MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DA96 - winstrol - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: DA96 - winstrol (/temat-da96-winstrol)

Strony: 1 2


RE: DA96 - winstrol - GlobuZ - 17.01.2017

Rzeczywiście aż bolą uszy przy odtwarzaniu na SC. Pewnie przez to, że jeszcze w fl zwiększyłem poziom głośności na masterze ... Zaraz to naprawię.


RE: DA96 - winstrol - qnebra - 17.01.2017

(17.01.2017, 17:32)GlobuZ napisał(a): Werbel znów poprawiony, lepiej już się nie dało. Ja w flu trochę już siedzę, ale nie wypuszczam byle czego. Jestem na takim etapie, że wiem co jest dobre, ale trudno to zrobić.


Wierzę na słowo.


RE: DA96 - winstrol - GlobuZ - 17.01.2017

qnebra, możesz przesłuchać. Niestety dalej jest lipa pod względem jakości na SC, nie dam rady już nic zrobić.


RE: DA96 - winstrol - KBK - 17.01.2017

(17.01.2017, 21:44)GlobuZ napisał(a): qnebra, możesz przesłuchać. Niestety dalej jest lipa pod względem jakości na SC, nie dam rady już nic zrobić.

Twierdzisz ze nie wypuszczasz gówna a teraz stwierdzasz, ze jest lipa... czy mozesz nam wytlumaczyc co masz na mysli?


RE: DA96 - winstrol - GlobuZ - 17.01.2017

... Widzę, że źle mnie zrozumiałeś. Wyraźnie napisałem
(17.01.2017, 21:44)GlobuZ napisał(a): dalej jest lipa pod względem jakości na SC
Niestety nie brzmi to tak jak u mnie np. winampie, brzmi to dużo gorzej pod względem jakości. Nie mam na to wpływu. Poza tym hip hop to nie trance, dużo producentów nie przywiązuje dużej sprawy do strony technicznej. Tylko np. miks, master robi ktoś inny ;) Jeśli nie masz już nic ciekawego do napisania na temat bitu, to nie rób offtopu.


RE: DA96 - winstrol - KBK - 17.01.2017

Widze ze nie masz pojecia o czym piszesz... SC przechowuje pliki dzwiekowe w formie niezmienionej, odtwarza moze z minimalna roznica na EQ i troche gorsza jakoscia, ale nie jest to roznica ktora sprawia ze utwor zamula, wiec nie pitol głupot jak nie wiesz o czym mowisz. Gdybys utwor zrobil dobrze to nawet na sluchawce z budki TP ma grac dobrze. I bede pisal to co mi sie podoba bo nie odbiega to od tematu.


RE: DA96 - winstrol - OProject - 17.01.2017

Od czego masz opcje download ?
jak nie chcesz Sc to masz instaudio...
wtedy nie będzie niedomówień... panie Głobuz xd


RE: DA96 - winstrol - qnebra - 17.01.2017

Słuchałem tego co wypuściłeś, potem zobaczyłem to co napisałeś. Przecież sam sobie zaprzeczasz, twierdzisz, że nie wypuszczasz na świat byle czego, czyli dopracowujesz utwory. Jakoś nie jestem w stanie w to uwierzyć, zwłaszcza po odsłuchu bitu.


RE: DA96 - winstrol - Dj OneTwo - 17.01.2017

lubie takie bity chociaz wole jak tepo naparza troche szybciej bo lubie techni i trance ale kolega kiedys mnie wziol na koncert hiphopoowy i tak tak spoko ten bas dawal tutaj tego basu w ogolle nie ma nie wiem czemu a moze dlatego ze slucham z glosnikow z laptopa ale nie jestem pewien nie znam sie utwor w sumie fajnie leci ale troche nudny jak sie dowiem wiecej na temat produkcji to moze bede mogl w stanie ocenic twoj utwor jeszcze raz


RE: DA96 - winstrol - GlobuZ - 17.01.2017

KBK, nie obchodzi mnie to czy wierzysz, czy nie. Fakt pod względem technicznym jest u mnie słabo, ale ja wyraziłem swoje zdanie. Możesz sobie pisać do woli ;) Nie będę tracił czasu i nerwów na twoje odpowiedzi. Przez internet widzę, że jesteś kozak :D Ciekawe, czy w realnym życiu też takiś cwany ^D Zapewne :D Nie odpisze już na twój komentarz, bo szkoda czasu i nerwów ^^

OProject masz tu więcej xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD mentalny gimpussie

Dobra to naprawdę nie ma sensu, nie odpisuję już ... Pozdrawiam ;)


RE: DA96 - winstrol - KBK - 17.01.2017

(17.01.2017, 22:33)GlobuZ napisał(a): KBK, nie obchodzi mnie to czy wierzysz, czy nie. Fakt pod względem technicznym jest u mnie słabo, ale ja wyraziłem swoje zdanie. Możesz sobie pisać do woli ;) Nie będę tracił czasu i nerwów na twoje odpowiedzi. Przez internet widzę, że jesteś kozak :D Ciekawe, czy w realnym życiu też takiś cwany ^D Zapewne :D Nie odpisze już na twój komentarz, bo szkoda czasu i nerwów ^^

OProject masz tu więcej xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD mentalny gimpussie

Dobra to naprawdę nie ma sensu, nie odpisuję już ... Pozdrawiam ;)

Jak na razie to ty kozaczysz i tupiesz nozka. Przyjmij krytyke na klate i miej jaja. Life is brutal jak to mowi gimbaza.


RE: DA96 - winstrol - OProject - 17.01.2017

(17.01.2017, 22:33)GlobuZ napisał(a): KBK, nie obchodzi mnie to czy wierzysz, czy nie. Fakt pod względem technicznym jest u mnie słabo, ale ja wyraziłem swoje zdanie. Możesz sobie pisać do woli ;) Nie będę tracił czasu i nerwów na twoje odpowiedzi. Przez internet widzę, że jesteś kozak :D Ciekawe, czy w realnym życiu też takiś cwany ^D Zapewne :D Nie odpisze już na twój komentarz, bo szkoda czasu i nerwów ^^

OProject masz tu więcej xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD mentalny gimpussie

Dobra to naprawdę nie ma sensu, nie odpisuję już ... Pozdrawiam ;)

No i nara cebulaku, nikt nie potrzebuje tutaj takich jak ty xd chociaż przyznam że można się z ciebie pośmiać xd


RE: DA96 - winstrol - Dj OneTwo - 17.01.2017

calkiem spoko bit ale czytalem wczesniejsze twoje wpisy i widze ze zamiast czerpac wiedze to zachowujesz sie zle nie szanujesz ludzi ktorzy chca ci pomoc ja za taka pomoc moglbym sie dac nawet zjebav byle by mi ktos porzadnie wytlumaczyl co i jak ciekawwe czy z ciebie taki kozak cwaniak jak traktujesz innych pewnie ci siano z butow wystaje masz dywan na scianie a bigos jesz widlami bo tylko takie ordynarne swinie sie tak zachowuja jak ty powinienes ich przeprosic i brac przyklad z ludzi ktorzy maja wieksza wiedze niz cala twoja wies :(


RE: DA96 - winstrol - Maciek - 17.01.2017

ZAMYKAM BO IDZIE TO ODROBINĘ W ZŁYM KIERUNKU.


Dodatkowo proszę na przyszłość o wyrozumiałość i kulturę.

Wystawiono 22:57:13, dnia 17.01.2017, przez Knifeman