MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) (/temat-trap-ed-sheeran-shape-of-you-deonite-trap-edit)



Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Deonite - 22.02.2017

Kolejny remix, tym razem najnowszego utworu Sheeran'a. Kompletnie pozmieniałem akordy, to element mojego stylu :D




Zły dział, przenoszę

Wystawiono 20:06:42, dnia 25.02.2017, przez Knifeman



RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Hola Flavio - 23.02.2017

trap? typowe dicho
poza tym, że cykacze czasami przyspieszyły, to żaden z tego trap

poza tym bardzo przyjemna produkcja
nie w moim guście

btw. remixy nie w tym dziale, mi się zawsze obrywa za to :/


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Deonite - 23.02.2017

Bardziej chill trap :)

Zaraz napiszę do sąsiada Noża żeby przeniósł xD


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - dejfdj - 24.02.2017

(upup)Podbijam poprzedników..
Nie czuję się (tłumacząc)złapany w pułapkę instrumentu perkusyjnego. Mimo to, wszystko przemyślane.. Aranż nie męczy, nie nudzi.. Miks jak zwykle lepszy od mojego.. Pozdrawiam De o ni t e. Daje 4+!


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - dejfdj - 24.02.2017

Długo myślałem nad tym komentarzem, aż zapisałem szkic który kilkukrotnie sprawdzałem.. @Holaflavio mógłbyś sprecyzować pojęcie trapu z Twojego punktu..


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - denial3 - 24.02.2017

nie słyszałem oryginału, ta wersja natomiast nie do końca odpowiada mojemu "gustu" jednak doceniam to że przerobiłeś go harmonicznie i do tego brzmi naprawde ładnie :D aranż bogaty i przejrzysty, naprawdę ładnie


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - tomek99246 - 24.02.2017

według mnie brzmi to profesjonalnie


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Dymek - 25.02.2017

To nawet koło trapu nie leżało... Fakt brzmienie czyste powiedziałbym nawet że profesjonalne gdyby nie zabrakło mi bassu w tym kawałku. Stopa też taka jakby ktoś ja skopał... Moim zdaniem powinna być potężna. I kompletnie nie mój klimat. Raczej dla chłopców w rurkach wyrywających sobie brwi przed wyjściem do szkoły. I proszę tu bez gównoburzy to tylko MOJA opinia. Pozdro.


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Bary Douglas - 25.02.2017

Bardzo przyjemne, nie mój typ muzyki, ale świetnie się tego słucha, 5!


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Shabboo Harper - 25.02.2017

Oryginalnie chwytliwie względem pierwotnego Sound Design'u. Łukaszu, Twoja przeróbka brzmi w kwestii instrumentarium "kwieciściej" nie tylko w specyficznie ujętym tle ("przepływ" tonów po kanałach Snare/Clap'y/Strings), lecz również w pewnym stopniu różnokształtnym acz nieco rozmytym "przemyceniu" pierwiastków kilku gatunków. Jest przystępnie... ;) Wokal poprawnie "wpleciony" (ciutulkę zbyt głośny), choć zdarzają się "click'i" (np. od 1:22/2:58), które krztynę "brudzą" miks. Sporo "się dzieje" w tymże Remiksie; przy śmielszym podkreśleniu soczystości/"tętna" obecnych dźwięków będzie very okey. ^D


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - OProject - 2.03.2017

Jak można śmieć dać snara z lewej strony xd xd
Nawet pan nie pomyśl kiedykolwiek, żeby w elektronice tak sobie perkusja latała raz tu raz tam,
z lewej na prawą nóżkę xd samo pomyślenie jest zbrodnią wobec mnie xd

Ogólnie dosyć dobrze to brzmi, poza panoramą, jednak można to przeboleć, bass minimalnie za mały ;)
Wokal u ciebie jest wyraźniejszy, ale za to stoi po środku, mogłeś trochę go rozszerzyć np. chorusem


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - Deonite - 3.03.2017

Ze snarem na lewej czy prawej... są takie zabiegi stosowane xD Chciałem zaskoczyć słuchacza :D


RE: Ed Sheeran - Shape of You (Deonite Trap Edit) - nsboy - 8.03.2017

Przyjemny remix Deonite ! Fajne dźwięki jak i cały aranż, pozdrawiam :)