MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Matthias Grand - Zacharai (Original mix) (/temat-uplifting-matthias-grand-zacharai-original-mix)



Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - ralg - 28.12.2016

Mój trzeci utwór, który został w pełni skończony i nadaje się do oceny przez większe grono :)
Bez masteringu, jedynie limiter na masterze. Niestety nie posiadam odsłuchów, a całość tworzę na słuchawkach.




RE: Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - Mocade - 28.12.2016

Nie myśl sobie że pisząc na szybko 10 bezwartościowych postów uzyskasz rzetelną ocenę swojego utworu.

spoko, 2/5.


RE: Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - KBK - 28.12.2016

Na poczatek dostajesz opierdol za nabijanie postow.
Teraz przejde do rzeczy. Kawalek jest calkiem niezly, akurat teafiles w moj gust. Niestety ma jedna tylko wade - w melodii masz falsz. Zrob cos z tym bo nie moge tego sluchac, a podobno jestes pianonowcem. Pewnie wiesz o czym mowie, blad powtarza sie przez cala melodie, nie wiem czy to zamierzone w kazdym razie psuje glowe.
Ogolnie jest ok!


RE: Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - ralg - 28.12.2016

(28.12.2016, 21:22)KBK napisał(a): Zrob cos z tym bo nie moge tego sluchac, a podobno jestes pianonowcem.

Pianowcem bym siebie na nazwał, do tego długa droga :D Ale dzięki, fix i reupload zrobiony.


RE: Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - tomo3691 - 29.12.2016

Kolega KBK dobrze prawi! Tak czułem, że zbierasz te posty celem wrzucenia utworu na forum do oceny :D Widziałem pewne ruchy w tym kierunku, masz naturę górnika i być może się minąłeś z powołaniem hehehe. Co do samego kawałka to diamentu ani nic drogocennego niestety nie udało się wykopać ale generalnie jeśli to Twój trzeci utwór to nie jest źle, podoba mi się zwłaszcza breakdown. Prosty i całkiem przyjemny w odsłuchu, mocne 3 ode mnie :D


RE: Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - hjugo - 9.01.2017

Jak dla mnie traczek ma coś w sobie. Na pewno od 1:01 po breakdown. Melodia w dropie już mniej mi się podoba. Technicznie jak na 3 utwór petarda!
A i widzę kolega też z Wrocławia :D


RE: Matthias Grand - Zacharai (Original mix) - Shabboo Harper - 18.05.2017

Jeśli to Twój "trzeci track" jest całkiem zgrabnie; melodyjnie w stylu Robert'a Miles'a; [;(...]; w klasycznej (odnośnie gatunku) "zwinności rytmu". Naturalnie brzmienie nie jest zbyt odkrywcze; aranż również przewidywalny; jednakże tak uroczo "wplecione" piano plus wdzięcznie wykreowany Breakdown kreują impresję tzw. Retro Trance'u. Miks "taki sobie": Kick godny większej "troski" w EQ (jest zbyt mocny); z kolei Snare totalnie beznamiętny; Synth'y plus Piano Lead (ładny) winny być bardziej klarowne (Arp niemalże "wszystko" przykrywa). Separacja poszczególnych ścieżek do "retuszu". Outro liche. Matthias Grand, don't U stop... :)