MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle (/temat-other-locomatt-x-kwak-pace-of-tyle)



LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Loco - 3.02.2017

Taki ostatnio zrobiony utwór z KWAKiem bez bliżej określonego gatunku. Taki trochę zapychacz zrobiony z nudów bez specjalnego polotu.




RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - barthus - 3.02.2017

Jak dla mnie utwór sprawia wrażenie nie skończonego. Fajny synth, ale na przykład piszczałka jest wg mnie niedopracowana, trochę koi w uszy :/ Skrzypce też mnie nie przekonują. 1:16 + ta perka nie zbyt trafiona.
Ogólnie duży potencjał, serio. Posiedział bym nad tym jeszcze na Waszym miejscu. Poprawił te wysokie dźwięki i dobrze się zastanowił nad zmianą aranżacji ;)


RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - denial3 - 5.02.2017

a mnie strasznie podchodzi 4ty akord tego pochodu, taki dżezowy, niczym dawid milowy

kochany utwór, jak motylek który siada na ramieniu i rozpościera skrzydełka na 2

dziękuję :D

i w ogóle to wow, mi się strasznie podoba aranż, jutro posłuycham tego głośniej, bo teraz domostwo śpi


RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Dav3m - 6.02.2017

1:32 boże, cudo. Perka na początku utworu bardzo fajna, od 1:16 juz troche słabsza. Co do reszty, kozak.


RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Mocade - 7.02.2017

Ładne. Takie kolorowe, niewinne i dziecięce, zupełnie jakby robione po LSD. Ma to swój poprawiający humor urok, myślę że ta ścieżka świetnie pasowałaby do jakiejś reklamy coca-coli. :-)


RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Maciek - 12.02.2017

Kolorowe, lekko cukierkowe ale bez przesady. Kojarzy mi się troszeczkę z mangą ;) Świetny aranż, wszystkie dźwięki dobrze dobrane. Ja tam dam 5


RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Recoil83 - 20.02.2017

Witam bardzo wesoły utwór, w stylu zakręconych Azjatów, mnogość różnorodnych dźwięków i odgłosów, które do siebie pasują, z początku dubstepowo, ale później smyczki i piano dodają trochę baśni, ogólnie mi się podoba taka kreatywność i nie powielanie schematów, ode mnie 5.


RE: LocoMatt x KWAK - $pace of $tyle - Shabboo Harper - 27.02.2017

Od początku słyszalny jest minimalny przester; poszczególne tony (np. od 0:10) zdecydowanie zbyt głośne. Takowe "starcie" kilku dźwięków o swój byt/siłę w miksie nie brzmi, w finalnym odczuciu, korzystnie. ^^

Cytat:"Taki trochę zapychacz zrobiony z nudów bez specjalnego polotu"
.

Hmm... niekoniecznie. Sound Design (szczególnie cudnej urody smyczki; ciepłe piano; słodkie dzwonki) o różnokształtnym, lekko kontrastowym wydźwięku (Drums'y) jest i charakterny (Twój/Wasz styl), jest i niepospolity/przedziwny. ;D Przy większym wysiłku (w kwestii aranżu; redukcji powtórzeń); przy misternym upiększeniu barw; przy "retuszu" częstotliwości ścieżek... niewykluczone, iż stworzycie nie tylko chwytliwy (melodyjny), lecz także o przekonującej serdeczności track. Porządny (quasi "mozaikowy") fundament już jest (!). Miks, generalnie, czysty i klarowny. Beer