MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. KSZ - Jumping Elephants - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. KSZ - Jumping Elephants (/temat-progressive-ksz-jumping-elephants)



KSZ - Jumping Elephants - KSZ - 26.11.2016

Tańczące słonie :P (chyba) jedne z moich lepszych utwórów.



Pozdrawiam,
K⚡Z


RE: KSZ - Jumping Elephants - Amer - 26.11.2016

Beatportwowo-spininowo cóż mogę rzecz, zaintrygowała mnie ta piszczałka ,jak ze starych aut z lad 20-tych
melodie standard - bauns przystępny ,bass ma kopa ,perka też to w miarę dźwiga tyle świetności w nastepnych ,żeby nie był tylko przystępny.


RE: KSZ - Jumping Elephants - michal1265 - 26.11.2016

od 36 minuty mogłeś jakiś dodatkowy pad albo lead dodać i od 51 te przejście takie nudne ale drop za to mistrzostwo :)


RE: KSZ - Jumping Elephants - KSZ - 26.11.2016

Dzięki :)
W 36 minucie :P próbowałem dodać właśnie jakiś pad lub lead, ale nic nie pasowało ;(

Chyba wyślę do Spinnin’ Records :D


RE: KSZ - Jumping Elephants - Fizzky - 26.11.2016

Nie jest źle jak na 13-o latka ale :
-przejście w 17 sekundzie taki random i dało mi po uszach(trochę za głośno i osobiście nałożył bym Free Filter i pobawił się cutoff-em)
-przy dropie wszystko jest na podobnym poziomie tzn. nie CZUJE budowania energii mimo werbla
- >SIDECHAIN< nie jestem pewien czy jest dlatego pisze (najłatwiej będzie go zrobić za pomocą gross beat-a)
Trochę, ale tylko trochę, mi zaleciało produkcją (i z odsłuchu i z tytułu) >Jay Hardway - Electric Elephants< ,ale to nic złego ;)

Miks i master z czasem się "ulepszą" tylko trzeba trenować :)
Powodzenia :D
Na zachętę powiem Ci byś zobaczył takiego pana który się chowa pod pseudo SPRiTO, polak, rok starszy od Cb, a w Spinnin Talent Pool CZĘSTO jest w PIERWSZEJ SETCE :)


RE: KSZ - Jumping Elephants - Fizzky - 26.11.2016

I nawet mieszkacie oboje we Wrocku xd tzn. Ty i SPRiTO aka Hubert


RE: KSZ - Jumping Elephants - Deonite - 27.11.2016

Po intro mogłeś dać jakiego tam pada, żeby sucho nie było :) W breaku trochę mi tej głebi brakowało. Drop fajnie brzmi, tylko też... bym go perkusją "udekorował".

Czyżby aluzja do electric elephants? ;)


RE: KSZ - Jumping Elephants - KSZ - 29.11.2016

Tak z ciekawości wrzuciłem na STP.

Jak ktoś chce to może zagłosować https://www.spinninrecords.com/talentpool/track/105635-kszmusic-jumping-elephants/

Szczerze - Jay'a Hardway'a znam tylko z kolaboracji z +× - Spotless


RE: KSZ - Jumping Elephants - Shabboo Harper - 3.12.2016

Cytat:"Tańczące słonie :P (chyba) jedne z moich lepszych utwórów".

Cytat:"JUMPING ELEPHANTS! Based on: Jay Hardway - Electric Elephants :)".

?

KSZ, czy nie uważasz, iż po trafnym spostrzeżeniu Fizzky'ego, temat ten winien gościć w Dziale Remix'y? ^^


RE: KSZ - Jumping Elephants - KSZ - 3.12.2016

Cytat:KSZ, czy nie uważasz, iż po trafnym spostrzeżeniu Fizzky'ego, temat ten winien gościć w Dziale Remix'y? ^^


Nie powinien być w dziale remixy. Jest to po prostu zbieg okoliczności (xd)
a więc... co robi w opisie to...
Cytat:"JUMPING ELEPHANTS! Based on: Jay Hardway - Electric Elephants :)".
Po przeczytaniu odpowiedzi Fizzkiego i posłuchaniu Electric Elephants dodałem do opisu tą właśnie notkę o bazowaniu na Electric Elephants, żeby później nie było sprzeczności, gdyż np. 2 wytwórnie już do mnie pisały, czy chciałbym wydać ten utwór. Z racji, że rzeczywiście te 2 utwory są do siebie podobne to postanowiłem właśnie dodać Based on: Jay Hardway - Electric Elephants :), aby potem nie było problemów, gdyż nawet z wydawaniem "remixów" jest problem, ponieważ trzeba mieć zgodę autora/wytwórni.

Tak jeszcze z innej beczki to właśnie zmieniam na szybko miniaturkę, gdyż owe słonie na miniaturce są logiem jakiejś firmy ubezpieczeniowej z USA. Dziwne, bo owe słonie były na stronie z obrazami CC xD


RE: KSZ - Jumping Elephants - sebek.sebek98 - 7.12.2016

0:16 Troszkę za sucho ten impact wszedł :/ A tak poza tym to dobre to jest :)


RE: KSZ - Jumping Elephants - nsboy - 11.12.2016

Powiem ci że naprawdę mi się to podoba, początek najbardziej i trzymaj tak dalej :D !