MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nxzcynsky x Nepthune - T O T E M - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nxzcynsky x Nepthune - T O T E M (/temat-trap-nxzcynsky-x-nepthune-t-o-t-e-m)



Nxzcynsky x Nepthune - T O T E M - eyecontact - 16.01.2017


Pyszczki dziś wleciałą nowa działa,miała wejść pod koniec tygodnia ale wleci na początku. Z początku dostałem cały kawałek jednak zostawiłem samą perkusje z którą i tak się bawiłem, aranżacja,miks,mastering jest mój.Sporo kombinowałem przy tym projekcie sam jestem ciekaw jak się wam spodoba, co ew poprawić a co jest spoko rozwiązaniem


poprawiam tytuł
Maciek




RE: nxzcynsky x nepthune - totem - MariQ - 16.01.2017

(16.01.2017, 18:55)nxzcynskybeats napisał(a): Pyszczki dziś wleciałą nowa działa,miała wejść pod koniec tygodnia ale wleci na początku.
???
0:34 tutaj powinno wjechać na pełnej, nie wjechało do końca utworu
Może by coś z tego było, ale perkusja który tutaj gra przez cały czas nadawała by się bardziej na buildup, teraz nie ma żadnej mocy i wprowadza niepotrzebny zamęt. W instrumentach "nieperkusyjnych" niestety też panuje chaos.


RE: nxzcynsky x nepthune - totem - eyecontact - 16.01.2017

(16.01.2017, 18:59)MariQ napisał(a):
(16.01.2017, 18:55)nxzcynskybeats napisał(a): Pyszczki dziś wleciałą nowa działa,miała wejść pod koniec tygodnia ale wleci na początku.
???
0:34 tutaj powinno wjechać na pełnej, nie wjechało do końca utworu
Może by coś z tego było, ale perkusja który tutaj gra przez cały czas nadawała by się bardziej na buildup, teraz nie ma żadnej mocy i wprowadza niepotrzebny zamęt. W instrumentach "nieperkusyjnych" niestety też panuje chaos.
Tak se dla jaj napisałem, trochę dystansu ...
Jak dla mnie to co napisałeś to kwestia do polemizowania, lubie i jestem zwolennikiem ciężkiego brzmienia aczkolwiek możesz mieć racje że w pewnym stopniu może być chaos. Szkoda też że tylko napisałeś na ten temat, a nie zwróciłeś uwagi na resztę utworu, a z twojego komentarza mało się da wywnioskować, w żaden sposób nie chce cię krytykować ani obrażać ;), ale jak masz pisać komentarz z którego nic nie wywnioskuje, to już lepiej nic nie pisz, ale masz prawo mieć swoje zdanie tego nikomu nie zabraniam.
Tutaj kawałek z podobnym brzmieniem -> https://www.youtube.com/watch?v=4uqkGZ_qQ_4


RE: nxzcynsky x nepthune - totem - wzorowy_obywatel - 17.01.2017

fajnie to brzmi ale zgadzam się z MariQ - nie wykorzystałeś potencjału. w 0:32 powinno wjechać na pełnej a już najpóźniej w 0:50. od początku zapowiada się dobrze a do końca zostawia niedosyt.

I nie przejmuj się aż tak jednym komentarzem, chyba po to tu wrzucamy utwory, żeby usłyszeć opinie, nawet te krytyczne. :)


RE: nxzcynsky x nepthune - totem - eyecontact - 17.01.2017

(17.01.2017, 19:44)wzorowy_obywatel napisał(a): I nie przejmuj się aż tak jednym komentarzem, chyba po to tu wrzucamy utwory, żeby usłyszeć opinie, nawet te krytyczne. :)
Wiem o tym doskonale, mam na myśli że komentarz pozytywny czy negatywny pisany w 2-3 zdaniach nie ma żadnego sensu.Raczej chodzi o to żeby skomentować cały kawałek od początku do końca i skupiać się na pozytywnych i negatywnych stronach nagrania, co ew zmienić, co jest fajnym rozwiązaniem, na czym skupić jeszcze swoją uwagę i ew kogoś pochwalić, a nie jak niektóre osoby piszą komentarz w punktach i to jest wszystko, albo skupiają się na części nagrania, oczywiście są osoby tutaj które szanuje za wypowiedź i są szczere przy wypowiedzi i robią to serio a nie na niby. Oczywiście to jest moja opinia, nie że jestem zły czy coś, ale popatrzcie na inne posty jak to wygląda, już mogliście napisać że, główna melodia ma mało energii, zmienić linie bassową , pokombinować coś ze stopą - z tagiego komentarza jużbym dużo więcej wywnioskował ;)


RE: nxzcynsky x nepthune - totem - MariQ - 17.01.2017

No wybacz że twój bit nie zaciekawił mnie na tyle żeby pisać o nim referat :D
Chaos w linii melodycznej -to jasna informacja co trzeba zrobić żeby było lepiej
Perkusja z build upa na zwrotkach - to jasna informacja jak to naprawić
Że powinno wjechać na pełnej - jasny sygnał - za mało mocy, za mało bassu, wiadomo co poprawić
Dobre strony? Oczywiście są - świetna perkusja, ale nadająca się do build upa
A trzy znaki zapytania - nie dlatego że napisałeś coś mniej oficjalnie. Ja mam olbrzymi dystans i poczucie humoru, ale napisałeś to tak dziwaczną składnią, że nie zrozumiałem nic z tego zdania
Pozdrawiam serdecznie


RE: Nxzcynsky x Nepthune - T O T E M - eyecontact - 18.01.2017

(17.01.2017, 23:11)MariQ napisał(a): No wybacz że twój bit nie zaciekawił mnie na tyle żeby pisać o nim referat :D
To po co się wypowiadasz w takim razie xDDDDDD
(17.01.2017, 23:11)MariQ napisał(a): A trzy znaki zapytania - nie dlatego że napisałeś coś mniej oficjalnie. Ja mam olbrzymi dystans i poczucie humoru, ale napisałeś to tak dziwaczną składnią, że nie zrozumiałem nic z tego zdania
Średnio rozwinięta małpa by to zrozumiała


Forum to nie miejsce na obrażanie innych użytkowników. Leci ostrzeżenie
Maciek