MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER NG - mp4 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER NG - mp4 (/temat-other-ng-mp4)



NG - mp4 - Pieseq - 20.12.2016

Taka empeczwórka, nie wiedziałem jak to nazwać. W klimacie retro w sumie.





RE: NG - mp4 - Mocade - 21.12.2016

Faktycznie retro, stary dobry vox z "Another World" przywołuje miłe wspomnienia. Do tego ładny i czysty instrumental (pewnie elektronika ale gitara brzmi przekonująco). Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą łatką a'la mario w teledysku :-) ,ale ogółem przyjemny i nostalgiczny utwór, 5/5. Pozdrawiam.


RE: NG - mp4 - PureInstinct - 22.12.2016

Bardzo przyjemny chillout. Klimat również wywołuje spokojne, ciepłe emocje, może nawet i wspomnienia z dzieciństwa - Heart Dobrze na mnie działa twój utwór. Czysto, ciepło - gitara faktycznie brzmi bardzo przekonywająco.
5! Beer


RE: NG - mp4 - shadowfinder - 23.12.2016

Snare troszke za glosny i za mocno sfiltrowany. Reszta OK, bas ladnie wkomponowany. Jak dla mnie lekko nostalgiczny klimat (wspominamy dziecinstwo w naszej starej niedoskonalej Polsce...) i faktycznie styl retro. Ewidentnie wideo nawiazuje do tego, wiec udana kombinacja. Oryginalne. Juz nawet tylko za to dam 5!


RE: NG - mp4 - addy94 - 25.12.2016

Zmień tego snare'a, a to będzie sztos. Tutaj powinien być leciutki, trochę niższych częstotliwości bym poszukał. Bardzo przeszkadza w spójności całego utworu, który jest bardzo dobry


RE: NG - mp4 - Shabboo Harper - 30.12.2016

Trochę Vintage, trochę Garage... Drzemie "w tym wszystkim" pierwiastek nostalgii, smutku, tęsknoty. Utwór właściwie kompletny; z nietrudnym, regularnym w swej strukturze i brzmieniu aranżem; z nader "dorodnie" wykreowaną aurą. Technicznie: brakuje soczystości poszczególnych tonów (Snare/Hi Hat'y/Sax plus Sample wokalu, wstrzemięźliwie podkreślony w swej obecności); brakuje większej prężności/głębi tak by wzburzyć konkretne emocje/wzruszyć... Osobliwe "wyciszenie" fragmentów projektu, według mnie, jest zbyteczne; myślę, iż sugestywna progresja, stopniowe natężenie dźwięków piękniej by "uchwyciło" dramaturgię Twych nut (w zbyt cichym miksie)... ;D


RE: NG - mp4 - neuron - 8.01.2017

hej

no i jestem, dotarłem aż tu , dzięki

świetny floow , poprosze o mp3 na prv

bede wdzieczny
pzdr


RE: NG - mp4 - Pieseq - 9.01.2017

Dzieki za słowa uznania :). Co do snare'a, to w zamierzeniu miał być ciężki. Kawałek taki w stylu vaporwave trochę, a do klipu użyłem starych nagrań z 1999 r.


RE: NG - mp4 - denial3 - 3.02.2017

świetny numer. pięknie płynie z tym filterkiem czy co to tam jest

bardzo się mnie podoba nawiązanie do gry Mario.

Bo życie to jest gra a ja jestem maczo

5/5


RE: NG - mp4 - Outshi - 6.02.2017

Naprawdę świetne. Wcelowałeś się, ponieważ nostalgia to wspaniałe uczucie. Choć jestem z "99 to wspominam świetnie wspomnienia nawet te z "05. Żałuje, że nie urodziłem się wcześniej :) Utwór przywołuje te wspomnienia a teledysk z roku moich urodzin powoduje że przyjemnie się słucha i ogląda. Co do utworu to tylko snare mógłby być troche cichszy. Świetnie dobrane instrumenty i użyte efekty tworzą klimat vintage. Daje 5! :)


RE: NG - mp4 - djgtb - 5.05.2017

5/5 suuper :D


RE: NG - mp4 - Pieseq - 15.06.2017

Hej, po pół roku utwór znalazł się w miksie, na pewnym kanale. Także chcąc nie chcąc kawałek został zaliczony do gatunku vaporwave :V

Można usłyszeć ok. 1:53 :)