MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) (/temat-progressive-blissful-waves-keep-walking-original-mix)



Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - AirTight - 14.11.2016

Witam wszystkich!!! :) Najnowsze wydanie prosto z naszego warsztatu.. tym razem kawałek znalazł się na jubileuszowej 10 składance z serii PHW & Friends
Miłego odsłuchu i pozdrawiamy serdecznie!!!






RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - Z3KE - 15.11.2016

Jak dla mnie delikatnie za dużo w okolicy 100-300hz. Po za tym nie mam nic do powiedzenia. Bardzo dobry track!


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - devil's infection - 15.11.2016

kawał dobrej roboty, świetne rozłożenie dźwięków w panoramie, przejścia również bardzo dobrze dopracowane,
momentami delikatnie drażnią mnie niektóre dźwięki perki,
w moim odczuciu mogły by być trochę ciszej, ale przy całości nie ma to większego znaczenia
5/5


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - tomaszp - 16.11.2016

Ciekawy utwór, mógłby robić za wzór Progressive House. Super panoramowanie, wszystko ułożone tak jak ułożone być powinno. Instrumentarium bardzo dobrze dobrane, perkusja czasami trochę drażni, może dla tego, że hihat trochę krótkawy i niestandardowo ułożony w aranżacji (ale to kwestia gustu, może innemu się to bardzo podobać), werbel z tego co słyszę to mocno zniekształcony - co też akurat mnie mniej przypada do gustu ale generalnie to są szczegóły, które niekoniecznie muszą zwracać na siebie uwagę.

Ogólnie 5/5, technicznie jest bardzo, bardzo dobrze.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - AirTight - 19.11.2016

Wielkie dzięki za wasze opinie, uwagi..!!! jasne pewnie teraz byśmy poprawili to i tamto..:D tak to już bywa gdy kawałek robiony 4 miesiące temu ujrzał światło dzienne :) zawsze tak mamy że coś można było zrobić lepiej.. ale tak jak wspomniałem te kilka miesięcy temu to był najlepsze co mogliśmy zrobić nasz szczyt :P Najważniejsze to powoli robić swoje!!! Jeszcze raz dzięki !!!


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - Shabboo Harper - 26.11.2016

Hey AirTight, choć rzeczywiście utwór jest przesycony intensywnie regularnym, efektownie wyważonym Beat'em, to w finalne wrażenie jest korzystne. Całość całkiem przyjemnie "tętni"... Jakiś "-"? Nie podoba mi się uciążliwy "tykot" (od 1:15; słyszalny wyraźniej w P kanale), melodyjny Pad (Flute?) jest trochę przyćmiony przez instrumentarium perkusyjne, z kolei w L kanale gdzieś "z trudem" dociera wariacja (Piano)Synth'u...

Cytat:"... jasne pewnie teraz byśmy poprawili to i tamto (...) :) zawsze tak mamy że coś można było zrobić lepiej...".

So true... Gratuluję Release'u. ;)


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - eimear - 3.12.2016

O i znalazłem coś dla siebie w końcu ;)

Fajny, lajtowy, czujecie klimat :)


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - defol - 5.12.2016

Przeglądam to forum i z pewnym dystansem słucham utworów. Z myślą, że wiele osób niedawno zaczęło lub robi to sporadycznie. Tutaj normalnie otępiałem :) Dla mnie profeska. Jeszcze klimaty, które lubię. Moim zdaniem jest tutaj sporo trance'u. 5/5. Mogę się od was uczyć.


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - AirTight - 5.12.2016

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie komentarze i oceny!!! Miło czytać takie komentarze i oczywiście wszystkie uwagi dotyczące tego kawałka :) Bez przesady nasze umiejętności są średnie ale nadrabiamy zaangażowaniem i pracą tak by kolejne kawałki były coraz lepsze technicznie.. Pozdrawiam


RE: Blissful Waves - Keep Walking (Original Mix) - Stiopa - 4.01.2017

Kolejny klimatyczny super progresywny kawałek, którego przyjemnie się słucha nie zwracając uwagi co może być źle.
Pozdrawiam