MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? (/temat-kto-poleci-dobre-sluchawki-do-uszne)

Strony: 1 2


Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 3.02.2017

Heyka

chcę kupić słuchawki do uszne
Możecie jakieś polecić? takie w miarę linearne z basem tak do 100 zł


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - tomaszp - 3.02.2017

Ja mam Nu-Force NE 700X.

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-nuforce-ne-700x/

Dla mnie się mega sprawdzają, wtedy kupiłem za około 270zł, teraz wersję NE-600X kupisz około 100zł.

Nu-Force polecam :)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Foortic - 3.02.2017

Ja mam Phillips SHE8100.
Jak w przedziale do 100zł nie mialem jeszcze lepszych słuchawek doucznych. Mają bardzo dobre brzmienie jak na tą cene.
Mam takie tylko czarno-złote xD
http://m.ceneo.pl/36987763


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - OProject - 3.02.2017

Sam mam w planie kupic Snabb Overtone EP-101M, jest dużo dobrych opini o nich z tego co czytałem xd


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 9.02.2017

kupiłem jednak Nu-Force NE 700X.
brzmią przejrzyście. na wiele basu nie ma co liczyć bo to są małe membrany ale ogólnie fajnie brzmią. dzięki. lecą plusy


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - crazywurst - 21.02.2017

ja używam od roku Słuchawki JBL Synchros E10 ale kosztuja 180zl. jestem zadowolony, używam ich codziennie co najmnie 2 godziny.
Kabel się nie plącze, żyły się nie łamią więc nic nie trzeszczy, dźwięk dobry , wysokie tony raczej uśrednione więc nie rozrywa uszu od cykania, bas ładny, niski jak na dokanałowe bardzo dobry, średnie tony dość mocne ale nie dominujące,
słuchawki wiele razy spadły mi na beton, wręcz wystrzeliły z uszu jak pociągnąłem przypadkowo za kabel, działają nadal, bardzo wytrzymałe :) testowałem przed zakupem przetestowalem na sony Xperia Z2 wszystkie ktore znalazlem w mediamarkt i te byly wg mnie najlepsze w przedziale do 200 zl, wszystkie te za 100 które testowałem wypadły bardzo słabo.. lepiej kup sobie nauszne za 100zl Panasonic RP-DJS150 - bardzo lekkie, tanie, wygodne, skladane więc mobilne i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - RaNi/Works - 21.02.2017

Polecam Philips SHE3595...


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - dejfdj - 21.02.2017

I p ho n e . Najlepsze douszne słuchawki jakie miałem okazję posiadać..
Generalnie polecam kupować słuchawki w granicach 30 zł na promocjach w Super-Hiper.


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 21.02.2017

dzięki, wyżej pisałem ze już kupiłem Nu-Force NE 700X.
ale co dziwne mają mniej basu niż te stare słuchaweczki za 20 zł :/


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - crazywurst - 21.02.2017

(21.02.2017, 17:58)WaspXT napisał(a): dzięki, wyżej pisałem ze już kupiłem Nu-Force NE 700X.
ale co dziwne mają mniej basu niż te stare słuchaweczki za 20 zł :/

Equalizery potrafią czynić cuda, proponuje pogrzebać w ustawieniach telefonu ;)


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - dejfdj - 21.02.2017

Czyli K o s s już nie rządzi wśród dousznych ? Koniecznie poszukaj androida z A u d i o FX.
:P


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 12.04.2017

Mięły 2 miechy słuchawki kaput
słychać tak jakby było mono lub sam lewy i prawy kanał, bez środka
jak się lekko wyjmie jacka z gniazda to jest ok ale tak łatwo ruszyć kablem i wtedy jack wypada z gniazda i gra na głośnikach.
możecie mi polecić jakieś mniej awaryjne słuchawki douszne?
też tak do 100 zł


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Recoil83 - 12.04.2017

Witam a nie wykończyłeś czasem złącza Jack, bo wątpię żeby po 2 miesiącach spalić słuchawki.


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 12.04.2017

one chodzą tylko jak się odpowiednio odrobinę wyjmie jacka z gniazda


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Recoil83 - 12.04.2017

Tak jak myślałem wykończyłeś złącze mechanicznie, teraz tylko wymiana cię czeka.


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 12.04.2017

czyli poszło z użytkowania
to co mi polecicie?


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Recoil83 - 12.04.2017

Spróbuj te słuchawki na jakimś innym urządzeniu typu smartfon dla pewności.


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Jozzo - 12.04.2017

Ja zawsze miałem problem bo psuły mi się każde słuchawki douszne, uszkadzał mi się jakoś kabel i grała tylko jedna słuchawka :P Kupiłem więc sobie słuchawki "bezprzewodowe" mee electronics M9B. Nie znam się za bardzo na sprzęcie ale na innym forum mi je wtedy polecili. Bardzo wygodnie rozwiązanie i mniej awaryjne, dźwięk też bardzo ładny i klarowny, może nie miały wyjątkowo dużo basu ale można equalizerem na fonie podkręcić. No niestety mimo wszystko jakoś udało mi się w nich popsuć kabelek jak w poprzednich :D Ale to raczej nie wina słuchawek tylko użytkownika :P Oczywiście nie nadają się raczej do produkcji ale np do biegania to kozak :D O ile wgl słuchawki douszne się do niej nadają xD
tak p.s to są jakieś co się nadają? :D mało mam wiedzy na temat sprzętu audio xd


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Wasp - 12.04.2017

ten sam problem na lapku i smaftfonie


RE: Kto poleci dobre słuchawki do uszne ? - Recoil83 - 12.04.2017

Jeżeli tak to złącze Jack jest ok, ale chyba kabel będziesz mieć uszkodzony, wiązało by się to z zdiagnozowaniem miejsca uszkodzenia i dolutowania nowego jacka.