MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Ortalio - Kraszendo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Ortalio - Kraszendo (/temat-ortalio-kraszendo)



Ortalio - Kraszendo - ortalio - 6.05.2012

Witajcie ponownie :)

Chciałem się podzielić z wami takim oto wałkiem. Tą razą trochę szybkiej elektroniki. Parametry EQ ciut do dopracowania, ale myślę, że całkiem to zjadliwe. Zatem przyjemnego!

Pozz.! :)




RE: Ortalio - Kraszendo - Aitra - 6.05.2012

cóż za oryginalność ;)


RE: Ortalio - Kraszendo - shadowfinder - 8.05.2012

podoba mi się tytuł...dla mnie ten wątek jazzowy który wchodzi ok 1.07 jest bardzo fajny, ale nie do końca wiem czy dobrze pasuje...faktycznie, bardzo oryginalny kawałek a tego cenię ponad wszystko! Zdecydowanie na tak. Można byłoby dopracować jeszcze trochę EQ jak sam stwierdziłeś, ale tylko drobne detale, ogólnie jest w porządku!


RE: Ortalio - Kraszendo - ortalio - 9.05.2012

Dzięki Aurora.
Dzięki shadowfinder. Mówisz, nie jesteś przekonany czy jest to tak absolutnie do końca spójne. To jest jedno z pytań, które sam sobie zadaję balansując właśnie między spójnością a oryginalnością. Staram się pracować nad tym, dzięki za wskazówkę. I dzięki wielkie za dobre słowo! Cieszę się :)
Pozdrawiam!


RE: Ortalio - Kraszendo - Amomus - 11.05.2012

Dobry kawałek! Podoba mi się, jak dla mnie bardzo przyjemnie zróżnicowany. :)


RE: Ortalio - Kraszendo - Audionectic - 12.05.2012

Utwor calkiem ciekawy.Troche drazni plastikowy snare.Jakby brakowalo w perkusji dynamiki(i nie mowie ty o lupance z dyskoteki)Bardzo fajnie zaaranzowany utwor.Te pogwizdywania taki barowy klimacik wprowadzily lecz jest tez elektronika.Mi sie podoba bardzo.
Wolalbym osobiscie w tym utworze na basie,taki surowy kontrabas


RE: Ortalio - Kraszendo - ortalio - 13.05.2012

Dzięki Audionectic :)
Cieszę się, że Ci się aranż spodobał. Tak, racja, w szczegółach - dynamika perkusji, snare oraz bass - można by pocyzelować, w sensie pewnie "wycisnąć" z tego więcej. Dzięki za uwagi.
Dzięki za dobre słowo!
Pozdrawiam!


RE: Ortalio - Kraszendo - TRANE - 13.05.2012

Dość oryginalnie, ale snare na prawdę za bardzo gryzie. Ogólnie cała góra w perkusji jest jakoś dziwnie przesycona.



RE: Ortalio - Kraszendo - ortalio - 13.05.2012

Dzięki Trane. Tak, EQ na perze - wszyscy zwracają na to uwagę. Pozzdr


RE: Ortalio - Kraszendo - Stiopa - 13.05.2012

Tak slucham i nie ma do czego sie przyczepic. Ten gwizd i pompom w wykonaniu ludzi, a moze Twoim, zajebiscie dopasowane. Brakuje mi tylko murzynki soulowej/jazzeowej z wokalem.

P.S. W podziece pyknij plusika =>regulamin ;)



RE: Ortalio - Kraszendo - ortalio - 13.05.2012

Dzięki Stiopa serdecznie :)
Tak gwizd i pompom moje - moje wokalizy. Dałem ten lekki kontraścik dżezowy w środku właśnie w celach uprzyjemnienia całości ;) Super, że Ci podpasowało.

I przepraszam za "nieplusowanie" - nie ogarnąłem tego do tej pory i totalnie zapomniałem. Już nadrabiam, Tobie, jak i wszystkim powyżej. :)

Pozzzdro!


RE: Ortalio - Kraszendo - AdamStamm - 1.06.2012

Robi dobry nastrój! Podoba mi się!!


RE: Ortalio - Kraszendo - BioMechanic - 1.06.2012

kurde. ta gora w perkusji utrudnia wczucie sie w klimat. .trzeba troche sie wysilic, by pominac ten szczegol. ale to kwestia wyjasniona. .
poza ty m jest bardzo fajne
zdrovia>


RE: Ortalio - Kraszendo - ortalio - 1.06.2012

Dzięki zodiak. :) Tak, masz rację, kwestia przycięcia góry na perce. Wasze odsłuchy jak widać czasem to ukrywają, czasem podkreślają.
Mam to na uwadze.
Dzięki za komentarz, pozdrawiam! :)