MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? (/temat-jak-rozkrecic-liczbe-wyswietle%C5%84-na-yt)

Strony: 1 2


Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Deonite - 28.11.2016

No witam :)

Dopada mnie kryzys producencki. Na SC z odsłuchaniami nie ma problemu, ale na YT ta liczba nie jest nawet wyższa, niż 10 obejrzeń. Co się tam dzieje? :O

Kiedys miałem kanał, dawałem tam filmiki, jak gram na pianinie oraz amatorskie remixy. Jeden z filmików, gdzie gram na pianinku zbił 3 tysiące. A filmy z nędznymi remixami miały po 300-400 wyświetleń, heh też coś.

Co mam zrobić, żeby te wyświetlenia "nabić"? xD


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Zirds - 28.11.2016

Kupić.


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Deonite - 28.11.2016

Cytat:Kupić

Wierzę, że istnieją inne pomysły :)


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Wizzardius - 28.11.2016

No kupić. Nie same puste wyświetlenia, ale np post na jakimś fanpagu fb z duzym fanbasem.


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Mocade - 28.11.2016

Cóż, jeśli chodzi o darmowe metody przyciągnięcia uwagi to możesz tagować swoje utwory najróżniejszymi nazwami, wypisz cyfry od 1 do 100, wszystkie możliwe gatunki, i zespoły które je reprezentują, w końcu ktoś się na jakiś tag złapie. To samo z nazwami utworów, rozszerz je o dodatkowy spam, na przykład zrobisz jeden kawałek ze spokojnym radosnym pianinkiem, to nazwij "A very positive binatural piano vibe "Id" by Deonite." Są i bardziej ekstremalne metody, ale to tylko dla zdesperowanych. Rejestrujesz się na jakieś forum niezwiązane z muzyką, lub do portalu społecznościowego, linkujesz do swojego kanału i piszesz "posłuchajcie tego, to jest świetne, gość robi zajebiste kawałki, arcymistrzowski wymiatacz" lmao :E


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Deonite - 28.11.2016

Ach, nie sądziłem, że to takie trudne :)


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - In-Tegral - 29.11.2016

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, płać youtuberom, żeby Ci robili reklamę, najszybsza droga.


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Oszir - 29.11.2016

Deonite najpierw to popraw odnośniki pod Twoim profilem.

Na muzyce chcesz się wybić? To musisz ją otagować jako VEVO (tak żarcikiem) :)

Coś Ci zademonstruje:


Hungry Music 31 910 sub...
Worakls 17 483 sub...
D1gitalSound 112 325 sub...
The Prodigy znany chyba na całym świecie 317 929 sub...

a teraz
Szusz - moda, styl, porady 177 793 sub...
GargamelVlog 343 123 sub...
Karolek - kanał z NIEZWYKŁYM podejściem do gier 1 103 418 sub...

Może jak będziesz miał niezwykłe podejście do muzyki to wtedy się wybijesz ;P

Wydaje mi się że to jakaś celowa polityka google lub youtuba, jako jeden z niewielu znakomicie radzi sobie Vevo 12 941 226 sub...


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - In-Tegral - 29.11.2016

Złe podejście Oszir bo to w ogóle nie ma znaczenia ( ilość subów z czego większość jest "pustych")


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - OProject - 29.11.2016

Musisz po spamować internet linkiem do wideo ;)
Albo dodawaj też na swoim kanale normalną muzykę, nie swoją to też będziesz miał więcej subów itp.


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Oszir - 29.11.2016

In-Tegral a gdzie jest więcej pustych subów na kanałach muzycznych czy innych bo jak to nie robi różnicy to puste suby są bez znaczenia bo % aktywnych i tak będzie większy na kanałach z większą ilością ogólnie zarejestrowanych subów. Edit: O pustych subach to można pogadać z Trusted (THEUNBOXALL 588 869 subów) bo na pewno ma większą wiedze od nas ;)

Różnica może polegać na tym że do ulubionej muzyki będziesz powracał a raz obejrzany film o modzie nie będziesz tyle samo oglądał co słuchał ulubionej muzyki, po prostu będziesz czekał na kolejny film. I tu może być różnica w ilości obejrzeń w stosunku do ilości umieszczonych filmów. Lecz stosunek nakładu Twojej pracy w zrobienie muzyki i filmu a zrobieniem filmu o modzie też jest inny (oczywiście mając na uwadze co to będzie za film, ale na przykładzie Szusz to prosty).


