MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) (/temat-dubstep-sheikh-feat-nicco-hold-tight-greeoons-remix)



Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - Mixee - 4.05.2012

To miał być taki leciutki, totalnie chilloutowy vixastep :D Co dujufink?




RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - 9lives - 4.05.2012

dobre... mi się bardzo podoba, świetnie to wyszło!


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - ZOOn'r - 4.05.2012

Ostatnio przestałem chwilowo oceniać nutki, ale jak Mixee coś dał to musze ocenić. Słuchaj, kawałek jest wyklepany na cacy, słychać TWOJE dźwięki, tylko trochę sub za mocno bije przez co kick tak się przy nim flaczy xD. Ogólnie megaśna nuta - leci na dysk i opis gg xD. Ubiegam się o wspólną produkcję z tobą ;P.



RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - sowa - 4.05.2012

nooo nasz koksu :D nie wiem czy ten wokal momentami przygłuszany nie jest... może kapkę głośniej :P ale kawałek megaaa :D


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - Stiopa - 4.05.2012

No super. Sowa ma racje, vocal troche przymulony. Fajny snare. Ma powerka, fajnie lepek sie buja.


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - NoneSkill - 4.05.2012

Dżizas !? Jak Wy wykręcacie takie dźwięki ! :O ? Kozacki utwór !


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - Mixee - 5.05.2012

(4.05.2012, 9:49)DJ Imanis napisał(a): trochę sub za mocno bije przez co kick tak się przy nim flaczy xD.

ZAWSZE, ale to ZAWSZE mam z tym problem ;x przyjdzie czas, że się poprawię :D

(4.05.2012, 9:49)DJ Imanis napisał(a): Ubiegam się o wspólną produkcję z tobą ;P.

słaby jestem w kooperacji, bo jak już mam na coś pomysł, to zazwyczaj robię to do końca ;x ale zoboczymy (o:

(4.05.2012, 10:21)sowa napisał(a): nie wiem czy ten wokal momentami przygłuszany nie jest... może kapkę głośniej :P
(4.05.2012, 10:42)Stiopa napisał(a): Sowa ma racje, vocal troche przymulony.

Mocie racja (o: na początku vocal był zdecydowanie za głośno, a ja, zamiast na nowo to wszystko zmixować, po prostu przyciszyłem vocal i jazda. Czyste lenistwo ;x ale już nie mogłem tyle czasu nad jedną nutą siedzieć - nie da się! xD

(4.05.2012, 22:54)NoneSkill napisał(a): Jak Wy wykręcacie takie dźwięki ! :O ?

Sylenth1 + Massive + Omnisphere (o:


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - michaelvandoose - 5.05.2012

Świetna kompozycja, duży plus za wokal Nicco. Obecnie odsłuchuję projekt na słuchawkach i muszę przyznać, że jestem zdumiony jego wykonaniem. Konkretne brzmienie, dopiąłeś swego, dobrze wypoziomowałeś dźwięki, nie nakładają się na siebie. Co do poruszonego wcześniej wokalu - zalecam użycie Fruity Compressora bądź Multiband Compressora, gdzie znajdziesz gotowy preset pod wokal.
Mam nadzieję, że niedługo pojawi się produkcja również w ten deseń! :)

Pozdrawiam.


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - Yes I Am - 6.05.2012

Skoro wszystko ci już wytknęli to jakbyś poprawił ja bym ssał :P...
Bardzo fajna koncepcja.


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - xplasm - 6.05.2012

poezja :D, no i bardzo dobrze że nie uszyłeś jakiejś lekkiej pierdziawki, jest moc, minimalnie można suba objechać, żeby dać więcej miejscówki na kopy. Dobra robota!


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - SinceAge - 8.05.2012

Greeoons znamy sie z innego forum:P co kawałek to mnie zaskakujesz! pobieram i katuje:D heh. Polski Skrillex bez dwoch zdan! megaHeart


RE: Sheikh feat. Nicco - Hold Tight (Greeoons Remix) - SecretRank - 8.05.2012

Zjadlem to jak jadlem sloik z dzemem i jak jechalem na rowerze samochodem.
Wooble mi sie nie podobajom, takie jak skrillex :O :XD