MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Zirds - Piano Piano - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Zirds - Piano Piano (/temat-other-zirds-piano-piano)



Zirds - Piano Piano - Zirds - 14.11.2016

Zapętlona jedna, praktycznie kakofoniczna melodia na pianinie puszczona z narastającym tempem. Im szybciej tym słychać więcej :)




RE: Zirds - Piano Piano - KBK - 14.11.2016

Sory Zirds, ale według mnie to jest chujowe :D
Pomysł może i ciekawy, ale mogłeś trochę bardziej ogarnąć dynamikę, bo wszystko za mocno się zlało, gdybyś urozmaicił bardziej velocity może dałoby się tego słuchać. Ot moje zdanie na ten temat ;)

Pierwszy twój kawałek, który mnie nie przekonał. Zawsze musi być ten pierwszy raz :D


RE: Zirds - Piano Piano - qnebra - 14.11.2016

Jak na moje ucho i standardy, to tu nie ma za olaboga wiele kakofonii. Owszem, znajdzie się tam dość sporo różnego rodzaju chaosu, szybkich przejść czy nie do końca dopasowanych do siebie brzmień, lecz dla mnie to brzmi jeszcze całkiem ładnie i składnie. Awangardowe, oryginalne, lecz i przy tym da się wyłowić odrobinę klasycznego, bluesowego feelingu, jak to by można nazwać.

4/5 - co prawda instrumentów znikomo mało, lecz tu wystarczy spokojnie.


RE: Zirds - Piano Piano - Mocade - 14.11.2016

Ani w tym ładu, ani składu, losowo dobrane dźwięki. Może znalazła by się w końcu osoba która nazwie to "sztuką nowoczesną", ale to mało prawdopodobne. Jednak pod względem miksu, (lub rozprowadzenia dźwięku) brzmi nieźle.

Nadawałoby się do fucklogic V.
Pozdrawiam.


RE: Zirds - Piano Piano - Zirds - 14.11.2016

(14.11.2016, 22:19)KBK napisał(a): Sory Zirds, ale według mnie to jest ***** :D
Pomysł może i ciekawy, ale mogłeś trochę bardziej ogarnąć dynamikę, bo wszystko za mocno się zlało, gdybyś urozmaicił bardziej velocity może dałoby się tego słuchać. Ot moje zdanie na ten temat ;)

Pierwszy twój kawałek, który mnie nie przekonał. Zawsze musi być ten pierwszy raz :D

Oczywiście, że to jest kupa. Velocity jest ogarnięte do połowy, mniej cichych dźwięków ;)


RE: Zirds - Piano Piano - OProject - 14.11.2016

Puściłeś kota na fortepian? mój by to lepiej zagrał xd
Faklodzik Piano Anthem 2016 xd
A myślałem że jakąś zacną melodie na pianinko zrobiłeś bo wydaje mi się że byś potrafił ;)


RE: Zirds - Piano Piano - Maciek - 14.11.2016

Normalnie jak nie Ty. Jakbym słuchał kogoś próbującego odegrać koncert Chopina i pod koniec ten ktoś wyładował swoją frustrację na fortepianie bo nie do końca zagrał tak jak chciał. Tak ze 60% tego nawet da się słuchać - 60% czyli wychodzi mi 3


RE: Zirds - Piano Piano - KBK - 14.11.2016

Zirds nas podpuscil a my dalismy sie nabrac :D
To byla improwizacja na chybil trafil z doszlifowanym miksem :) piatka za pomyslowosc zirds


RE: Zirds - Piano Piano - Recoil83 - 15.11.2016

Witam na awangardzie się nie znacie, to nie jest do końca kokofonia, bo motyw się powtarza, i słychać różnicę w głośności poszczególnych dźwięków, prędkość odgrywania poszczególnych dźwięków cały czas rośnie, a na końcu znów przechodzi normalnego trybu, także trzeba się wsłuchać.


RE: Zirds - Piano Piano - dejfdj - 15.11.2016

Moim skromnym zdaniem "walczysz z klawiszami"


RE: Zirds - Piano Piano - ldvk - 16.11.2016

mi zwiędły uszy :D autor osiągnął swój cel, haha


RE: Zirds - Piano Piano - Alex fat - 17.11.2016

Cos w tym jest :)