MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Take Care Of Business - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Take Care Of Business (/temat-hip-hop-funky-fella-take-care-of-business)



Funky Fella - Take Care Of Business - funkyfella - 25.11.2016

Jestę Gramatikę :D Chyba zaczynam robić muzykę, która zaczyna mi sie podobać:D
<skromniacha> ale lekarz polecił.. co by sie nie zamknąć w sobie do końca już :)
Ja tam sie jaram :D 'ya problem yz nat ma problem ya (k)now ... ? '




RE: Funky Fella - Take Care Of Business - Stik - 25.11.2016

Co tu dużo gadać, buja jak każdy twój :D


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - MariQ - 27.11.2016

Przykrólowane :D Daj ten bit komuś dobremu, bo banger niemiłosierny.


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - joonique - 29.11.2016

Dobre! Z czego te sample? Przez cały bit bujało mi głowę :)


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - Rumush - 2.12.2016

Świetny bit. Jak mi się podoba jak strzela i syczy w prawym kanale. Cięcia jak zwykle dobre, nic się nie nudzi a jednocześnie nie jest chaotycznie. Sampling level wyżej. Zagadaj z Bada$$em!


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - lapovsky - 2.12.2016

Wooo ależ buja, mistrzowski ! Wiele bym dał żeby zobaczyć jakiś stream jak robisz taki beat od początku :)


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - funkyfella - 3.12.2016

(25.11.2016, 15:40)Stik napisał(a): Co tu dużo gadać, buja jak każdy twój :D

dziękować

(27.11.2016, 11:41)MariQ napisał(a): Przykrólowane :D Daj ten bit komuś dobremu, bo banger niemiłosierny.

poszedł godzine po upladzie :D czekamy na nagrywkę

(29.11.2016, 5:29)joonique napisał(a): Dobre! Z czego te sample? Przez cały bit bujało mi głowę :)

sprawdz na who sampled hehe, nie no nie ma :) po tytule dojdziesz :D
a wpadłem na niego jak oglądałem 'The Man from UNCLE' i kisiłem z rok dla siebie
ale nie wytrzymałem

(2.12.2016, 14:46)Rumush napisał(a): Świetny bit. Jak mi się podoba jak strzela i syczy w prawym kanale. Cięcia jak zwykle dobre, nic się nie nudzi a jednocześnie nie jest chaotycznie. Sampling level wyżej. Zagadaj z Bada$$em!

Dzięki man, nooo to by było w końcu COŚ ! :D

(2.12.2016, 18:03)lapovsky napisał(a): Wooo ależ buja, mistrzowski ! Wiele bym dał żeby zobaczyć jakiś stream jak robisz taki beat od początku :)

10 godzin live, popkornu by Ci zabrakło, ale no to nie glupie jest
trochę się bawie z filmikami teraz i w przysłości chcę ogarnąć własnie
jakieś filmy z poradami odnośnie tego jak to robie


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - Shabboo Harper - 15.12.2016

Prawdziwy, wręcz "purystyczny" Oldschool. ^^ Czytelny, prężny Beat;"tłuściutko" okraszony; "przystojne" Brass'y, eteryczne smyczki. Monolityczny; technicznie świetny temat. W przeciwieństwie do odczuć Rumush'a, nie do końca przekonuje mnie "tarka" w P kanale. Jedynie to... Intro very Retro Soul. Ochh...
PS. Excuse moi... a gdzie jest "pingwin"? ;)


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - funkyfella - 23.01.2017

(15.12.2016, 1:04)Shabboo Harper napisał(a): Prawdziwy, wręcz "purystyczny" Oldschool. ^^ Czytelny, prężny Beat;"tłuściutko" okraszony; "przystojne" Brass'y, eteryczne smyczki. Monolityczny; technicznie świetny temat. W przeciwieństwie do odczuć Rumush'a, nie do końca przekonuje mnie "tarka" w P kanale. Jedynie to... Intro very Retro Soul. Ochh...
PS. Excuse moi... a gdzie jest "pingwin"? ;)

Dziękuję jak zawsze za owocną i konkretną specyzowaną wypowiedź. vKurde zawsze zapominam o tym pingwinie :) Z 15 minut rozkminialem co to za pingwin :D No pingwin nie zawsze jest ale jest top3 moich voice tagów także bedzie jeszczen ieraz :D


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - denial3 - 2.02.2017

wow.

chciałbym umieć tak.

spójny świetny hiphop.

aż się prozi by nagrać do tego jakąś leniwą zwrotę z okazyjnymi przyspieszeniami


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - funkyfella - 15.03.2017

(2.02.2017, 13:53)eror napisał(a): wow.

chciałbym umieć tak.

spójny świetny hiphop.

aż się prozi by nagrać do tego jakąś leniwą zwrotę z okazyjnymi przyspieszeniami

noooo czeka na zwroty czeka i czeka i czeka :) kiedys będzie


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - anna - 15.03.2017

(25.11.2016, 2:21)funkyfella napisał(a): Jestę Gramatikę :D Chyba zaczynam robić muzykę, która zaczyna mi sie podobać:D
<skromniacha> ale lekarz polecił.. co by sie nie zamknąć w sobie do końca już :)
Ja tam sie jaram :D 'ya problem yz nat ma problem ya (k)now ... ? '

... i wszystko jasne , planujesz z jakimś XXX coś nagrać ? czy jeszcze o tym nie myślałeś :P yo 5/5


Proszę o zapoznanie się z regulaminem. Za tę wypowiedź powinno być ostrzeżenie, ale dam Ci dwa dni na zapoznanie się z ogólnymi zasadami panującymi na forum.
Maciek




RE: Funky Fella - Take Care Of Business - AZUDA - 18.03.2017

no no zacny kawalek :)


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - TIFUL - 26.04.2017

Czuć profesjonalizm, bez ściemy i przy okazji fajne zdjęcie na okładce :D


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - LuckySeven - 5.05.2017

Jaki to jest sztos!


RE: Funky Fella - Take Care Of Business - DelianoCarl - 6.05.2017

Z tymi bitami to walić tylko do Ostrego... do nikogo więcej. ;)
Każdy inny raper by tu nie pasował.

Powiem krótko. Jestem Twoim fanem. ! :) Mistrzostwo świata. Przejrzałem SoundClouda i nie moge wyjść z podziwu. Ile Ty masz tych kawałków :O :O

6/5 ;) ;)