MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Kveon - Night - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Kveon - Night (/temat-progressive-kveon-night)



Kveon - Night - Kveon - 19.01.2017

Witam!
Tym razem ode Mnie bardzo chilloutowo :)
(Będzie wokal, niedługo)
Zapraszam do odsłuchu i ślicznie dziękuję :)!



RE: Kveon - Night - Fizzky - 19.01.2017

Może gdyby odsłuch był lepszy to do czegoś można by się było przyczepić :)
Majstersztyk!
5/5


RE: Kveon - Night - XTH - 19.01.2017

Bardzo fajne, aż mnie zainspirowałeś do chilloutu ;3


RE: Kveon - Night - Kveon - 19.01.2017

(19.01.2017, 21:20)XTH napisał(a): Bardzo fajne, aż mnie zainspirowałeś do chilloutu ;3

No to czekam na efekty Twojej pracy :)!


RE: Kveon - Night - Pedri - 20.01.2017

Dobry utwór, od początku się dobrze rozkręca. Po pierwszym buildupie w 1:15 czuć spadek mocy, może byłoby lepiej trochę uciszyć snare/whitenoise w buildupie albo automatyzacją na masterze ściszyć go o parę dB. W drugim buildupie podobnie, dużo dźwięków się nachodzi, whitenoise pod koniec za bardzo się wybija, tu nie ma takiego problemu bo zaraz po nim "sytuacja się uspokaja" ;). 3:45 jw. Clap i hihaty dobrze siedzą w mixie, melodie tworzą dobrą atmosferę. Powodzenia w kolejnych produkcjach


RE: Kveon - Night - Shabboo Harper - 25.01.2017

Hey Wojtek. Jest powabnie, lekko, serdecznie. Poszczególne tony (już) charakterystycznie "dostrzegalne" w Twych produkcjach (z kluczowym piano, które chwilami jest krztynę "przykrytę"; np. w 2:00). Dźwięki czyste; separacja przystępna. To melodyjny, pogodny track; jednostajny aranżacyjnie. Pozwolę sobie jedynie zwrócić uwagę, iż w moim odczuciu Kick jest zbyt mocno skompresowany; trochę cichnie i jest "głuchy" względem reszty dźwięków. Również ściszyłabym minimalnie White Noise'y/Uplifter'y; chociaż takowe natężenie tego typu efektów jest very trendy. Jakiś minus? Snare; w swym brzmieniu jest trochę szorstki. Z pewnością wokal przyniesie całości słusznego "ciepła"; wszelako już słyszalne są w tle Fx'y a'la lekko rozmyte wokalizy... :)


RE: Kveon - Night - tomaszp - 30.01.2017

Utwór ciekawy, aranż naprawdę dobry, dobór instrumentów niemal idealny. Melodia - na pierwszy raz chwytliwa, na dłuższą metę może się okazać męcząca - ale to kwestia gustu.

Co bym zmienił ? Stopa wg mnie ma trochę za dużo góry, w tym breaku w 3:42 tego SFXa bym trochę przyciszył, bo robi się przy nim naprawdę głośno :)

Poza tym to naprawdę kawał dobrego utworu !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Kveon - Night - Patrick - 5.03.2017

Naprawdę fajnie ci to wyszło, w break'u najbardziej spodobał mi się ten reverse pluck czy to jakiś sampel z dużym attack sam nie wiem xD ale nadaje klimatu i o to chodzi, co do aranżacji to według mnie jak na tak długi utwór nie zanudza, dużo się dzieje a zrobienie czegoś takiego nie jest łatwe, dźwięki dobrze dobrane i do tego melodia jest "very catchy" także ode mnie 5/5 , oby więcej takich numerów przybywało :)


RE: Kveon - Night - Kveon - 5.03.2017

(5.03.2017, 1:08)Patrick napisał(a): Naprawdę fajnie ci to wyszło, w break'u najbardziej spodobał mi się ten reverse pluck czy to jakiś sampel z dużym attack sam nie wiem
To jest po prostu zreversowana gitara z breaku i dropu :)