MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) (/temat-progressive-chris-da-lucca-never-look-back-extended-mix)



Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Chris da Lucca - 4.05.2012

Jedna z 2ch wersji tego utworku nad którymi pracuje, ale ta jakoś szybciej dojrzała :) chociaż ten typ progressu jest już trochę oklepany, ale jakoś mnie tak naszło...
Melodia trochę biedna, ale melodie nigdy nie były moją mocną stroną... Przez to wole robić remixy ;)
Z góry dziękuje za jakiekolwiek komentarze.

Pozdrawiam Krzysiek ;)


Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix)

[zs]http://www66.zippyshare.com/v/71702521/file.html[/zs]


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - ThomasWoodworm - 4.05.2012

drumy przez cały utwór takie same i motyw też mnie nie porwał :( nudnawo trochę :(


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Stiopa - 4.05.2012

Fajny kick i bass. Czysto, ladne brzmienia. Troche sam snare mi nie pasi, taki niewyrazny. Calosc, przyjemna i lekka. Faktycznie drumy moglyby byc bardziej rozbudowane, dalyby dynamike.


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Audionectic - 4.05.2012

Czysto i wyraznie ale sam wiesz ze to dopiero pierwszy zrzut chyba ,bo jest niezbyt urozmaicone to wszystko.Ile nad tym siedziales tak naprawde?


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - trance - 4.05.2012

Od 0: 57 wtawił bym jakiś fx aby lead ładnie wszedłm crasche coś nie usłyszałem no i jakiegoś progresywnego bassu mi brakuje popracuj jeszcze nad tym kawałkiem :)


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Ben Schotte - 4.05.2012

ładnie czysto ale nie ma kawałek porywu...nie wiem nie zachwycił mnie .Troszke jak miała ala kota :D

Ale gratki za mix


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Chris da Lucca - 4.05.2012

Cieszę się że miks wam przypasił, ostatnio bardziej się za naukę zabrałem, bo trzeba się uczyć cały czas i z tej nauki miks wyszedł jaki wyszedł :)
Co do samego utworku zbierając fakty to tak: pady i melodie miałem (to jest jedna z 2ch wersji którą zacząłem grzebać po przerwie)
Tylko aranż zrobiłem od nowa co mi zajęło... niecałe 2h ;) krótko, ale noc już była, a rano do pracy musiałem wstać.
Ale zgodnie z propozycjami powalczę jeszcze nad wszystkimi sprawami na które zwróciliście uwagę.





RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - sowa - 4.05.2012

miks dobry, ale co tu można zepsuć przy tak małej liczbie ścieżek :) kawałek jest prosty i utrzymać dobry miks jest łatwo... minuta samych drumów to za dużo... skrócić o połowę i nie zaczynać z wszystkimi... dodawać co frazę coś nowego... melodia przyjemna i kawałek można by zrobić o niebo... ciekawiej... podsumowując... za długo, zbyt nudno, zbyt ubogo ;)


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Chrased - 4.05.2012

Nudna i brak urozmaiceń. Strasznie schematyczne. Lead jest bardzo plastikowy (słychać to szczególnie gdy zmienia się cutoff). Dodaj pady, arpy, przeszkadzajki. Za słabo by słuchać tego dla przyjemności.


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Cris - 6.05.2012

wg mnie za duża pustka w utworze, nic się nie dzieje, padów brak jakichs przeszkadzajek, plucków, sam motyw główny mógłby być ciekawy ale trzeba go ubrać w odpowiedni klimat :)


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Grisha - 6.05.2012

mi sie podoba i co do miksu nie mam wiekszych zastrzeżen :)


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - gabrieln - 7.05.2012

drumy przez caly kawalek takie same ;/ snarse z clapem mnie wkurza;/
breakdown taki sobie ;/ fajna aranzacja calosci


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - BrandonRanders - 9.05.2012

hmm niezle niezle :)
przyjemny delikatny kawalek :)
fajnie sie go slucha
pozdrowienia :P


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Yakub - 14.05.2012

Clap troszkę za głośno, monotonne, urozmaić troszkę melo...


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Dj System - 16.05.2012

no mix wcale nie jest taki dobry . Pasowało by jescze urozmaicić ten kawałek :)


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Revnotes - 16.05.2012

Stylistycznie bardzo mi odpowiada, uwielbiam taki klimat, ale nuda straszna.
Ja co do miksu to mam kilka zastrzeżeń, głównie piano mi nie pasuje.
Sporo rzeczy już zostało napisanych.


RE: Chris da Lucca - Never Look Back (Extended Mix) - Tometrik - 14.06.2012

Nudno trochę.