MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) (/temat-trance-aley-oshay-just-another-day-asot-support)



Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - AleyOshay - 1.02.2017

Witam wszystkich !! Chcieli byśmy podzielić się zwami utworem "Just Another Day" wydanym
w Pulsar Recordings około 3 miesięcy temu. Utwór dosyć stary a to dlatego że skończony ponad dwa lata temu. Tele byliśmy zmuszeni czekać na wydanie :) Po takim czasie dużo byśmy zmienili w utworze ale już nie wiele dało się zrobić :) Za to świeższy remix utworu wykonany przez "Attila Syah" został suportowany przez Armina van Buurena na ASOT.
Jeżeli macie ochote napiszcie co sądzicie o tych utworach ;P







Jeśli się podoba zostaw Like ! http://www.facebook.com/AleyOshay

PS: Od jakieś czasu pomagamy w produkcji. Jeśli masz z czym problem, nie wiesz jak wykręcić dany dźwięk itd pisz tu aleyoshay@gmail.com lub na fb :)


RE: Just Another Day (ASOT Support) - bazooqa - 2.02.2017

Siema :) produkcja na bardzo dobrym poziomie :) nie będę się rozpisywał niepotrzebnie bo wiecie co robicie. Ja wydawałem bardziej w stylu Coldharbour :) ale taki styl też nie jest mi obcy.

Może kiedyś jakiś collab :) who knows

Pozdrawiam :)
Bazooqa aka ( BAZOOKA & Tomahawk )


RE: Just Another Day (ASOT Support) - tomo3691 - 2.02.2017

Co tu dużo mówić, Wasz autorski utwór jest bardzo dobry, na poziomie, choć wiadomo, że droga na szczyt jeszcze przed Wami jest długa :) Ale pierwsze kroki zostały poczynione i oby tak dalej! Cieszy na pewno obecność kolejnych producentów z Polski w tym światku :) Sam tworzę od niedawna i jeszcze wiele lat zajmie mi to by wskoczyć na taki poziom :) Piona!


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - DMNSound - 5.02.2017

Oryginał bardziej mi się podoba ;)


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - AleyOshay - 6.02.2017

dzięki za opinie :)

@tomo3691, Dokładnie, teraz staramy się dostać do lepszych wytwórni. Powodzenia ! :)


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - Jay Dee - 7.02.2017

Bardzo dobry utwór :) Też mam wydanie w Pulsar Recordings i czekam ponad 2 lata :)


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - defol - 8.02.2017

Hej,


Wasz utwór technicznie super. Melodia jest ok. Brzmi pro, ale tak jak mnóstwo innym utworów.
Bardziej leży mi ta wersja Attila, to jest trensik który chciałbym robić.

Pozdro


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - gregwmusic - 8.02.2017

Panowie co ja moge rzec Bravo i gratulacje za support!


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - AleyOshay - 8.02.2017

@defol, sami troszke będziemy uciekać w tą strone :)

Dzięki za wszystkie opinie !


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - fysek - 10.02.2017

Wow, świetne, oby tak dalej! :)


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - tks21 - 10.02.2017

Melodia mi się bardzo podoba. Początek świetny jak dla mnie. Wszystko ze sobą współgra, każdy dźwięk, każda nuta. W kwestii mixu nie mam nic do zarzucenia. 5/5 co do pierwszej wersji. Druga wersja też dobra aczkolwiek trochę inna ale również świetna :) Widać, że jesteście profesjonalistami jak dla mnie w tym co robicie :) 5/5 za ogół. Taki trance przemawia do mnie :)


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - Quillava - 3.03.2017

Melodia.... Ciary ! Uwielbiam te nietypowe melodie :D Szczerze bez żadnej przenośni mówie ,że gdy przewinąłem do dropa to ciary pojawiły się wszędzie :D Genialne ! Gratulacje !


RE: Aley & Oshay - Just Another Day (ASOT Support) - BrokenBeat - 3.03.2017

Oryginał bardziej przyjazny dla mojego ucha. Generalnie to bym kupił wasz album z czystym sumieniem. Zajefajne :)