MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
R.U.R.A - Magic lead - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: R.U.R.A - Magic lead (/temat-r-u-r-a-magic-lead)



R.U.R.A - Magic lead - rura33 - 14.02.2017

Witam. Jestem tu nowy, a więc przyszedł czas by udostępnić swój kawałek. Trochę się już oczywiście pomądrowałem na forum, a teraz czekam na Was. z góry dzięki za każdą poświęconą chwilę. pozdro R.U.R.A




RE: R.U.R.A - Magic lead - nsboy - 14.02.2017

Powiem tak. Musisz jeszcze dużo popracować nad tym by cały track brzmiał dobrze, pewnie sam o tym wiesz, ale chyba zaczynasz dopiero przygodę z muzyką więc na pewno warto się za to porządnie wziąć i efekty będą na pewno pozytywne, ten pluck na poczatku nie jest najgorszy, lecz później mam wrażenie ze pewne elementy ze sobą nie współgrają, z pewnością nastepne utwory będą lepsze :D Pozdrawiam !


RE: R.U.R.A - Magic lead - Stroke - 14.02.2017

Myślę, że jak na początek to tragedii nie ma, ale na pewno jest nad czym pracować:) Na plus to, że nie kopiujesz, tylko próbujesz dać coś od siebie. W utworze jest za mało elementów perkusyjnych, jeden crash na krzyż plus clap co drugi i heja:D Brakowało mi też czegoś ze środkowych częstotliwości, może jakiś pad dający poczucie przestrzeni, chyba fajnie by to zagrało. Życzę powodzenia w dalszych produkcjach, pozdro!


RE: R.U.R.A - Magic lead - rura33 - 14.02.2017

dzieki ziomy myślałem ,że bardziej mnie zjedziecie, przyjmuje do serca przed nastepnym robieniem czekokolwiek pare razy sobie to przeczytam :)


RE: R.U.R.A - Magic lead - tomo3691 - 14.02.2017

Z całym szacunkiem ale jeszcze wiele pracy przed Tobą, ale pamiętaj, głowa do góry i spędzaj jak najwięcej czasu w programie BAWIĄC SIĘ przede wszystkim. Na poważne projekty przyjdzie jeszcze czas. Też się dopiero uczę, najważniejsze stawiać się dwa stopnie niżej niż aktualnie się znajdujemy. Szczere powodzenia.
PS: Co mi się podobało to ilość linii melodycznych, potrafiłeś połączyć kilka ze sobą by wszystkie razem grały pomimo, że nie współgrały do końca. Poczytaj sobie o layeringu i spróbuj to zastosować, dźwięki będą bardziej tłuste.


RE: R.U.R.A - Magic lead - rura33 - 15.02.2017

dzięki man. biorę sobie wszystko do serca. bo w sumie nigdy i tak nie stawiamy się w takim położeniu w jakim aktualnie jesteśmy. poczytam poczytam ,Pozdrówki :)


RE: R.U.R.A - Magic lead - BrokenBeat - 3.03.2017

Jeśli to Twój debiut to wyszedl całkiem spoko.
Mi sie tylko nie podobal ten piszczący lead, na moich słuchawkach dosyć drażniąco to zabrzmiało.
Pozdrawiam i życze sukcesów w dalszej produkcji.


RE: R.U.R.A - Magic lead - Patrick - 5.03.2017

Nie ma tragedii jak na początek, po prostu trzeba to przeboleć każdy przez to przechodził, według mnie to zostaje nic tylko robić kolejne projekty bo to z nich nauczysz się najwięcej każdy projekt jest inny i do każdego dodasz inne instrumenty,sample, nie każdy musi być skończony, jak masz np. problem z wykręceniem jakiegoś dźwięku to załaduj jakiś preset na syntezatorze popatrz jak jest zbudowany,jaka fala,octava itp. a następnie zgaś i spróbuj wykręcić taki sam dźwięk ,przynajmniej ja się tak uczyłem i podziałało :) , a co do utworu to ten pluck najbardziej mi się podoba z tego wszystkiego, oprócz tego zmieniłbym jeszcze ten piszczący lead bo trochę kłuje w uszy xD.