MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO LDVK - No Bad Vibes - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO LDVK - No Bad Vibes (/temat-techno-ldvk-no-bad-vibes)



LDVK - No Bad Vibes - ldvk - 26.11.2016

witam ponownie!

Dzięki za cały feedback i komentarze dotychczasowe, dużo mi dają i nakręcają mnie do dalszej pracy w Abletonie. Niestety ostatnio nie dysponuję dużą ilością wolnych chwil więc dziś korzystając z weekendu stworzyłem coś takiego. Wiem, że to nic odkrywczego, ale dalej brnę w swoje schematy, robię to co lubię i słucham, a efektami dzielę się tutaj. Bardziej dubowo niż zazwyczaj, acz klimatycznie się wkręca.

zapraszam do odsłuchu Beer




RE: LDVK - No Bad Vibes - tomaszp - 27.11.2016

Dół super, czuć głębie basu, haty generalnie trochę bym ściszył bądź lekko kluczował (kwestia gustu, jakoś ostatnio wolę jak nie grają na jednej głośności). Po odcięciu hatów generalnie wraca ciężki klimat, faktycznie jest dubowo, zajebiste te synthy na delayu, mega klimat robią.

Miks jest generalnie OK (moze poza closed hatem - który mnie trochę drażni), cała reszta jest jak najbardziej poprawna.

W 3:30 coś Ci stopę przyciszyło chyba (może mi się wydawać, bo sam dziś przy miksie miałem podobny problem). Szkoda, że odciąłeś ride, który wszedł w 3:40, uwielbiam ten typ perkusji :)

Ostatecznie sam nie wiem czym bym coś od siebie dorzucił do tego utworu, jeśli miałbym taką możliwość. Na pewno zmieniłbym closed hata i pociągnął dłużej ride. Ale to są rzeczy, które każdy indywidualnie dobiera i nie zawsze się to musi podobać i w zasadzie to są szczegóły.

Jest bardzo dobrze !!

Pozdrawiam,

Tomek


RE: LDVK - No Bad Vibes - Abigail Noises - 1.12.2016

Faktycznie ładnie się wkręca... Bardzo dobra panorama i przestrzeń – w gruncie rzeczy to ona buduje klimat. W drugiej części chyba dołożyłeś suba na stopę, nawet to ciekawe, choć myślałem, że coś dołożysz z dźwięków do melo bo mamy powtórkę z pierwszej części. Ta klimatyczna trąbka na delayu w tle mogłaby zagrać po breaku w innej tonacji. Technicznie nie ma się do czego przyczepić – jakieś drobne subiektywne niuanse... Przyzwoite brzmienia ale mogło ciut więcej się wydarzyć w tracku.


RE: LDVK - No Bad Vibes - Kael - 1.12.2016

Bardzo dobry traczek, leci 5!


RE: LDVK - No Bad Vibes - Alex fat - 5.12.2016

Dopiero teraz odsluchalem ten walek na sluchawkach i niezaluje , bas ladnie wierci , klasyczne dobre techno , brejk swietny. Tylko szkoda ze juz ponim zabraklo czegos co by zrobilo jazde ,ale i tak swietne wykonanie. :) pozdrawiam


RE: LDVK - No Bad Vibes - Shabboo Harper - 12.12.2016

I jeszcze „coś” od Lady... Potwierdzę, iż Hi Hat'y winny być ciszej; trochę dekoncentrują swym ostrym, dokuczliwym (wy)brzmieniem (lekko przeważają w P kanale). Kick plastycznie „ciężki” obok reszty Beat'u w odcieniu African Style, z Bass'em tworzy zacne tło względem palety syntetycznie harmonijnych dźwięków, z których trąbka rzeczywiście jest „smaczkiem” tego projektu. ^^ Ludwiku, jest Vibe; jest głębia; lecz także trochę uciążliwa jednostajność. Temat, w moim odczuciu, potrzebuje jakiejś melodyjnej „psoty”; „skrzywienia”; dodatkowych barw tak by nie zniechęcić swą powtarzalnością aranżu... ^^


RE: LDVK - No Bad Vibes - pumadesign - 22.12.2016

Podczas odsłuchu przypomniał mi się psychodelic trance który tylko przez chwile słuchałem bo postanowiłem wrócić do dnb , tutaj klimat się podobnie wkręca i to na plus .