MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Lovelight In Your Eyes (/temat-hip-hop-funky-fella-lovelight-in-your-eyes)



Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - funkyfella - 4.02.2017

Dawno nic nie wrzucałem, niewiele też komentuje. A to dlatego, że czas mi coś przyspieszył. Zupełnie jakbym przeciął nieten kabelek w tykającej bombie :) Tyle pomysłów do zrealizowania w zaledwie 24 h dziennie. Damn !

Klasyczny sampelek, i moja sekcja dęta :D i kilka innych dzwięków :D
Wyszło dość prawilnie :D

Myślicie, że bicie wchodzi refrenem? O nie nie nie :) to zwrotka :D

BTW. Dzieki dla wszysktich, którzy głosowali na moj erotyczny instrumental :D
Dzięki Wam udało się drugi raz zdobyć odznakę :) Mimo, że ciężko tutaj konkurować z tak wieloma gatunkami i w mojej opinii z wieloma technicznie doskonalszymi trackami to kolejny raz uświadomiliście mi, że muzyka to emocje, muzyka to historie...

One Love Brothas and Sistas !





RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - denial3 - 4.02.2017

1:20 wow

uwielbiam takie zagrania.
dziękuję

piękne


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - Szymek - 4.02.2017

Zwykle nie siadają mi "puste" bity, ale tu czuję taki miły klimacik


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - dominoeste - 4.02.2017

Czysciutko fajniutko stopa z werblem sobie lata,bass tez niczego sobie.


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - prodakszyn - 10.02.2017

Jak dla mnie to wszystko brzmi bardzo dobrze ma swoje miejsce itp. Bit na wysokim poziomie


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - Stik - 11.02.2017

Te trąbki, te grzechotki, i ten sampel w refrenie... :D
Ja się jaram, piąteczka


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - Hola Flavio - 12.02.2017

trochę nudne

ogólnie nie ma do czego się przyczepić za bardzo, bo fajny bit, ale jakoś bez szału


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - Maciek - 12.02.2017

Zdążyłeś nas przyzwyczaić do pewnego poziomu wśród Twoich numerów i przez to chyba staliśmy się bardziej wybredni. Mi średnio podoba się ten refrenowy wokal na podwyższonym pitchu. Natomiast główny sampel-hook jest przekozacki!


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - Shabboo Harper - 18.02.2017

Heeey P. Wpierw short confession: nie lubię (i nie polubię) wokalu z takowym Pitch'em. Tyle... ^D To, według mnie, (niemalże) jedyny kiepski faktor tego Bit'u. Owszem jest nużąco, lecz to kwestia "chwili"; czasem track "płynie gdzieś w tle" i jest przyjemnie; czasem irytuje takowym jednolitym ujęciem tematu. W tym konkretnym gatunku to... "the matter of taste". Riff lekko w stylu Spaghetti Western (przemyśl ten wątek ^^; kolejny track?); Vinyl (zbyt oczywisty) plus Brass'y klimatyczne; instrumentarium perkusyjne krztynę "bez polotu". Trąbka z Outro pięknie "filmowa". Yo! ;)


RE: Funky Fella - Lovelight In Your Eyes - funkyfella - 14.03.2017

(12.02.2017, 13:41)Hola Flavio napisał(a): ogólnie nie ma do czego się przyczepić za bardzo, bo fajny bit, ale jakoś bez szału

no w sumie tak miało być, klasycznie i pod rapsy :)

(12.02.2017, 22:41)Maciek napisał(a): Zdążyłeś nas przyzwyczaić do pewnego poziomu wśród Twoich numerów i przez to chyba staliśmy się bardziej wybredni. Mi średnio podoba się ten refrenowy wokal na podwyższonym pitchu. Natomiast główny sampel-hook jest przekozacki!

No to by było osiagnięcie :) postawic poprzeczke na tyle wysoko, że sam mam problem ja przebic :) takimi instrumentalami tego napewno nie zrobie, mialo byc klasycznie poprawnie wiec w sumie niczym nie zasakkuje to bicie. Hehe no nie kazdy lubi spiczowane wokale...

(18.02.2017, 1:49)Shabboo Harper napisał(a): Heeey P. Wpierw short confession: nie lubię (i nie polubię) wokalu z takowym Pitch'em. Tyle... ^D To, według mnie, (niemalże) jedyny kiepski faktor tego Bit'u. Owszem jest nużąco, lecz to kwestia "chwili"; czasem track "płynie gdzieś w tle" i jest przyjemnie; czasem irytuje takowym jednolitym ujęciem tematu. W tym konkretnym gatunku to... "the matter of taste". Riff lekko w stylu Spaghetti Western (przemyśl ten wątek ^^; kolejny track?); Vinyl (zbyt oczywisty) plus Brass'y klimatyczne; instrumentarium perkusyjne krztynę "bez polotu". Trąbka z Outro pięknie "filmowa". Yo! ;)

Ale dla mnie jest coś wyjątkowego w tym :) Spaghetti western - a bardzo chetnie bardzo proszę, jak się coś napatoczy to zrobię :) Outro to przypadkiem zagrany na spontanie motyw z intra Kuby Wojewódzkiego :)