MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) (/temat-the-cranberries-zombie-p3te-bootleg)



The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - P3TE - 4.12.2016

Witam przedstawiam wam swój najnowszy Bootleg. Pewnie większości nie spodoba się i stwierdzi że okaleczyłem prawdziwą wersję...



Tytuł: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg)
Wykonawca: P3TE
Gatunek: Bounce/Bootleg
Bpm: 128
Czas trwania: 3:07

Czekam na wasze opinie. Biorę wszystko na klatę ☺ Dawno nie dodawałem swoich produkcji na żadne forum. Myślę że teraz mam się czym pochwalić.

Pozdrawiam Piotr :)


RE: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - Avey - 13.12.2016

Jak dla mnie Super ;) Jedna z moich ulubionych piosenek ;)


RE: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - Shabboo Harper - 18.12.2016

Piotrze, wprawdzie nie lubię tego utworu, to przyznaję, iż Twoja przeróbka jest niezgorsza; prezentujesz track w odmiennej konfiguracji "melodyjno-rytmicznej", gdzie wokal Dolores złagodniał. Aranż prosty; głównie podporządkowany trochę zbyt stentorowej i jednolitej wariacji Bassline'u; przy której Hi Hat'y "pierzchną", zaś Snare brzmi nader "szorstko"... Myślę, iż trochę więcej "smaczków" w tle lub też jakieś sprytne efekty (Panning/Delay/Reverse) przysporzyłyby tej wersji słusznej wyrazistości... :)


RE: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - P3TE - 18.12.2016

(18.12.2016, 1:42)Shabboo Harper napisał(a): Piotrze, wprawdzie nie lubię tego utworu, to przyznaję, iż Twoja przeróbka jest niezgorsza; prezentujesz track w odmiennej konfiguracji "melodyjno-rytmicznej", gdzie wokal Dolores złagodniał. Aranż prosty; głównie podporządkowany trochę zbyt stentorowej i jednolitej wariacji Bassline'u; przy której Hi Hat'y "pierzchną", zaś Snare brzmi nader "szorstko"... Myślę, iż trochę więcej "smaczków" w tle lub też jakieś sprytne efekty (Panning/Delay/Reverse) przysporzyłyby tej wersji słusznej wyrazistości... :)

Dziękuję za wypowiedź. Masz rację co do snare. Słabo zmixowany. Ogólnie track zrobiłem w 4h.. a później dziwie się że są jakieś niedociągnięcia... Jestem bardzo niecierpliwy i chce aby jak najszybciej usłyszeli mój utwór.. Chyba będę musiał to zmienić i faktycznie posiedzieć dłużej przy swoich projektach.. Pozdrawiam c:


RE: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - Kveon - 31.12.2016

Bass ciekawy, dobrze zgrany. Snare troszkę mógłby być lepiej w miksowany. Drop ma fajny dobór instrumentów. Tylko ten wokal dziwnie brzmi.
4/5


RE: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - P3TE - 1.01.2017

(31.12.2016, 17:31)Kveon napisał(a): Bass ciekawy, dobrze zgrany. Snare troszkę mógłby być lepiej w miksowany. Drop ma fajny dobór instrumentów. Tylko ten wokal dziwnie brzmi.
4/5

Dziękuję za opinię :D Zgadzam się co do Snare... Mógłby być lepiej zmixowany ;P A co do vocalu to wydaje mi się że nie jest oryginalny... No, ale starałem się jak najlepiej potrafię :D Oczywiście zapraszam na swój SoundCloud na pewno znajdziesz coś dla siebie c:


RE: The Cranberries - Zombie (P3TE Bootleg) - DjDeratho - 7.01.2017

Pięknie wchodzi w ucho kawałek,mi się podoba,w pewnych momentach daje troszkę po uszach. Możliwe ze to zależy od słuchawek na głośnikach tego tak się nie odczuwa .