MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ixipe - Lets be honest - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ixipe - Lets be honest (/temat-techno-ixipe-lets-be-honest)



Ixipe - Lets be honest - Ixipe - 20.01.2017

Dawno nic nie wrzuciłem.. Utwór, prawie skończony.. jeden dzwięk mi za głośno wyszedł do 2,50 minuty taka przeszkadzajka... nie poprawię tego bo zepsuł mi się FL..




Taki błąd mi wyskakuje. Ktoś wie co z tym zrobić żeby działało?
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX
Nazwa aplikacji: FL.exe
Wersja aplikacji: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4d3574e7
Nazwa modułu z błędem: StackHash_e98d
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
Przesunięcie wyjątku: 00000000
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 00000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: e98d
Dodatkowe informacje 2: e98dfca8bcf81bc1740adb135579ad53
Dodatkowe informacje 3: 6eab
Dodatkowe informacje 4: 6eabdd9e0dc94904be3b39a1c0583635


RE: Ixipe - Lets be honest - Recoil83 - 20.01.2017

Witam co do tego problemu to musisz uruchomić z paska start lub eksplorator windows sysdm.cpl wchodzisz do Zaawansowane\Wydajność\Ustawienia\Zapobieganie wykonywaniu danych i wybierasz to drugie czyli
Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej
i dodajesz tam FL'a, po błędzie wydaje mi się że tu leży problem.


RE: Ixipe - Lets be honest - Mocade - 21.01.2017

Jednostajność, solidny miks, 90% perkusji i 10% melodii.. Jednym zdaniem: muzyka dla koneserów łupanek. Mógłbyś zrobić collab z tomaszp, wasze utwory to praktycznie te same brzmienia :-)

Komentarz czysto odbiorczy, bez oceny, pozostawię ją innym koneserom.
Pozdrawiam.


RE: Ixipe - Lets be honest - Ixipe - 21.01.2017

no właśnie inspiracją do tego kawałka był nikt inny jak tomaszp :D jeszcze jednak tą perkę muszę przyciszyć ciut i takie tam drobne.. a zaraz zobaczę czy poskutkowała rada kolegi wyżej.. jak nie to pfff.. szkoda będzie


RE: Ixipe - Lets be honest - Ixipe - 21.01.2017

niestety nowego fla muszę zainstalować..


RE: Ixipe - Lets be honest - tomaszp - 21.01.2017

Zaskoczyłeś mnie z tą inspiracją :) nie sądziłem, że moja muzyka może kogoś zainspirować :)

Co do samego utworu - stopa jest mega cicho, no to generalnie jest od razu do poprawy bo to podstawa dobrego techno. Sam dobór dźwięków i umiejscowienie ich w miksie wydaje się być bardzo poprawne i ciekawe.

Podobają mi się te industrialne synthy i "dark" vocale przebijające się w miksie.

Clap również do poprawy, musi uderzać, więcej góry musiałbyś mu dać. Jeśli chodzi o perkusję wysokich częstotliwości to ciężko cokolwiek powiedzieć bo przy tak wyciszonej stopie nie jestem w stanie tego ocenić. Ułożenie wydaje się być poprawne aczkolwiek ostateczne brzmienie słychać w momencie jak masz kompletny miks.

Szkoda, że Ci się FL wysypał bo mógłby być z tego naprawdę dobry kawałek !

Mam nadzieję, że uda Ci się naprawić soft i wrócisz szybko do produkcji, bo widać, że jesteś na dobrej drodze !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ixipe - Lets be honest - Amer - 21.01.2017

odessanie od perkusji niskich częstotliwości to raczej kiepski zabieg na całość kawałka imo przy tak dużej jej głośności wybija z klimatu , przez pół numeru nie mogłem się wczuć , ale teraz już lepiej już słyszę że jest jakaś fajna progresja dźwięku w swej prostocie melodii , outro na zbyt nachalne przydługawe.

ixipe twój numer jest ok , mając na uwadze moje odczucia powyżej.


RE: Ixipe - Lets be honest - Ixipe - 22.01.2017

przez EQ to przepuściłem.. teraz brzmi lepiej? Czy jak zawsze kiedy chcę, żeby było lepiej to skopałem co innego?



RE: Ixipe - Lets be honest - abyssMB - 22.01.2017

Wersja przepuszczona przez EQ dużo lepsza choć stopa dalej cicha, długie to intro, clapy takie wytłumione za mało góry.

PS FL 12 jest całkiem OK przeinstalowałem ostatnio do najnowszej wersji i jest dobrze , jedyne co nie jest dobre ,
w nowej wersji (64) nie chodzą stare wtyki 3OSC i WASP dedykowane do wersji FL12 (32) , ja przesiadłem się na wersję 64 bitową i śmiga aż miło, można duzo wytyczek opdalić ładuje sie długo, ale chodzi.


RE: Ixipe - Lets be honest - Avey - 23.01.2017

Ogólnie fajny klimat. Tak jak koledzy wyżej stopa trochę przytłumiona ,wersja po EQ sporo lepsza :)


RE: Ixipe - Lets be honest - unum_ignis - 24.01.2017

Całkiem w moim klimacie. Miks nie mi oceniać bo znam się na tym jak na balecie ale wersja po EQ brzmi imo bardzo ok. Solidna robota :)


RE: Ixipe - Lets be honest - Martin - 25.01.2017

Wersja po EQ dużo lepsza, jednak miks jest mało klarowny, poszczególne brzmienia są nierozpoznawalne. Odnosze wrażenie że kompresja do mp3 albo słabej jakości sample zniszczyły ci hh, a szczególnie open hh. Ogólnie motoryka utworu jest spoko, i po przesłuchaniu całości też pozytywne wrażenia. Jak dla mnie numer na 4.


RE: Ixipe - Lets be honest - Shabboo Harper - 1.02.2017

Vibe efektowny; przede wszystkim trafnie "wtrącony" w przyzwoite tło. Wszelkie "przeszkadzajki" świetnie osadzone w głębokiej przestrzeni; choć skromne w swej ilości i intensywności. Aczkolwiek przy "dopieszczeniu" soczystości owych będą zacnym faktorem tego ogromnie obiecującego projektu. Jeśli pozwolisz, Mateuszu, technicznie: Kick jest jeszcze trochę "stłumiony"; w trakcie dalszego odsłuchu winien bardziej "wynurzyć się" z misku; Hi Hat/Clap (przeciągły w P kanale) jest lekko męczący. Synth'y (z pogranicza Psy Trance'u) plus (odległy) Pad niezgorsze; jednakże podkreślenie żarliwości owych (automatyzacja/jakiś cut off tak by "wchodziły w górne rejestry") byłoby słuszne; obecnie jest zbyt statycznie. Więcej Fx'ów również upiększyłoby wydźwięk Twego "Let's Be Honest". Miks generalnie jest zbyt cichy. W moim odczuciu to Experimental Techno; z pięknie wykreowanym klimatem. Keeep goin'... ;D