MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Delay Games - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Delay Games (/temat-techno-ta-deck-delay-games)



Ta_Deck - Delay Games - tomaszp - 29.12.2016

Witam wszystkich po dłuższej przerwie !

Chciałbym przestawić mój nowy utwór ! Po krótkim epizodzie z EDM / Progressive Housem - wracam do korzeni !

Mam nadzieję, że większości z Was utwór przypadnie do gustu !



Genre : Techno
BPM : 125
Lenght : 6:14
Project hours : 7:19
Key : CMinor

Pozdarwiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Delay Games - GY4 - 29.12.2016

Mocny walek! Nie mam zastrzezen generalnie.Minimalistycznie...w Twoim stylu.Nie za duzo dzwiekow,ale wszystkie ladnie dopieszczone.Ewoluuje caly czas to tlo,tworzac hipnotyzujaca atmosfere.Jakosc mixu naprawde elegancka.Przesluchalem sobie przy okazji "Come and set me free" od Ciebie,i wrazenia takie same.Mocno sie rozwinales Tomku,dzialaj dalej.Moze i Ja sie za cos zabiore,jak czas jest.Pozdroo!


RE: Ta_Deck - Delay Games - KAMERDYNER DRUGI - 29.12.2016

(29.12.2016, 10:46)tomaszp napisał(a): Witam wszystkich po dłuższej przerwie !

Chciałbym przestawić mój nowy utwór ! Po krótkim epizodzie z EDM / Progressive Housem - wracam do korzeni !

Mam nadzieję, że większości z Was utwór przypadnie do gustu !



Genre : Techno
BPM : 125
Lenght : 6:14
Project hours : 7:19
Key : CMinor

Pozdarwiam,

Tomek

według mnie powinien być szybszy


RE: Ta_Deck - Delay Games - Wizzardius - 29.12.2016

No, Fajnie to gra. Bym powiedział arcy fajnie. Choć jeszcze bym troche tu pokminił cos i spróbował dodać troche tego specyficznego dla techno "brudu" (przede wszystkim na perce). Nad tym kickiem bym może usiadł jeszcze, coś ala

+ na clapie masz chyba lekki pogłos albo nawet delikatny delay. Nie wiem czy to pasuje, spróbuj bez ;d

Co więcej
WSZYSTKO u Ciebie pięknie ładnie ewoluuje, ale brak tej takiej frazy "zaczepnej" do której by wszystko z powrotem wracało ;d Jak skombinujesz mega charakterystyczny motyw, pętle jak w ww kawałku od 4:08, która sam posłuchaj, wkręca się jak diabli, to wtedy baw się wokół tego.
Ogólnie słucham zajebiście dużo techno i dlatego się czepiam, bo dla mnie to taka muzyka klasyczna pośród całego EDM ;d
Ale daje Ci 5. Za odwage (techno jest ciężkim gatunkiem do produkcji), za klimat i za czystość miksu.


Masz ode mnie followa i suba. WINCY techno!


RE: Ta_Deck - Delay Games - ShifteD - 29.12.2016

świetny groove! Miks czyściutki, lecz kłuje mnie ten pluck troche (za głośny) barwa tego pitchowanego dźwięku troche mi nie odpowiada ale to kwestia gustu. Chordy w tle świetne, aranż nie nudzi. Najbardziej podoba mi się outro, jak juz nie ma tego pitchowania, słychać tu to o co chodzi w techno ;) Pozdro.


RE: Ta_Deck - Delay Games - Mocade - 29.12.2016

Kolejna solidna produkcja. Już nawet nie komentuję, tylko słucham. 5/5
Mógłbyś nagrać nam szarakom jakiś drobny tutorial o mixie, myślę że nikt by się nie obraził :-)
Pozdrawiam.


RE: Ta_Deck - Delay Games - Shabboo Harper - 17.02.2017

Tomku, właściwie podoba mi się wszystko. Beat przystojny (Kick mocno "zamszowy"; Hi Hat'y hoże; Clap "zręczny") kreuje dobry Groove; Background skromnie "skreślony". Wszelkie "przeszkadzajki" trafnie ułożone w głębokiej przestrzeni; prócz... jednolitego, stentorowego dźwięku a'la Pluck/Tonal (od 2:20) i Arp'a (od 1:17) wielce donośnego, który "na odcięciu" faluje. Według mnie ten ton w swym kolorycie i ogromnie przewlekłej wariacji po prostu męczy. :( Owszem, jest minimalistycznie, lecz to już Twój trademark i niechże tak będzie. ^D


RE: Ta_Deck - Delay Games - dejfdj - 17.02.2017

Wszelkie "przeszkadzajki" trafnie ułożone w głębokiej przestrzeni; - co to za wyraz ?

Je.je.je. BUUUUM.
takie, nawet niexłe.


RE: Ta_Deck - Delay Games - anna - 14.03.2017

buja :P aż mam ochotę na hmm może na kilka numerów z takiego gatunku ?


RE: Ta_Deck - Delay Games - 40i4 - 10.05.2017

Świetne, bardzo miłe klimaty


RE: Ta_Deck - Delay Games - The DRAGOZ - 22.06.2017

Nawet dobre


RE: Ta_Deck - Delay Games - TheFamily - 5.09.2017

Minimalistycznie, ale elitarnie bo dzisiaj raczej rzadko słyszy się dobrze skonstruowany minimalizm. Piona ;)


RE: Ta_Deck - Delay Games - Pigu - 21.09.2017

Co tu dużo mówić brzmi genialnie, można tego słuchać non stop. Choć człowiek do końca nie wie nawet dlaczego. Po prostu świetny numer. Pozdrawiam!


RE: Ta_Deck - Delay Games - NipekN - 25.09.2017

Dobrze gniecie głowe :). Pozdro


RE: Ta_Deck - Delay Games - FELX - 26.11.2017

Bardzo dobra produkcja :D