nieźle się tego słucha.

3/5 - silnik lotniczy i takie dziwne wrażenie niewykorzystanego potencjału mi przeszkadzało.


RE: Kangadee - Night Train (Orginal Mix) - Shabboo Harper - 7.11.2016

Cytat:"... tam w polowie nic sie nie dzije, zasnolem sory...".

???

Generalnie to przystępny track aczkolwiek potraktowany bez większego polotu. ^^ Background very dark; w swym charakternym wydźwięku sprytnie odzwierciedla tytuł Twego tematu: "Night Train". Owy Sub Noise przysparza szczególnego kolorytu; "nuty" o zadziornym rysie. Kick, w moim skromnym odczuciu, lekko do "przebicia przez miks" (sugeruję Side Chain); nadto dołożyłabym lekko "góry" na całości tak w ok. 6-8 kHz; lecz naprawdę dyskretnie by "nie zatrzeć" tego akuratnego feeling'u Lo-fi... Mateusz, projekt, tak jak piszesz, ewidentnie godny "rearanżacji". Szkielet, całkiem sugestywny, już jest. Come on... ;)