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - In-Tegral - 29.11.2016

Kolejny błąd... Tu i tu są kupowane suby więc nie ma znaczenia gdzie jest ich więcej. Liczy się ruch pod filmem like'i dislike'i, wyświetlenia i komentarze, ale fakt tutaj by się musiał Trusted odezwać :D


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Oszir - 29.11.2016

(29.11.2016, 19:09)In-Tegral napisał(a): Kolejny błąd... Tu i tu są kupowane suby więc nie ma znaczenia gdzie jest ich więcej. Liczy się ruch pod filmem like'i dislike'i, wyświetlenia i komentarze, ale fakt tutaj by się musiał Trusted odezwać :D

Co rozumiesz po przez kupno? Reklamę na Google AdWords‎? To mogę Ci powiedzieć że to tak pięknie nie wygląda. Znam Przemka osobiście i zanim powstało 5 sposobów na... bawili się w Spryciarzy ;) (nie wiem czy ten sam skład ale on tam maczał swe palce). Oczywiście jak zrobisz dobry film promujący i nie będziesz żałował funduszy to nadrobisz trochę do przodu z subami.

Ale może warto złożyć samemu ofertę. 1 zeta za suba to dużo czy mało? :D

Dobrym pomysłem na wybicie się z muzyką jest kręcenie ciekawych filmów nie związanych z muzyką ale dobrze jakościowymi utworami w tle własnego autorstwa. :) To jest już osobiście sprawdzony patent.

Po prostu filmy o wszystkim i o niczym najbardziej rozchodzą się po sieci.


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - In-Tegral - 29.11.2016

Sprawdź na allegro co jesteś w stanie kupić... O to mi chodzi ;).


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Oszir - 29.11.2016

Spoko, zdaje sobie sprawę że na allegro handluje się prawie wszystkich. Ale chyba nie na tak dużą skalę :) Bo to od razu wypłynęłoby na światło dzienne. Ja podałem pierwsze lepsze przykłady, nie musiałem wcale szukać. Muzyka to trudny towar do sprzedania, ludzie wolą oglądać "bzdury" a szczególnie filmy o nieszczęściach, wpadkach lub wprost wyśmiewające innych miedzy innymi "dramy". To widać w top popularnych filmach, filmów muzycznych jest zdecydowanie mniej.


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - OProject - 29.11.2016

Moj najgorszy kawałek, zrobiony dla jaj, kiepski technicznie, ze słabym miksem i sounddesigne i samymi fałszami ma 18 tys wyswietlen ;) wnioski nasuwają sie same...


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Oszir - 29.11.2016

Temat jest o Youtube, odwiedziłem Twój profil i ciężko mi jest wyciągnąć jakiekolwiek wnioski. Najwięcej wyświetleń 522 przy 3 letnim filmie... sorki


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - OProject - 29.11.2016

Bo na starym koncie go mam xd
https://www.youtube.com/watch?v=TJSoRgLW1Cc wstyd pokazywac xd


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - Oszir - 29.11.2016

Tak dobrze szło i przerwałeś? :) Pamiętaj że silnik wyszukiwarki przez ostatnie 5 lat ewoluował. Zostało wprowadzonych wiele zmian, prawdopodobnie miałeś szczęście i wbiłeś się akurat w temat.
Staram się odnieść do teraźniejszości bo wybicie się z muzyką staję się coraz trudniejsze z każdym nowym rokiem. Będzie jeszcze trudniej bo nadchodzi dyrektywa KE o prawie autorskim, puki co zablokowało ją samo google...

Sumując temat to:

Allegro, AdWords, filmy o różnej treści, spamowanie, tagowanie, współpraca z innymi.

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?


RE: Jak rozkręcić liczbę wyświetleń na YT? - OProject - 29.11.2016

Właśnie takie głupie przeróbki, kawałki... takie "śmieszne hity na czasie" mogą podbić wyświetlenia kanału.
Wystarczy spojrzeć na te wszystkie gupie kawałki "gangnam style" "pinapleaple" ile one mają wyświetleń itp xd

Mnie np. Mateusz nabił na SC sporo odsłuchań swoją listą "The best of..." bo na jednym kawalku mam 9 tys xd
Więc jeżeli kawałek dobry to trzeba też pospamować do Djów, Jutuberów, tych co robią takie kompilacje itp