MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Postowanie swoich utworów - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Postowanie swoich utworów (/temat-postowanie-swoich-utworow)



Postowanie swoich utworów - k35 - 9.05.2012

Wg mnie limit iluś tam wpisów, żeby postować swoje utwory jest głupi. Ja na przykład jestem producentem, chcę wejść i podzielić się swoją twórczością i nie mam ochoty zabierać głosu w innych tematach, a tymbardziej pisać gdzie popadnie byle osiągnąć jakiś limit. A jak będę czekał aż napiszę te kilka postów w tematach które mnie zainteresują i będę chciał się wypowiedzieć, to do tego czasu prawdopodobnie zapomnę o tym forum i nic nie wrzucę. Gdyby limitu nie było to już bym wniósł trochę w jego życie postując swoje utwory, wymuszając komentarze. Zastanówcie się co jest lepsze.

Pzdr
Nie rozumiecie, chodzi o to, ze to w ogole nie zacheca. Co jesli ktos trafil tu by zaprezentowac swoj utwor? Musi skomentowac 10 innych nawet jesli nie ma nic do powiedzenia. Nic na sile. Jakby dalo sie wolna reke to by zostawil swoj, poczekal na komenatrze, zostawil swoje komentarze tam gdzie ma cos naprawde do powiedzenia. Tracicie potencjalnych uzytkownikow. Kay, nie obruszaj się, nie chodzi o to, że jestem egositą, chcę zostawić tylko swój utwór i więcej się nie udzielać, chodzi o to, że takie limity blokują rozwój forum i wymuszają jakieś akcje, a zawsze lepiej jest jak wszystko jest dobrowolne. Chciałem tylko pomóc, zróbcie z tym co chcecie.
(9.05.2012, 15:26)Yes I Am napisał(a): Głuuuuupooooootaaaaaaa!!!!
Jeżeli chcesz przyjść na forum na 5minut, to moje pytanie brzmi... Po co? Po jasną cholerę rejestrować się... tracić czas z tym związany do tego upload na serwer z odsłuchem i napisanie tematu.... Tracisz czas. Równie dobrze możesz zrobić to wstawiając utwór na facebooku i pytając znajomych co o tym sądzą.

Pomyśl przez chwilę logicznie. Jakby to wyglądało, gdybyśmy mieli 1mln użytkowników, którzy myślą tak jak ty i ich pobyt na forum ogranicza się do 5 min. Czy to jest jakiś plus dla forum? NIE!

Jak dla mnie jesteś ograniczony z ang. - narrow-minded.
Jak już to Ty tutaj jesteś ograniczony. Wg Ciebie traktowanie ludzi z góry jak pijawki jest lepszą polityką od pozostawienia swobody. Rozumiem, że jak forum ma milion użytkowników to takie coś może być uzasadnione, no ale tak tu nie jest. Poza tym nawet jeżeli większość z tych osób jedyną aktywność na forum przejawi w pozostawieniu swoich utworów - no to chyba i tak forum lepiej na tym wyjdzie niżby miałoby nic w zamian tu nie być.

@shyidea - w jaki sposób niby ma to zapobiegać pojawianiu się utworów na niskim poziomie? Ktoś kto zrobił gówniany utwór nie jest w stanie napisać 10 postów? Albo ma mniejsze parcie na podzielenie się nim?

@Kay - od źle zakładanych tematów jest moderacja, a to że coś nie było skomentowane to jakiś problem? Chyba nie to jest najważniejsze, żeby zgarnąć jakieś komentarze do swojej produkcji tylko po prostu się nią podzielić, a nie tworzyć tylko dla siebie i garstki znajomych.
Sorry, ale forum nazywa się music producers, więc chyba im więcej autorskich produkcji będzie na nim umieszczanych tym lepiej, zamiast traktować upload kawałka jako nagrodę dla producenta, może warto zacząć traktować to jako nagrodę dla forum.
Znosząc ograniczenia na forum będzie więcej się działo, więcej producentów umieści tu swoje utwory. Sam piszesz, że nikt nie musi pisać, rejestrować się itd. I właśnie wiele osób tego nie zrobi, dlatego właśnie jest to głupota ze strony małego forum wg mnie.
Dział nazywa się uwagi i propozycje - także taka jest moja uwaga i propozycja poparta doświadczeniem. Uważacie inaczej? Wg mnie popełniacie błąd, tyle :)


RE: Postowanie swoich utworow - 9lives - 9.05.2012

Jak nie komentujesz utworów innych użytkowników to nie dziel się swoimi... nie potrzebni nam tutaj tacy!


