MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s (/temat-uplifting-arctic-moon-adelaide-silvernight-2012-rmx-demo-320kb-s)



Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - SilverNight - 8.05.2012

Witajcie dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam mój najnowszy RmX :) Demo !

Mam nadzieję,że się spodoba :D

Liczę na Wasze komentarze i oceny bo o to w tym wszystkim chodzi :D



Pozdrawiam


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - DauBreaker - 8.05.2012

ładnie przyjemnie ja osobisice nie tworzę trance wiec nie wypowiem sie codo techniki ale mi sie podoba całość ;)


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - Marduk - 8.05.2012

Wszystko pieknie :D tylko ten kick od 2.30 nie pasuje , zamiast niego dorzucilbym jakies efekt narastajacy i leady przyciszyl zeby lepszy kop byl w refrenie ;)


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - ThomasWoodworm - 9.05.2012

podpisuję się również pod powyższą wypowiedzią. Nie przepadam za Upliftem, ale myślę, że kawałek daje radę :)


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - BrandonRanders - 10.05.2012

niezle niezle :)
ładny począteczek zapowiada sie cos mega :)
zobaczymy zobaczymy ^^
o pluczek tez fajny przyjemny
1.00 epicko sie robi wow :O
2.14 bardzo ladnie bardzo bardzo bardzo bardzo ladnie !
2.34 gdzie jest lead glowny ?
3.00 tutaj juz jest bardzo przyjemnie i mi sie podoba
generalnie jest fajnie ale cos bym tu zmienil :P


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - T-Sted - 11.05.2012

Oryginał słyszałem i powiem że jeśli chodzi o melodię w Twoim remiksie to niewiele różni się ona od oryginału. Mógłbyś dorzucić jakąś melodię od siebie - trochę kreatywności :). Nie podoba mi się dźwięk co wchodzi w 2:00 - za dużo na nim reverba czy też delaya. Potem cały klimat kawałka się gdzieś gubi aż do 2:14 kiedy wchodzi motyw główny. Za mało jest energii w całości, chyba chodzi tutaj o bas który jest po prostu za słaby jak na uplifting. Choć przyznam że od 2:55 podoba mi się. Wiem że to demo ale całość brzmi tak jakby była posklejana z melodii - chodzi o to że poszczególne melodie nie łączą się ze sobą tak jakby były całością (słychać to na przykład w 1:01 kiedy pad po plucku wchodzi znikąd - pluck ginie za szybko, a pad pojawia się za gwałtownie). Ogólnie 5/10 za robotę. Popracuj jeszcze nad tym. Pozdrawiam.


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - SilverNight - 11.05.2012

(11.05.2012, 18:06)T-Sted napisał(a): Oryginał słyszałem i powiem że jeśli chodzi o melodię w Twoim remiksie to niewiele różni się ona od oryginału. Mógłbyś dorzucić jakąś melodię od siebie - trochę kreatywności :). Nie podoba mi się dźwięk co wchodzi w 2:00 - za dużo na nim reverba czy też delaya. Potem cały klimat kawałka się gdzieś gubi aż do 2:14 kiedy wchodzi motyw główny. Za mało jest energii w całości, chyba chodzi tutaj o bas który jest po prostu za słaby jak na uplifting. Choć przyznam że od 2:55 podoba mi się. Wiem że to demo ale całość brzmi tak jakby była posklejana z melodii - chodzi o to że poszczególne melodie nie łączą się ze sobą tak jakby były całością (słychać to na przykład w 1:01 kiedy pad po plucku wchodzi znikąd - pluck ginie za szybko, a pad pojawia się za gwałtownie). Ogólnie 5/10 za robotę. Popracuj jeszcze nad tym. Pozdrawiam.

Dzięki za szczery komentarz i uwagi.Postaram się to poprawić na ile dam rady ...

Pozostałym również Dziękuję!



RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - gabrieln - 11.05.2012

pardzo podobne do orginalu ;]
popracuj nad technika i przejsciami ,no i mix jak ktos napisal pady wchodza z nikad daj jakies fx czy crash i bd o wiele lepiej;]


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - Stiopa - 12.05.2012

Nie podoba mi sie ten fill kickiem po 2:30 min. Cale te drumloop rozdupczylo klimat. Poziomy nie sa dobrze wyregulowane wiec cirzko sie slucha, leady faktycznie za glosno, robia niepotrzebny zamet, przez co nie mozna skupic sie na calosci.


RE: Arctic Moon - Adelaide (SilverNight 2012 RmX) - DEMO 320KB/s - SecretRank - 20.05.2012

Mix, głośności do poprawy.Jak chcesz zrobić remix to w innym stylu ;)