MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. ReverseAmx-First - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. ReverseAmx-First (/temat-progressive-reverseamx-first)



ReverseAmx-First - Reverse Amx - 5.02.2017

Witam wszystkich udało mi się w końcu po pół roku nauki zrobić cały kawałek zrobiłem go w 2 dni
Mix wykonany na słuchawkach za 5 dyszek więc nie spodziewam się fajerwerek zapraszam do odsłuchu :)




RE: ReverseAmx-First - Fizzky - 10.02.2017

Za dużo się dzieje tzn. drop nie jest przejrzysty bo gryzą się tam częstotliwości (EQ albo trzeba z czegoś zrezygnować) Aranż całkiem niezły tylko miks właśnie jest spartolony i no cóż, 2 dni to trochę mało by zrobić coś b.dobrego ( chyba że spędziłeś nad tym 48h w dawie ale chyba nie :P )
Żeby sprawdzić czy miks jest dobry nie możesz się sugerować tylko jednymi słuchawkami czy głośnikami, sprawdzaj na każdym dostępnym odtwarzaczu (ja tak robię i nieraz wychwytuje rzeczy których nie słyszałem na innym odsłuchu )
3/5


RE: ReverseAmx-First - Reverse Amx - 12.02.2017

No troche sie podpalilem że wkońcu coś wyszło teraz już wiem ze nie bede tak szybko czegoś kończył po odsluchu na innych sprzetach stwierdziłem ze jest za duzo gory i czasami pojawia sie przester zwlaszcza na tym pianinie


RE: ReverseAmx-First - Stroke - 13.02.2017

Jak dla mnie w pierwszym build upie subbase za głośny. W dropie chyba bass dostał za dużo częstotliwości i zdominował lead (który swoją drogą jakiś suchy-więcej layerów?). No i przede wszystkim za często się ta sama melodia przewija, trochę więcej różnorodności by się przydało. W 2 dni ogólnie to ciężko coś ogarnąć chyba, ja na każdą nutę koło 30h przeznaczam,a i tak zbieram słabe oceny:) Walcz dalej, pozdrawiam:)


RE: ReverseAmx-First - rura33 - 14.02.2017

brakowało mi wstępu ,od razu jakoś głośno się zrobiło a ja lubię inaczej. Ale za chwile po tym zaskoczenie, teraz czekam na wejście, piszę komentarze słuchając na żywo pisząc o swoich odczuciach. Wejście pozytywne , ma to coś choć jeszcze przez małe c. Nie wymagam za wiele od ludzi ,którzy jeszcze się uczą i do apogeum możliwosci dopiero zmierzają. nie ma co się przejmować krytyką, bo jesteś bliżej niż dalej osiągnięcia porządnego dźwięku. Głowa się kiwała ,utwór przesłuchany do końca także jest okej :) często zbyt drażnią mnie wysokie tony o których napisałem już na początku ale jest okej :) 4 ode mnie


RE: ReverseAmx-First - Reverse Amx - 19.02.2017

(14.02.2017, 15:45)rura33 napisał(a): brakowało mi wstępu ,od razu jakoś głośno się zrobiło a ja lubię inaczej. Ale za chwile po tym zaskoczenie, teraz czekam na wejście, piszę komentarze słuchając na żywo pisząc o swoich odczuciach. Wejście pozytywne , ma to coś choć jeszcze przez małe c. Nie wymagam za wiele od ludzi ,którzy jeszcze się uczą i do apogeum możliwosci dopiero zmierzają. nie ma co się przejmować krytyką, bo jesteś bliżej niż dalej osiągnięcia porządnego dźwięku. Głowa się kiwała ,utwór przesłuchany do końca także jest okej :) często zbyt drażnią mnie wysokie tony o których napisałem już na początku ale jest okej :) 4 ode mnie

Dzieki to motywuje !


RE: ReverseAmx-First - prodakszyn - 22.02.2017

Ciekawe trochę zalatuje starymi kawałkami Prydy. Jednak dla mnie utwór jest trochę za mocno "napompowany".