MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. KSZ - Voices - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. KSZ - Voices (/temat-progressive-ksz-voices)



KSZ - Voices - KSZ - 24.02.2017

Taki spokojniejszy progressive house :)



Pozdrawiam,
ja, K⚡Z ^P


RE: KSZ - Voices - Deonite - 24.02.2017

Intro jest w porządku, break też. Lead ma bardzo ciekawą barwę. Drop... hmm trochę brakuje mu powera na poczatku i jakiegoś ciekawego przejscia między breakiem a dropem. W drugim breaku ciekawy lead rodem z Pegazusa. Z drugim dropem to samo - brakuje powera. Ogólnie do utworu przydałoby się nieco reverba, ale dosłownie szczyptę. Jesteś na dobrej drodze, to zadziwiające, że w takim wieku potrafisz już komponować ciekawe utwory :)


RE: KSZ - Voices - Stroke - 24.02.2017

W dropie dałbym ciszej lead, głośniej bass, dodał jakąś wstawkę perkusyjną na wyjściu z tegoż dropa, zmienił trochę melodię w drugim, co by jakaś różnorodność była. Nie wiem czy jest white noise w dropie, ale na pewno dodałby trochę mocy. Ładne barwy dźwięków, widać że masz wyczucie i wiesz co robisz. Jeszcze trochę i będzie sztos. Pozdro!


RE: KSZ - Voices - KSZ - 24.02.2017

White noise jest z "sidechainem".. wgl.. Deonite.. :D Zawsze mi piszesz, żebym dał sajdczejn.. :P a tu ^^ niespodzianka! :E Dałem xD .. i jeszcze jedno.. czemu ktoś dał 3..? ;( ;P


RE: KSZ - Voices - Deonite - 24.02.2017

Cytat:Zawsze mi piszesz, żebym dał sajdczejn.. a tu Niespodzianka! Dałem

Dlatego brzmi to o 200% lepiej xD

[Obrazek: jestem-z-ciebie-dumny-pl-ffffff-3]


RE: KSZ - Voices - DNRBW - 25.02.2017

W 1 dropie przydało by się lekko ściszyć lead a podgłośnić troszkę kick


RE: KSZ - Voices - BrokenBeat - 3.03.2017

Kawałek bardzo fajny. Taki lajtowy do posłuchania wieczorkiem w domu idealny.
Ale gdybys dal mocniejszy kick w dropie i bardziej wyeksponował bassssss to i do auta dla młodzieży chyba by sie nadało (bez zadnych zlosliwosci to pisze). Jeszcze jednym dużym atutem tego kawałka jest jego prostota co powoduje, że szybko wpada w ucho. :) Pozdrawiam


RE: KSZ - Voices - Koberise - 3.03.2017

no nie powiem ucho się cieszy :) fajna nutka i fajnie dobrane dźwięki :) szczególnie przy dropie :D


RE: KSZ - Voices - prodakszyn - 6.03.2017

Taka nuta bez klimatu jedynie melodia wpada w ucho i sobie można potupać nóżką. Tak samo jak większość kawałków House w tym dziale przypomina to bardziej Dance


RE: KSZ - Voices - Shabboo Harper - 21.05.2017

Track przystępny; w warstwie aranżacyjnej przewidywalny; technicznie poprawny (choć White Noise trochę natarczywy, zaś obecne "kluczowanie" skąpe; nadto ciutulkę głośniejszy miks nie zaszkodziłby)... Wykreowany klimat a'la Light House z minimalnym rysem Orientu brzmi jednorodnie; dobrodusznie. Sound Design wstrzemięźliwy (triumfuje wariacja ostrych Synth'ów; pogodny Pluck; krztynę "cofnięty" Bass). KSZ, jest trendy... :)