MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO A.trax - Next Level (free download) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO A.trax - Next Level (free download) (/temat-techno-a-trax-next-level-free-download)



A.trax - Next Level (free download) - a.trax - 5.02.2017

Kawałek do oceny, chętnie dowiem się jak to u Was słychać i będę wdzięczny za wszelkie sugestie.



RE: A.trax - Dav3m - 6.02.2017

Ogólnie nie przepadam za takim czymś, ale mix według mnie ogarnięty, klimacik taki chaotyczny jest. Spoko :D


RE: A.trax - denial3 - 6.02.2017

bardzo dobre.

świetny klimat, świetnie brzmiące perkusjonalia i przejścia :D
aranż bogaty, dużo dźwięków które w ogóle się nie gryzą

+

ja wielki znawca techno Ci to mówię!

naprawdę gitez!!!


RE: A.trax - Next Level (free download) - tomaszp - 6.02.2017

Klimat ciekawy, SFXy robią naprawdę dobrą robotę. Stopa wg mnie mogła być głębsza, brakuje jej trochę dołu. Perkusja ułożona poprawnie, można by trochę odseparować od siebie dźwięki siedzące na podobnych częstotliwościach.

Klimat mroczny, przydałaby się do tego może jakaś ciekawa wstawka wokalna - ale to już wybiegam daleko od tego co tu zrobiłeś.

Miks przejrzysty, poprawny, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, w całości brakuje mi tylko trochę "dołu".

Kawał dobrego Minimal/Techno !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: A.trax - Next Level (free download) - Mocade - 7.02.2017

U mnie brzmi to trochę dziwnie, bo bicie jest bardziej po lewej, a reszta efektów po prawej stronie, choć może jest to wina moich podstarzałych słuchawek. Track w tym dziwnym stylu którego chyba nigdy nie zrozumiem, ale skoro znawcy mówią że w porządku to nie będę się z nimi spierać. Pozdrawiam :-)


RE: A.trax - Next Level (free download) - a.trax - 10.02.2017

Dzięki za zainteresowanie i sugestie, brzmienie nie jest idealne powodem może być brak masteringu, na sumę dałem tylko LoudMax żeby niczego nie przekombinować, nie będę już poprawiał tego projektu bo był robiony w S1 a teraz przesiadłem się na Abletona i chcę go jak najszybciej ogarnąć. Taki styl to dla mnie nowość, ale ostatnio jakoś bardzo mnie ciągnie do nazwijmy to nietypowych brzmień elektronicznych:)


RE: A.trax - Next Level (free download) - Abigail Noises - 13.02.2017

Zagubiona stopa – całkowicie bez wyrazu. Dość puste dźwięki. Na gwałt brakuje dobrego dołu i suba...hmm... technicznie więc słabo. Aranż bardzo ciekawy, dość mroczny i mocno industrialny. Trochę szkoda, że to tak wyszło, bo mogło być ''grubo'' ale wina leży w słabym miksie – mastering by na pewno coś tu poradził ale jak na moje ucho trzeba wrócić niestety do miksu.


RE: A.trax - Next Level (free download) - Shabboo Harper - 17.02.2017

Cytat:"... nie będę już poprawiał tego projektu..."

Przeto bez technicznych szczegółów... ;) Aura, którą wykreowałeś jest pierwszorzędna; Background błyskotliwie "skażony" w noise-glitch-industrialne tony; tempo słuszne. Sound Design celny acz monolityczny, niepotrzebnie tak ograniczony przy takowej długości tematu. Pewna defiguracja Beat'u plus progresja różnorodnych Fx'ów wzbogaciłaby finalny wydźwięk Twego "Next Level". Jest gdzieeeeś wyczuwalny power, puls, który (przy korekcie miksu/mastering'u) "wykrzesałby" kwintesencję utworu. Outro... niezbyt czarowne.

PS. Damianie, witaj w MP. :)