MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - No One Is Innocent - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - No One Is Innocent (/temat-techno-ta-deck-no-one-is-innocent)



Ta_Deck - No One Is Innocent - tomaszp - 26.11.2016

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Dziękuję bardzo za komentarze do mojego poprzedniego utworu, jestem niezmiernie usatysfakcjonowany tym jak się przyjął ! Bardzo dziękuję za oceny i komentarze !

Dziś chciałbym przedstawić coś nowego, świeżo ukończony projekt, w podobnym klimacie do "Ragnarok". Mam nadzieję, że będzie trzymał podobny poziom !

Jak zwykle bardzo proszę o opinie i oceny !



Genre : Techno
BPM : 126
Lenght : 7:43
Project hours : 12:43
Key : DMinor

Pozdrawiam, życzę miłego weekendu !

Tomek


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - niedzwiedz444 - 26.11.2016

Wysokiej klasy techno...przydałoby się żeby to trafiło do dobrego studia i na winyle. Ogółnie słuchając tych utworów mam wrażenie że te 7-8 minut trwa 20 nie nudząc przy tym... Jakiś taki wkręcający efekt. To co dzieje się po 4 minucie to dla mnie raj. Mocne 5.


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - ldvk - 26.11.2016

powiedz mi czym Ty dysponujesz że robisz taki mięsisty dół, wgniatający w siedzisko. Powtórzę się, trzymasz zajebisty poziom, słucham Twoich kawałków sporo, robisz to profesjonalnie. Jakość tego jest bardzo dobra, miks klarowny i czysty, dół przyjemny ładnie pompuje. Generalnie zrezygnowałbym z wokali bo robi się przez to sunrise'owo, choć to moja fanaberia, technicznie vox pasuje. po 4 minucie robi się mocno technicznie, nieco zmienia się klimat niż przez pierwsze 4 minuty, acz wszystko trzyma się kupy. Bez zbędnego pieprzenia, 5/5


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - Alex fat - 28.11.2016

Jak by Larix (Rafal) , mial jeszcze label to byscie znalezli sie pod jego skrzydlami , robicie naprawde bardzo dobre techno. Gdybysmy twozyli taka muze jakis czas temu , to napewno bysmy byli wielcy , a tak jestemy wielcy i ukryci. Smialo mozesz wydawac swoje utwory :). Pozdrawiam


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - Abigail Noises - 30.11.2016

Zgadzam się, że powinieneś wydawać swoje tracki – przynajmniej próbować – więcej osób miałoby dostęp do odsłuchów. Co do tracka to za głośno jest ten ''clapofx'' z początku, później już ok bo gra w głównej melodii i już nie jest taki agresywny. Co do reszty to nie ma się do czego przyczepić. Jedno z lepszych ''techniawek'' jakie tu słyszałem.


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - In-Tegral - 30.11.2016

Wszystko zostało już powiedziane, tylko dodam swoje 5 groszy do tego co prezentujesz ogółem. Powinieneś poważnie się zastanowić nad tym co chłopaki Ci piszą, na temat wydawania swoich tracków. Próbuj, bo szkoda jak takie umiejętności będą się marnować "gdzieś tam po cichu".


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - Kael - 1.12.2016

Zdzieram każdy Twój numer jeśli jest taka opcja, bo wiem że niedługo wydasz EPkę i będzie to hicior ;) A te traczki na rejvach bardzo dobrze się sprawdzają. Trzymasz poziom, śmiem stwierdzić żeś objawieniem techno na tym forum. Pozdrawiam!


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - Mocade - 4.12.2016

Chcesz powiedzieć że wszystko robisz tylko i wyłącznie w FL'u? Jeśli tak, to jakim cudem? #teachmemaster
Ile ja się zawsze napocę by wycisnąć najlepsze jakie tylko umiem brzmienie które ocenią jako poniżej przeciętnej.
Daję 5 z szacunku. Pozdrawiam.


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - tomaszp - 5.12.2016

Dziękuję wam, za komentarze. Naprawdę dodajecie skrzydeł ! :) Cieszę, się, że się podoba !

Mocade - dokładnie tak, wszystko od początku do końca w FL'u, nie ma lekko ale da się !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - No One Is Innocent - Shabboo Harper - 12.12.2016

Tomku, to co nie przekonuje mnie: zbyt kostyczne Clap'y; „diaboliczne” Fx'y wokalne i trochę nużący, bez właściwego „wigoru” Breakdown. Choć przy końcu jest już monotonnie to technicznie jest nader urodziwie; starannie uchwycona synergia pomiędzy solidnym „dołem” (zmyślne tętno, „skażone” Noise'em) a przykuwającymi uwagę górnymi rejestrami (Hi Hat'y). Świetne pogłosy plus lekko industrialne Synth'y to również faktory in plus Twego utworu. ^^

PS. Don't stop... ...