MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - VHS Store - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - VHS Store (/temat-hip-hop-funky-fella-vhs-store)



Funky Fella - VHS Store - funkyfella - 14.12.2016

Raz na 33 tracki wyjdzie mi jakiś "niecodzienny" "experymental".
A to jakieś d&b, a to jakies chillouty. Nie wiem pod co to podciągnąć klimatycznie
ale jaram się jak koksownik na Brooklynie :D Wyszedł bardzo fajny groove i rytm :)
Chyba się rozkręcam na 2k17 :D




RE: Funky Fella - VHS Store - Shabboo Harper - 15.12.2016

Ochhhh, wrócił "mój" pingwin. So sweet... ;) Track podoba mi się; porządny, surowy odcień Brooklyn Style; wpleciony funk'owy Bass; krztynę przycichłe smyczki; Sample wokalny gwarantuje zmyślny feeling. Instrumenty perkusyjne o różnym natężeniu i kolorycie ogromnie pogodne w swym brzmieniu; ton (w P kanale) lekko "drapieżny", niepotrzebnie tak donośny. Funky, generalnie, sporo się dzieje w Twoim "experymental'u" . Goood... :D


RE: Funky Fella - VHS Store - Rumush - 15.12.2016

Zamysł mi się podoba, miks brzmi fajnie. Lecz tak od 1:00 zaczęło być monotonne. Przyzwyczaiłeś mnie do szalonych cięć i tutaj jakoś takich urozmaiceń brakuje. Daję takie trochę słabsze 4/5, ale szczyptą przejść na luzie można by uzyskać 5.


RE: Funky Fella - VHS Store - Devv - 15.12.2016

Ale fajnie voice tag wleciał, czysta barwa dźwięków, może nieco bym jakoś perke podrasował ale tak to 5/5


RE: Funky Fella - VHS Store - Mocade - 15.12.2016

funky fella, masz jakieś nagrania live? Świetności twej muzyki nie trzeba już kwestionować, ale z chęcią zobaczyłbym jak ona (lub chociaż jej urywek) powstaje na żywo. Zrób jakiś live performance, twój styl wręcz się o to prosi :-)


RE: Funky Fella - VHS Store - funkyfella - 16.12.2016

(15.12.2016, 1:49)Shabboo Harper napisał(a): Ochhhh, wrócił "mój" pingwin. So sweet... ;) Track podoba mi się; porządny, surowy odcień Brooklyn Style; wpleciony funk'owy Bass; krztynę przycichłe smyczki; Sample wokalny gwarantuje zmyślny feeling. Instrumenty perkusyjne o różnym natężeniu i kolorycie ogromnie pogodne w swym brzmieniu; ton (w P kanale) lekko "drapieżny", niepotrzebnie tak donośny. Funky, generalnie, sporo się dzieje w Twoim "experymental'u" . Goood... :D

mowa o tym przesterze po prawo ? no toche sie rzuca za bardzo faktycznie :) był już moment ( na poczatku), że chciałem odpuścić ten track, bo nie czułem tego, ale postanowiłem zrobic inny rytm no i wtedy to poczułem :) warto było pokombinować :D

(15.12.2016, 7:27)Rumush napisał(a): Zamysł mi się podoba, miks brzmi fajnie. Lecz tak od 1:00 zaczęło być monotonne. Przyzwyczaiłeś mnie do szalonych cięć i tutaj jakoś takich urozmaiceń brakuje. Daję takie trochę słabsze 4/5, ale szczyptą przejść na luzie można by uzyskać 5.

No sporo tu moich dogrywek jest i chciałem, żeby to było spojne, możliwe że jest za spójne :D ale chbya bardzie jchodzi o taki "ogolny motyw" który faktycznie przez cały track sie przewija za sprawą bassu i kontrastuje tylko "wzlotem" i "uspokojeniem".

(15.12.2016, 20:43)Devv napisał(a): Ale fajnie voice tag wleciał, czysta barwa dźwięków, może nieco bym jakoś perke podrasował ale tak to 5/5

No możnaby coś tam "przygroović" jeszcze :D

(15.12.2016, 21:26)Mocade napisał(a): funky fella, masz jakieś nagrania live? Świetności twej muzyki nie trzeba już kwestionować, ale z chęcią zobaczyłbym jak ona (lub chociaż jej urywek) powstaje na żywo. Zrób jakiś live performance, twój styl wręcz się o to prosi :-)

jeszcze się za to nie zabrałem, ale kanał na tłiczu chyba coraz bardziej sie zbliża, a jeszcze bliżej jakies filmiki z poradami na YT :0
bedzie, ale kiedy sie za to zabiore to nei wiem :0 i bez tego dni mi lecą jak minuty


RE: Funky Fella - VHS Store - Maciek - 17.12.2016

Bardzo ciekawy klimat lat 80 Ci wyszedł. Te wszystkie dźwięki i ten groove perkusji bardzo dobrze ze sobą współgrają i tworzą klimatyczną całość... jakbym szedł wypożyczać "Krwawy sport" pod koniec lat 80 ;)
5


RE: Funky Fella - VHS Store - MariQ - 18.12.2016

Rzeczywiście jest nieco monotonnie i można by jeszcze doszlifować ten bit (chociaż z wokalem może nie będzie już żadnego problemu). Ciekawe brzmienie, inne niż zwykle.


RE: Funky Fella - VHS Store - KedaRxPL - 23.12.2016

Ciekawy styl :) Podoba mi się :)


RE: Funky Fella - VHS Store - funkyfella - 27.12.2016

(17.12.2016, 19:53)Maciek napisał(a): Bardzo ciekawy klimat lat 80 Ci wyszedł. Te wszystkie dźwięki i ten groove perkusji bardzo dobrze ze sobą współgrają i tworzą klimatyczną całość... jakbym szedł wypożyczać "Krwawy sport" pod koniec lat 80 ;)
5

otóż to :D tylko ta perkusja klimatem wg mnie nie nawiazuje do tych syntetycznych 80'ych :) tam było stopa hat werber hat :) wiesz prosty rytm bez synkopy. Niemniej bardzo mi sie podobaja te mmoje twory z takim zabarwieniem 80'ch a zarzem groovem funkowym brudnym

(18.12.2016, 13:47)MariQ napisał(a): Rzeczywiście jest nieco monotonnie i można by jeszcze doszlifować ten bit (chociaż z wokalem może nie będzie już żadnego problemu). Ciekawe brzmienie, inne niż zwykle.

chyba przez ten bass, bardzo podobny motyw leci przez cały track, no czekam na jakies wokale pod to :) myślę , że da sie niezle pod to polecieć ale trzeba miec juz gruby pomysł i tekst i flow.


RE: Funky Fella - VHS Store - Xorbolanid - 22.01.2017

(14.12.2016, 21:26)funkyfella napisał(a): Raz na 33 tracki wyjdzie mi jakiś "niecodzienny" "experymental".
A to jakieś d&b, a to jakies chillouty. Nie wiem pod co to podciągnąć klimatycznie
ale jaram się jak koksownik na Brooklynie :D Wyszedł bardzo fajny groove i rytm :)
Chyba się rozkręcam na 2k17 :D

Tez wiem czym sie inspirowales :P

Så jävla god.


RE: Funky Fella - VHS Store - djgtb - 5.05.2017

Nie zły bit 10/10 :D


RE: Funky Fella - VHS Store - LuckySeven - 5.05.2017

O LUDZIE JAKIE TO JEST BEZBŁĘDNE Heart


RE: Funky Fella - VHS Store - Mario - 2.07.2017

Bardzo fajny klimat, mi się podoba :D