MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB rmx - drum n bass - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB rmx - drum n bass (/temat-drum-bass-rmx-drum-n-bass)



rmx - drum n bass - soundsystem - 21.01.2017

troche dnb




RE: rmx - drum n bass - Amer - 22.01.2017

czuję że to secik piszę na live to się trochę się uzbiera.

wejście molto bene klimatyczne wejście drugiego kawałka rozjebka roztrzaskane wszystko :D

trzeci spoko nakręca mnie by nie opuszczać tego miejsca perkusja rewerbista zwłaszcza na werblu czwarty to już mieli zmysły piąty to już zawirowanie kręci się dobrze , dodam przestrzenie robisz rewerbiste w trakach aż za bardzo rzekł bym ,ale to twoje zamysły.

7 nie wiem nastraja mnie jak zwykłego zjadacza karmy , najbardziej spójne nie mówię że poprzednie złe, ale siódemka ładna ,
oooooo idzie ósemka ładnie dropnięcie jazda szybka w porządku statycznie nadal słucham ,długa jazda dalej jedziem czekam czekam na dziewięć już już prawie.
9 fajne intro funkowe słucha słucham.

10 ładnie klimax w kanonie ogólnie przyjętym wokale robią robotę beaty wyrafinowane , nie jedenastka :E przeklęta liczba ale beat trzaska ładnie jest wporzo tera 12 zegarek tarczowy zamknięty :D

jest dobrze jest wczuta szybko było fajne tera trzynacha szczęśliwa number, no i miałem racje pogodnie spójnie beat ładny
czyżby szybkie przejście na 14 tak ! fajnie pół mrocznie to zbilża się małymi krokami kwadrans ,fajne imo przejście czysto bez rewerbistości delikatne wyważone pogłosy przestrzenie.

czuje 16-tkę kółko fajne bezsprzecznie fantazyjne 17 już to wiem pianko ładnie wchodzi fajne profesjonalne bass-synthy trochę mało wariacji w tym beacie, tera piano na rewersie czuje że najlepsze tuż przed moimi uszami jeszcze.

no to 18ście znowu klimax lekkie voxy po tle ,ale to dopiero rozkrętka ,tak jakby mieszało się z 19tką czuje pustynne klimaty wymieszane gloryfikacją coś się skrada do mojego ucha czyżby ta upragniona 19tka break stanowczo za późno .

już to wiem zaraz 19ście będzie idzie idzie pomału się skrada i boom jest strasznie chore przykre czekam może będzie 20 tak będzie !

rise rise teraz o ładnie klimat czyżbym oczko bym czuł ,Poker to moja jedna z ulubionych gier niestety zabrakło nie ma oczka :(

Podsumowując masz wiele fajnych pomysłów , wiem jest to taki zlepek i nie jest to pewnie łatwo połączyć , bo nigdy nie próbowałem , ale spróbuj to razem z masterować imo głośność nie jest wyważona jak i kompresja musi współrównoważyć się dla wszystkich traków i lekko jakiś linear eq phase by to pokleić w częstotliwościach.
Aranżacyjnie jest nie składnie ,nie które fragmenty za krótkie niektóre przydługawe imo jakieś brejki się by przydały i porządne bulid-upy , jeszcze taka mała uwaga spróbuj wyciągnąć z każdego traka samą esencje to co najlepsze i spójne w całości będzie po testuj różne warianty.
Pozdro