RE: Postowanie swoich utworow - Peter O'ski - 9.05.2012

Z jednej strony na pewno nie zachęca to tak bardzo nowych użytkowników, ale z drugiej angażujesz się w forum, gdzie niekiedy jest problem z komentarzami (ludzie nie chcą ocenić czyjegoś wysiłku, ale chcą aby ktoś ocenił ich). Nie można być egoistą, a przecież 10 postów to nie jest jakiś nadludzki wysiłek ;)


RE: Postowanie swoich utworow - piral - 9.05.2012

Nie tyle głupi co jakieś zabezpieczenie przed zbyt dużą ilością tematów z utworami nowych użytkowników, którzy nie odwdzięczają się za komentarz.


RE: Postowanie swoich utworow - Yes I Am - 9.05.2012

To co Kay powiedział... Chcesz czegoś, czego pragną wszyscy bez wkładu własnego...
To tak jakby każdy miał dawać ci 5zł za to, że poszedłeś się wysrać i zapomniałeś spuścić wodę.
Tyle ode mnie. Debilny temat.


RE: Postowanie swoich utworow - piral - 9.05.2012

(9.05.2012, 15:11)Yes I Am napisał(a): Debilny temat.

Dokładnie. Głupi to jest ten temat, a nie zapobieganie przed "pijawkami".


RE: Postowanie swoich utworow - Yes I Am - 9.05.2012

Głuuuuupooooootaaaaaaa!!!!
Jeżeli chcesz przyjść na forum na 5minut, to moje pytanie brzmi... Po co? Po jasną cholerę rejestrować się... tracić czas z tym związany do tego upload na serwer z odsłuchem i napisanie tematu.... Tracisz czas. Równie dobrze możesz zrobić to wstawiając utwór na facebooku i pytając znajomych co o tym sądzą.

Pomyśl przez chwilę logicznie. Jakby to wyglądało, gdybyśmy mieli 1mln użytkowników, którzy myślą tak jak ty i ich pobyt na forum ogranicza się do 5 min. Czy to jest jakiś plus dla forum? NIE!

Jak dla mnie jesteś ograniczony z ang. - narrow-minded.


RE: Postowanie swoich utworow - piral - 9.05.2012

No to najwyraźniej nie rozumiesz samej idei takiego a nie innego regulaminu. Właśnie to ma zapobiegać pijawkom i utworom, które na niskim poziomie. Daj coś od siebie, później wymagaj. Taką zasadą kierujemy się tutaj.


RE: Postowanie swoich utworow - Yes I Am - 9.05.2012

Wyjaśnijmy... Po pierwsze nie chciałem Cię obrażać, bo to nie w mojej naturze, jeżeli poczułeś się urażony słowem ,,ograniczony" to przepraszam...

Po prostu to nie jest tak, że nikt nie chce, aby ludzie pokazywali swoją muzykę... Tylko pomyśl. Ty dasz utwór i zapewne liczysz na to, że ktoś napisze co o nim sądzi. Inni użytkownicy też tak uważają ale kto ma komentować utwory, skoro wszyscy będą chcieli tylko dawać kawałki licząc na komentarze...

Dajesz utwór liczysz na koment... Ja daję utwór i liczę na koment... Kto mi skomentuje skoro ty nie chcesz dać nic od siebie? No i koło się zamyka...

Aha i zakończmy dyskusję bo przez tak beznadziejny temat kolega niedługo będzie miał 10 postów ;P


RE: Postowanie swoich utworow - Knifeman - 10.05.2012

Może kolega tylko założył temat aby napisać w nim 10 postów... Hmm...


RE: Postowanie swoich utworow - Herman - 10.05.2012

@up: musi zacząć od nowa xD czy tak trudno sie poprostu dopasowac? polska mentalność...