MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) (/temat-dubstep-katy-perry-last-friday-night-haxim-remix)



Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - djhaxim - 16.02.2012

Kawałek zrobiony dawno ale postanowiłem że go wam tu wstawie^^
Tytuł: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix)
Autor: Haxim
Czas: 4:20
Gatunek: Dubstep
Jakość: 320




RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - ZOOn'r - 16.02.2012

Bardziej to break z electro przypomina. Jak na dubstep to za mało dołu, za mało pomixowany dźwięk. Wokal w części "dubstepowej" zbytnio nie pasuje. Drumloop w porządku. Radzę Ci jeszcze nie mieszać w te sprawy wokalu. Jak będziesz robił kosy to wtedy zacznij mieszać je z wokalem. Tyle ode mnie, joł.


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - Yes I Am - 18.02.2012

W ogóle ja mam takie pytanie... Czemu to jest tak wyciszone w mixie? Tak się nie robi przecież... Musiałem dać volume na full żeby coś słyszeć a i tak nie zbyt warto...
Gdzie subb? Gdzie bassline? Gdzie niskie tony?


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - max silva - 18.02.2012

Za cicho :D


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - Mixee - 19.02.2012

No nieźle, widzę próba głośności odsłuchu haha :D. Czysto nawet idzie, ale na takiej głośności to normalne. Nierówno to masz, vocal dziwnie wyequalizowany, jakiś DeEsser by się przydał. Nie bój się masterować tracków samemu, czasem do amatorkiego nagrania kompresja jakaś dobra wystarczy :O)


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - djhaxim - 21.02.2012

Dj Tommy B. powiem ci tak :D siedze w muzie 2 latka i się z tobą nie zgadzam , dół jest bo ja nie jestem głuchy mix jest może niedopracowany ale wszystko gra ładnie i nie ma zakłóceń a kwestia głośności to chyba twój sprzęt bardziej nie wyrabia bo u mnie gra wszytko głośno :D Pozdro!!


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - Bootyshine - 21.02.2012

(21.02.2012, 15:03)djhaxim napisał(a): Dj Tommy B. powiem ci tak :D siedze w muzie 2 latka i się z tobą nie zgadzam , dół jest bo ja nie jestem głuchy mix jest może niedopracowany ale wszystko gra ładnie i nie ma zakłóceń a kwestia głośności to chyba twój sprzęt bardziej nie wyrabia bo u mnie gra wszytko głośno :D Pozdro!!

A mastering robiles wogole? Skoro u wszysktich gra cicho, a u Ciebie dobrze to kto ma problemy ze sprzetem? ;) Ja w mid partach tez suba nie slysze, w mainie cos dochodzi pod bass ale bez dynamiki (zly mix) . A co do masteringu na poczatek mozesz uzyc Izotope Ozone 4 (wszystkie rzeczy potrzebne do masteringu w jednym miejscu). Pzdr! ;)


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - Hard3eat - 21.02.2012

Perka bardzo dobra ale na tym większe plusy się kończą niestety \-; Vocal o wiele za cicho,bass tak samo ):
Ma potencjał ale niestety go nie wykorzystuje.


RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - djhaxim - 24.02.2012

Ogólnie dzięki za oceny chłopaki może rzeczywiście to ja popełniłem dużo błędów ale już wiem czego mi brakuje i postaram sie to na nastepny raz zniwelować POZDRO dla all!!! :D



RE: Katy Perry - Last Friday Night (Haxim Remix) - xplasm - 24.02.2012

Wokal za bardzo na przodzie moim zdaniem, reszta robi za tło, gdyby było na odwrót byłoby całkiem nieźle