MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Calldetenes - Little Church - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Calldetenes - Little Church (/temat-electronica-calldetenes-little-church)



Calldetenes - Little Church - calldetenes - 18.01.2017

Postanowienie noworoczne: Zrobić przynajmniej 1 utwór w miesiącu i poddać ocenie użytkownikom MusicProducers.pl



RE: Calldetenes - Little Church - XTH - 18.01.2017

Fajny kawałek, ocenie go na 5/5 nic mi w nim nie przeszkadzało
Te klimaty no coś czego teraz nie ma. Fajna zabawa przejściami pomiędzy kanałem lewym a prawym. Jest tam moment w którym perkusja jest tylko na kanale prawym, zaskoczyło mnie to i przyznam że na początku troszkę drażniło, ale po następnym przesłuchaniu spodobało mi się. Jeżeli ktoś woli wsłuchać się w samą melodie może zdjąć prawą słuchawkę, jeżeli ktoś chce poczuć rytm może ją z powrotem założyć. Nie tylko z perkusją te przejścia mi się podobały ale również z innymi instrumentami. Uważam to za naprawdę dobrze wykorzystaną opcje, którą ja osobiście mało kiedy używam.
Good Job Calldetenes
Pozdrawiam ;)


RE: Calldetenes - Little Church - calldetenes - 21.01.2017

Cieszę się, że Ci się podobało, a co do tych przejść to nie ukrywam, że jest to inspiracja do dwóch najbardziej ulubionych moich instrumentalistów: Mike Oldfield i Jean Michel Jarre


RE: Calldetenes - Little Church - Mocade - 21.01.2017

Ładnie wykonany elektroniczny utwór o standardowym brzmieniu, przyjemny w odsłuchu choć przez brak solidniejszego motywu nie zapadnie w pamięci na długo. Byłby dobry do creditsów jakiejś pomniejszej gierki. :-) Pozdrawiam.


RE: Calldetenes - Little Church - calldetenes - 24.01.2017

Według mnie motyw jest, ale jeżeli twoje zdanie jest inne to muszę się z tym pogodzić. W każdym razie dziękuję za opinię, i szkoda że nie przyznałeś punktów bo skoro oceniasz to chyba masz jakiś obraz?


RE: Calldetenes - Little Church - Shabboo Harper - 25.01.2017

Hey Caldeteness. Kojarzę Twój wdzięczny "Flying Carpet" w odcieniu 80's. Podobnie jest i w tym przypadku. Silne "piętno" oldschool'owych brzmień; rezolutny temperament plus jakże swoiście "rześka" esencja syntezatorów. Nie jest to "mój świat nutek"; jednakże muszę stwierdzić, iż "Little Church" brzmi charakternie, przykładnie. Jest właściwe tempo; osobliwa "słodycz", zadziorny puls... Aranż nietrudny; z "duchowym" fragmentem patetycznego Synth'u; frasobliwie "wplecionym" w pogodne tony... ^^ Technicznie: Hi Hat/Shaker (przeciągle w P kanale) po pewnym czasie "przykrzy się"; niektóre Fx'y sporo stentorowe. Godnym jest również bardziej skompresować Kick (krztynę zbyt mocny jeśli chodzi o tenże styl). Miks akuratny; inspiracja Mike Oldfield'em/ Jean Michel Jarre'em czytelna... ;D


RE: Calldetenes - Little Church - calldetenes - 29.01.2017

Dziękuję pani za "wyimaginowaną" ocenę, która mobilizuje do dalszej pracy. Nad kickiem może powinienem popracować ale tak naprawdę nie zależy mi na nowoczesnym "kicku" ale na standardowej "stopie".


RE: Calldetenes - Little Church - denial3 - 2.02.2017

ŚWIETNE! STRASZNIE DOBRY AMBITNIE PROSTO IMPREZOWY KLIMAT!

Przykro mi że nie potrafię napisać więcej ale się nie znam na brzmieniach itp

ale po prostu amatorowi się podoba :D


RE: Calldetenes - Little Church - calldetenes - 7.02.2017

Widzę że nabijasz posty, ale skoro ze mnie się nie nabijasz to dziękuję za pozytywny komentarz. Szkoda, że nie dodałeś oceny ale już jakoś przeżyję.


RE: Calldetenes - Little Church - denial3 - 7.02.2017

(7.02.2017, 0:21)calldetenes napisał(a): Widzę że nabijasz posty, ale skoro ze mnie się nie nabijasz to dziękuję za pozytywny komentarz. Szkoda, że nie dodałeś oceny ale już jakoś przeżyję.

hej, wcale nie nabija postów :D

autentycznie mi się podoba :D


RE: Calldetenes - Little Church - denial3 - 7.02.2017

(7.02.2017, 0:21)calldetenes napisał(a): Widzę że nabijasz posty, ale skoro ze mnie się nie nabijasz to dziękuję za pozytywny komentarz. Szkoda, że nie dodałeś oceny ale już jakoś przeżyję.

chcesz, to napiszę więcej

klimat autentycznie kojarzy mi się z mrocznymi kaczuchami, nie chciałem tego pisać, bo nie dla wszystkich taki komentarz brzmi git

kawałek oryginalny, oldschoolowy

nie zmieniałbym nic :)